برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
سفره عقد شرق تهران

سفره عقد شرق تهران

سفره ی عقد در شرق تهران یکی از جذاب ترین بخش مراسم عقد عروس و داماد می باشد که قدمت آن از آداب و رسوم اجداد و پیشینیان ما سرچشمه می گیرد. برای اجاره ی سفره عقد در شرق تهران می توانید کاملا خودتان برای طراحی آن تصمیم بگیرید، از سایز، اندازه و رنگ گرفته تا گل آرایی و وسایل سفره عقد. پس در انتخاب خود دقت فرمایید و با افرادی که در این زمینه مانند موسسات کرایه سفره عقد سر رشته دارند مشورت کنید تا بتوانید به کمک آن ها یک سفره ی عقد شیک در شرق تهران تهیه بفرمایید. لازم به ذکر است که قیمت اجاره سفره عقد در شرق تهران متغیر است.

شاید برخی از شما عزیزان در مورد معنای وسایل سفره عقد اطلاعاتی نداشته باشید و ندانید به چه منظورو نمادی از آن ها استفاده شده است، پس با ما همراه باشید تا با توضیحات مختصری از تاریخچه آن ها با خبر شوید.

وسایل سفره عقد

نان سنگک که نشانه ی برکت در رزق و روزی را نمایش می دهد، قرآن کتاب مقدس از سوی خداوند است که وجود آن به نماد تایید خداوند به این وصلت است، نان و پنیر و سبزی که برای نان از نان سنگک استفاده می شود، پنیر برای سفید بختی و سبزی نشان دهنده ی سرزندگی می باشد، اسفند برای دور شدن چشم بد از عروس و داماد ، تخم مرغ به نماد زایش و ادامه دادن نسل ، آب در واقع نماد روشنایی و نمایانگر پاکی و منزه بودن است که می توان درون تنگیی با گل های طبیعی رنگارنگ آن را تزیین کرد، عسل را سر سفره قرار داده و پس از اتمام خطبه ی عقد عروس و داماد با انگشت کوچک خود به یکدیگر عسل می دهند تا طعم شیرین این وصلت فرخنده را دوچندان کنند. البته لازم به ذکر است که پس از بله گفتن عروس و داماد کیک و شیرینی که خریداری شده را خویشان و آشنایان برای مبارکی این ازدواج میل می کنند و کام خود را شیرین می کنند.

سفره عقد در شرق تهران

چگونه سفره عقد زیبا داشته باشیم؟

جلوه ی سفره عقد در شرق تهران می تواند با رعایت چندین اصول دو چندان شود. به طور مثال: می توانید تمامی پارچه های به کار رفته شده در سفره عقد را از یک طیف رنگی استفاده کنید و یا از تضاد دو رنگ استفاده کنید. همه ی ما می دانیم که وجود گل به هرجایی زیبایی و طراوت می بخشد، پس استفاده آن می تواند سفره عقد را چشمگیر کند و در آخر هم اگر وقت و حوصله ی طراحی سفره عقدتان را ندارید می توانید از موسسات کرایه سفره عقد استفاده کنید که امروزه به تعداد زیادی می توانید در شهر مشاهده کنید. برای اجاره ی سفره عقد می توانید با کمک این موسسات و البته سلیقه خودتان یک سفره عقد بی نظیر پهن کنید و آغاز زندگی مشترکتان را به زیبایی خلق کنید.

از چه چیزی برای سفره عقد استفاده نکنیم؟

برای جذاب شدن و زیبایی سفره عقد بهتر است از گل ها، نان سنگک، تخم مرغ و ... طبیعی استفاده کنید. وسایل مصنوعی سر سفره ی عقد جلوه ی آن را کم می کند و بسیار زود از مد می افتد. اصلا جای نگرانی بابت اجاره سفره عقد نباشید زیرا که با حداقل هزینه هم می توانید یک سفره ی شیک و زیبا داشته باشید و حتما نباید در همه چیز افراط کرد.