برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
کترینگ و منوی شام عروسی و نامزدی در تهران

کترینگ و منوی شام عروسی و نامزدی در تهران

ابتدا لازم است معنای لغوی کترینگ عروس در تهران را بدانید. کترینگ به معنای تهیه و طبخ غذا و نوشیدنی به همراه دسر در محلی و سرو کردن آن در محل دیگر می باشد. با توجه به پیشرفت های روز به روز که در صنعت کترینگ عروس در تهران اتفاق افتاده است دارای انواع گوناگونی است که شامل: کترینگ عروسی، کترینگ هواپیما، کترینگ بیمارستان، کترینگ قطار و کترینگ هتل.

ما در این بخش می خواهیم اختصاصی در مورد کترینگ عروسی مطالب جالبی را در اختیار شما قرار دهیم، پس با ما همراه باشید.

درباره کترینگ

در زمان های قدیم کترینگی برای تهیه غذا و پذیرایی از مهمان ها وجود نداشت و مراسم عروسی بسیار راحت و بدون هیچ گونه تجملات برگزار می شد ، اما امروزه با توجه به عروسی های مجللی که گرفته می شود می بایست به بهترین نحو از مهمان ها پذیرایی کرد که البته کاریست سخت و دشوار، از این رو موسساتی برای پذیرایی از مهمان ها در مراسم عروسی و یا نامزدی وجود دارند  تا کار عروس و داماد ها را آسان تر وسریع تر و همچنین به بهترین نحو ممکن انجام دهند. کترینگ در تهران بسیار زیاد است و با توجه به منو و قیمتی که دارند می توانید یکی از آن ها را برای خدمات انتخاب کنید.

از جمله کارهایی که ذهن عروس و دامادها را به خود مشغول می کند قیمت شام عروسی، بهترین غذای عروسی، شام عروسی ارزان، هزینه غذای عروسی و منو تشریفات عروسی می باشد که همه ی این موارد با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید متغیر است. شما می توانید از یک تا 50 نوع غذا، دسر و پیش غذا سفارش دهید که بستگی به مزاج و نوع سلیقه خانواده ها نیز دارد.

کترینگ در تهران

انتخاب بهترین کترینگ در تهران

به طور کلی کترینگ عروسی یکی از مهم ترین خدمات مجالس عروسی است که در آن با متنوع ترین و بهترین خوراک های ایرانی و فرنگی، انواع دسرهای شیرین و خوشمزه و همچنین پیش غذاهای متفاوت به همراه انواع سالاد ، فینگرفود و نوشیدنی از مهمان ها پذیرایی می شود. از نکات مهم برای انتخاب یک کترینگ مناسب با توجه به بودجه ای که در نظر دارید این است که باید قبل از عقد قرارداد حتما راجع به کترینگ تحقیق کنید که می توانید به راحتی با مشتریان سابق آن صحبت کنید و یا در یکی از مراسم های آن ها شرکت کنید و از غذاها تست کنید تا نسبت به کیفیت آن اطمینان خاطر پیدا کنید.

از دیگر فاکتورهای داشتن یک عروسی خوب و فوق العاده که بگذریم انتخاب کترینگ و غذاهایی که در اختیار مهمان هایتان می گذارید بسیار حائز اهمیت است از این رو کیفیت خوراک ها، دسرها و نوشیدنی ها باید مناسب باشد که تعداد انواع غذا اصلا مهم نیست ولی این که با مواد درجه یک و تازه طبخ شده باشد مهم و ضروری است.

و در آخر هم جالب است بدانید انتخاب یک منو تشریفات عروسی درست می تواند بر روی تمامی انتخاب های بعدی شما مانند: سفره عقد، دسته گل، ماشین عروس، فیلمبردا ری و عکاسی تاثیر بگذارد که البته در سرعت بخشیدن به کارهایتان نیز موثر است.