برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
خرید اینترنتی کیک و شیرینی عروسی، تولد، نامزدی در تهران

خرید اینترنتی کیک و شیرینی عروسی، تولد، نامزدی در تهران

در برخی مراسم مانند عروسی، نامزدی و تولد مرسوم است که به جای شیرینی یا همراه با شیرینی کیک هم سفارش دهند، در واقع در این جشن ها وجود کیک الزامی است. شما عزیزان می توانید با مراجعه به قنادی کیک مورد نظر را از آلبوم قنادی انتخاب کرده و سفارش دهید اما اگر وقت کافی ندارید و به دلیل مشغله ی زیاد نمی توانید به قنادی بروید می توانید کار خود را با خرید اینترنتی کیک و شیرینی عروسی، تولد و نامزدی در تهران راحت کنید. می توانید کم تر از 10 دقیقه با انتخاب عکس کیک درسایت قنادی و ثبت سفارش خود، کیک جشن را در روز و تاریخ تعیین شده داشته باشید. سفارش کیک و شیرینی عروسی در تهران به راحتی و به دو صورت آنلاین و حضوری انجام می گیرد. خرید آنلاین کیک نامزدی در تهران برای آن دسته از عزیزانی که عجله دارند و کارهای عقب افتاده زیادی دارند بهترین روش سفارش کیک می باشد.

شما عزیزان می توانید برای سفارش کیک تولد در تهران همانند کیک عروسی به قنادی مراجعه کرده و سپی با انتخاب مدلی که مد نظرتان است سفارش خود را ثبت کنید. قیمت کیک تولد در تهران متغیر است و به وزن و طراحی کیک بستگی دارد. یعنی هرچه وزن کیک بیشتر باشد هزینه ی آن بالا می رود و اگر کیک با تزیینات فوندانت یا چاپ تصویر بخواهید می بایست هزینه ی بیشتری برای این هنر و کیکی خاص پرداخت کنید. در هر صورت انتخاب وزن و دیزاین کیک با خود مشتری می باشد ، هم می توانید ساده سفارش دهید و هم مدل های ویژه.

کیک عروسی

قیمت انواع کیک

اگر به دنبال کیک عروسی ارزان در تهران هستید باید بگوییم همه جا می توانید کیک با قیمت مناسب سفارش دهید یعنی اگر کیک چند طبقه با تزیینات فوندانت، گل طبیعی و مروارید نخواهید می توانید کیکی ارزان قیمت، ساده و شیک سفارش دهید. شیرینی و کیک عروسی در تهران شامل شیرینی خاص با طعم مخصوص نمی باشد، بلکه به سلیقه ی مشتری برمی گردد این که شیرینی تر یا شیرینی دانمارکی باشد هیچ فرقی نمی کند تنها به تازه بودن و خوشمزه بودن آن تاکید فرمایید.

کیک در مراسم عروسی و تولد نقش بسیار مهمی دارد، در واقع تولد بدون کیک تولد و عروسی بدون کیک عروسی هیچ لطفی ندارد پس در انتخاب آن ها دقت فرمایید این که به چه قنادی سفارش می دهید مهم است و این که سعی کنید شیرینی فروشی و قنادی را پیدا کنید که نزدیک به محل برگزاری تولد و جشن عروسی شما باشد تا در حین حمل کیک تا منزلتان هیچ اتفاقی برای کیک نیفتد و خراب نشود.

در خرید اینترنتی مانند خرید حضوری این امکان را دارید که مواد داخل کیک را نیز انتخاب کنید. این که داخل کیک از مغز پسته و بادام استفاده شود یا از تکه های میوه و شکلات به انتخاب خودتان است.