برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
خرید اینترنتی کیک و شیرینی عروسی, تولد, نامزدی

خرید اینترنتی کیک و شیرینی عروسی, تولد, نامزدی

خرید اینترنتی کیک و شیرینی عروسی، تولد، نامزدی

شیرینی و کیک از آیکون های شیرین و خوشمزه و جدایی ناپذیر تمام جشن ها و مهمانی ها است. جشن های عروسی نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ از زمان خواستگاری تا بله برون تا مراسم عقد و مراسم عروسی، کیک و شیرینی پا به پای شما، مجلس عروسی تان را شیرین و کرده و شادی را با خود به ارمغان می آورد. این رسم از زمان های قدیم جاری است، با این تفاوت که در ایام قدیم شکل و شمایل کیک ها و شیرینی ها به صورت آنچه که امروز می بیینم و تا این حد مدرن نبود و حتی از نان شیرینی های ساده که بسیار خوش طعم هم بودند، به عنوان شیرینی مراسم خواستگاری، عقد، عروسی و غیره استفاده می شد. بنابراین برای خرید این جزء جدایی ناپذیر جشن عروسی، قنادی انتخاب کنید که علاوه بر رعایت تمام نکات بهداشتی و داشتن وسایل اولیه درجه یک و تازه جهت پخت شیرینی، بر پختن شیرینی های خوش طعم با ظاهر خوب و ماندگاری بالا معروف باشد. سعی کنید همواره شیرینی های خد را از قنادی تهیه کنید که آشپزخانه و پرسنل آن هم در همان مکان فروش شیرینی کار می کنند و شیرینی تهیه می کنند، زیرا این گونه قنادی ها معمولاً شیرینی های تازه تری دارند. قنادی هایی که آشپزخانه شان در محل شیرینی فروشی نیست و شیرینی خود را از جای دیگر وارد می کنند، معمولاً شیرینی های تازه ای ندارند.

سنت کیک عروسی
اگر چه برخی از سنت های عروسی در سال های اخیر تغییر کرده است، کیک همچنان بخشی از بسیاری از مراسم های عروسی است. برش یک کیک عروسی لحظه ای مهم در پذیرش است و برای مهمانان زجر آور است که قبل از اینکه تکه ای از آن را با آن ها به اشتراک بگذارید، جشن را ترک کنند.

سبک کیک های عروسی
بیشتر کیک های عروسی کیک های لایه ای هستند که دارای سطوح مختلف می باشند. برای ایجاد ارتفاع بیشتر، سطوح یا با استفاده از ستون ها به هم وصل می شوند یا با استفاده از لایه های کیک بر روی هم  این ارتفاع ایجاد می شود.
کیک های سنتی
یک کیک عروسی سنتی معمولا یک کیک کم ارتفاع با شکل گرد یا مربعی است و رنگ آن سفید یا کرم می باشد.
شما اغلب می توانید پیدا کنید که یک کیک سنتی دارای جزئیات سفید و یا پایان صاف همراه با دکوراسیون روبان یا گل.
به طور سنتی کیک های میوه ای در آمریکا و انگلستان استفاده می شود زیرا آنها سخت تر هستند و نیازی به یخچال ندارند.

شیرینی

در هنگام خرید شیرینی یا کیک از قنادی برای مراسم عروسی خود، ابتدا تعیین کنید که چه نوع شیرینی قصد دارید تهیه کنید و یا اینکه بسته به تعداد مهمان هایی که دعوت کرده اید وزن کیک عروسی چند کیلو باید باشد. برخی از شیرینی ها ماندگاری بالاتر و برخی ماندگاری کمتری دارند. قنادی ها معمولاً برای جشن های عروسی استفاده از شیرینی های خشک را به شما توصیه می کنند و معمولاً نیز از این گونه شیرینی ها استفاده می شود، امّا اگر قصد خرید شیرینی تر را دارید این نکته را هم در نظر داشته باشید که جابجایی شیرینی تر در حجم زیاد مشکل است و در هوای گرم نگه داری آن ها در خارج از یخچال در طولانی مدت مشکل است و امکان له شدن آن ها همیشه هست. اگر تعداد مهمانان زیادی دارید و مقدار پرداخت هزینۀ شیرینی برایتان مهم است که از هزینه خاصی تجاوز نکند، شیرینی هایی را انتخاب کنید که علاوه بر داشتن ظاهر مناسب برای عروسی و خوشمزه بودن، سبک باشند.

خرید آنلاین شیرینی و کیک عروسی و تولد

شما می توانید از طریق اینترنت اقدام به سفارش کیک و شیرینی عروسی خود کنید و خرید آنلاین کیک نامزدی خود را داشته باشید که به این حالت سفارش کیک و شیرینی اینترنتی گفته می شود. همچنین می توانید با این روش کیک تولد مورد نظر خود را هم سفارش دهید. با جستجو در سایت های مختلف و اطلاع از قیمت ها، علاوه بر اینکه می توانید یک کیک عروسی جدید سفارش دهید، عین حال این امکان ایجاد می شود که کیک عروسی ارزان، شیک و مورد نظر خود را انتخاب کنید. در صورتی که تعداد مهمانان زیاد است، می توانید به جای سفارش یک کیک بزرگ، کیک دوطبقه سفارش دهید. برای تعیین مدل کیک عروسی یا مدل کیک نامزدی خود به صورت کیک عروسی جدید یا کیک عروسی ایرانی، می توانید از ژورنال هایی که در قنادی ها موجود است و یا از سایت های اینترنتی استفاده کنید.

جهت خرید کیک تولد هم شما می توانید به همین روال عمل کنید. کیک های تولد به شکل ها و انواع مختلف درست می شوند. شما می توانید برای سفارش کیک تولد فرزند خود، آن را  به صورت کیک تولد کارتونی، کیک تولد فانتزی و کیک تولد فوتبالی سفارش دهید؛ البته در این صورت، قیمت کیک تولد ممکن است کمی گران تر برایتان تمام شود.