برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
سفره عقد شمال تهران

سفره عقد شمال تهران

از دیرباز تا به امروز در مراسم عقد عروس و داماد سفره ای زیبا با وسایل و نمادهای فوق العاده طراحی و پهن می شود که البته امروزه از انواع گوناگون و مختلفی برخوردار است و حتی موسساتی برای اجاره سفره عقد در شمال تهران وجود دارد. شما عزیزان می توانید برای مراسم عقد خود به یکی از این دفاتر اجاره ی سفره عقد در شمال تهران بروید و با توجه به هزینه ای که در نظر گرفته اید سفره عقد مورد نظر خود را انتخاب و سپس کرایه و یا خریداری نمایید. هیچ قانون و یا اصولی برای چیدمان و تزیین سفره عقد وجود ندارد و کاملا می توانید به میل و سلیقه ی خود سفارش دهید.

هر کدام از وسایلی که بر روی این سفره ی خوشبختی گذاشته می شود به نشانه و نمادی است که برای شروع زندگی مشترک عروس و داماد خوش یمن می باشد و قیمت کرایه ی سفره عقد در شمال تهران متغیر است.

وسایل سفره عقد

از اصلی ترین وسایل سفره عقد در شمال تهران می توان به آیینه و شمعدان، نون و پنیر، تخم مرغ، شاخه نبات، اسفند و قرآن اشاره کرد. آیینه و شمعدان درست رو به روی عروس داماد به گونه ای قرار می دهند تا بتوانند خود را درون آیینه ببینند در حالی که به صدای عاقد گوش می دهند و قرآن نیز در دستشان است ، تصور کنید چه مثلث زیبایی می تواند باشد برای شروع یک عشق! از طرفی دو دختر جوان در حال ساییدن کله قندها به نشانه ی سرازیر شدن خوشبختی و شادی بر سر عروس داماد هستند. پس از بله گفتن عروس و داماد در حالی که هنوز بر سر سفره عقد هستند با انگشت کوچک خود که با عسل مزه دار شده ، عروس و داماد کام خود را از این وصلت فرخنده شیرین می کنند، همچنین اقوام و خویشاوندان زوجین نیز با میل کردن شیرینی این اتفاق مبارک را تایید می کنند.

سفره عقد در شمال تهران

وجود تخم مرغ بر سر سفره به نشان داشتن فرزندان بیشتر و ادامه دادن نسل می باشد که تعداد آن به دلخواه خودتان می باشد، قرآن نماد وجود خداوند در دقایق زندگی عروس و داماد است ، نان و پنیر برای برکت بخشیدن به سفره ی زوجین در نظر گرفته می شود و اسفند هم برای جلوگیری از نظر و حسد و همچنین چشم زخم به کاربرده می شود.

چگونه سفره عقد سفارش دهیم؟

امروزه با توجه به تشریفات مجللی که وجود دارد توقع افراد نیز بالا رفته و روز به روز طراحی و دیزاین های زیبایی برای سفره های عقد به کاربرده می شود که می توانید با توجه به سلایق و هزینه ای که در نظر دارید از امکانات این موسسات کرایه ی سفره عقد استفاده کنید.

تم سفره عقد می تواند تاثیر مستقیم بر روی زیبایی آن بگذارد ، به طور مثال بعضی از این سفره ها با میوه آرایی ، برخی با گل آرایی و برخی دیگر به صورت آکواریومی هستند که هرچه میزان چشمگیر بودن آن زیاد باشد از قیمت بالاتری برخوردار است. ولی بهتر است بیشتر بر روی علایقتان تمرکز کنید و این سفره ی عشق را هرچه ساده تر و شیک تر پهن کنید و به قیمت سفره عقد اهمیتی ندهید. چه بسا زوج های خوشبختی هستند که با سفره ای ساده روانه ی خانه ی بخت شده اند.