برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
دی جی و موزیک برای عروسی در شمال تهران

دی جی و موزیک برای عروسی در شمال تهران

دی جی و یا گروه موسیقی در شب عروسی مانند قلب مراسم عمل کرده و خوب بودن آن بسیار مهم است. شما تصور کنید با انتخاب درست موزیک مجالس عروسی در شمال تهران می توانید یک شب خاطره انگیز را در ذهن مهمان هایتان رقم بزنید. اگر که از بهترین دی جی در شمال تهران استفاده کنید قطعا یک شب پرشور و با هیجان را می توانید داشته باشید.

انتخاب موزیک

شما عزیزان می توانید یک لیست از موزیک های مورد علاقه تان را که می خواهید در شب عروسیتان پخش شود را تهیه کنید و به دی جی یا گروه موسیقی تحویل دهید اگر هم آهنگ خاصی مد نظرتان نبود می توانید از پلی لیست خود دی جی استفاده کنید که شامل انواع آهنگ های خارجی، ایرانی (ترکی، کردی، شمالی، بندری و ...) می باشد. و یا این که فقط برای رقص دو نفره ی عروس و داماد یک موزیک خاص که با یکدیگر خاطره دارید یا هر دوی شما به آن موزیک علاقه دارید را انتخاب کنید و در مراسم عروسیتان مثل الماس بدرخشید.

قیمت دی جی و بند موسیقی

قیمت دی جی برای مجالس در شمال تهران متفاوت است و به امکانات دی جی باز می گردد، به طور مثال اگر که دی جی استند بزرگ برای دستگاه خود با نورپردازی و افکت بخار همراه داشته باشد قیمت بالا تری برخوردار است. به طور کلی قیمت دقیقی ندارد.

دی جی عروسی در شمال تهران

اگر که به دنبال دی جی خوب و ارزان در شمال تهران هستید باید بگویم که لیستی بالغ بر 100 گروه موسیقی و دی جی می توان معرفی کرد که انتخاب هر کدام به بودجه و سلیقه شما بازمی گردد. جالب است بدانید امروزه دی جی برای جشن تولد در شمال تهران نیز باب شده است و افراد مختلفی برای جشن تولد خود از این بند های موسیقی استفاده می کنند.

انواع دی جی

انواع دی جی را می توان به 2 گروه تقسیم کرد

گروه اول: دی جی به همراه دستگاه مخصوص و استند خود به جشن عروسی و یا جشن تولد شما آمده و به صورت متوالی موزیک های مختلف را برای شما پشت هم میکس کرده و پخش می کند که میانگین قیمت این دی جی ها از 300 هزار تومان تا 5 میلیون تومان متغیر است.

گروه دوم: در ای ن گروه یک بند از خواننده، نوازندگان و دی جی وجود دارد که گاها نورپردازی و افکت بخار نیز با خود به همراه دارند و سعی بر این دارند که تمامی موزیک های شاد و پر انرژی را به صورت زنده برای شما پخش کنند. که البته شروع قیمت از 2 میلیون تا 10 میلیون تخمین زده می شود.

پیشنهاد

به شما عزیزانی که می خواهید شبی به یاد ماندنی را برای خود و مهمان هایتان رقم بزنید پیشنهاد می کنیم برای دعوت گروه یا بند موسیقی دست و دلباز باشید و سعی کنید بهترین انتخاب را با نازل ترین قیمت داشته باشید و از شب عروسی و یا جشن خود لذت ببرید.