برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
کترینگ و منوی شام عروسی و نامزدی در غرب تهران

کترینگ و منوی شام عروسی و نامزدی در غرب تهران

در زمان های قدیم مراسم های عروسی و جشن های عقد و نامزدی بسیار راحت و بدون دغدغه برگزار می شد که تعدادی از فامیل دست به دست هم می دانند و تمام کارهای عروسی را انجام می دانند. اما امروزه با توجه به مشغله های زیادی که افراد دارند کارهای عروسی را به موسسات تشریفات مجالس می سپارند. که البته برای انجام هر بخش از کارها می توانید به مراکز متفاوتی مراجعه کنید. برای داشتن یک شام خوشمزه و فوق العاده می توانید به کترینگ عروسی در غرب تهران که مخصوص برگزاری این مراسم ها است مراجعه فرمایید و از منوی پیشنهادی آن ها استفاده کنید.

منوی غذایی کترینگ ها

در کترینگ عروسی انتخاب تعداد و نوع غذا، پیش غذا و دسر بر عهده و سلیقه خودتان است که به قول معروف در منوی کترینگ عروسی در غرب تهران از شیر مرغ تا جون آدمیزاد موجود است که با بودجه ای که در نظر دارید می توانید از تنوع آن استفاده کنید و لذت ببرید. شما می توانید با سفارش غذا در کترینگ از خیلی از دغدغه های فکری خلاص شوید و به کارهای دیگری برسید.حال این که قیمت غذای عروسی، شام عروسی ارزان، قیمت منوی عروسی، بهترین غذای عروسی و ... را به کدام کترینگ بسپارید تا خیالتان راحت شود به انتخاب شما بستگی دارد.

شما می توانید از کترینگی که برای شام عروسی خود در نظر گرفته اید درخواست کنید قبل از عقد قرار داد به یکی از مراسم های آن بروید تا از نحوه ی پذیرایی و کیفیت خوراک ها و نوشیدنی ها اطمینان خاطر حاصل فرمایید.

کترینگ در غرب تهران

اگر که تمامی خدمات مراسم خود را در اختیار موسسات و مراکز تشریفاتی بگذارید قطعا مدیریت و برگزاری جشن شما به بهترین روش ممکن انجام می گیرد. سعي نکنيد مراسمتان را خود مديريت کنيد و در نحوه اجراي مديريت موسسه تغيير ايجاد کنيد زيرا تشريفات مجالس بارها مراسمات مختلف رابرگزار کرده و تجربه کافي کسب نموده است و در چنين شبي جای آزمودن و خطا کردن نيست زيرا که هر گونه اشتباهی قابل جبران نمي باشد.

کترینگ مخصوص عروسی

کترینگ های عروسی حتی به کوچک ترین جزئیات نحوه ی سرو غذاها نیز اهمیت می دهند به طور مثال از ظروف یک رنگ و یک شکل ، دیس های و اردو خوری های نقره فام، قاشق و چنگال تمیز، دیزاین و ظاهر غذاها، نحوه ی چیدمان ظروف، پارچه هایی با رنگ شاد و مرتب و ... استفاده می کنند که علاوه بر چشمگیر کردن میز غذا تبلیغی هم برای خود موسسه ی تشریفات نیز باشد. پس زمانی که شام و خوراک مراسم عروسیتان را بر عهده ی کترینگ عروسی می گذارید خیالتان آسوده باشد که شبی رویایی و شگفت انگیز در پیش خواهید داشت.

و در آخر هم توصیه و پیشنهاد ما به شما این است که همه ی خواسته هایتان را که قرار است بابت آن هزینه بدهید را در بند بند قراردادتان با شرکت کترینگ مورد نظر قید کنید و زیر آن را طرفین امضا کرده تا اگر خدایی نا کرده مشکلی پیش آمد بتوانید شکایت خود را به راحتی بیان کنید و اگر هم راضی نبودید مقداری از پولتان را پس بگیرید.