برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
دی جی و موزیک برای عروسی در تهران

دی جی و موزیک برای عروسی در تهران

دی جی و موزیک برای عروسی در تهران بسیار اهمیت دارد که در واقع یکی از فاکتور های عروسی خوب، داشتن دی جی و گروه موسیقی است. موزیک در مراسم های جشن بیشتر برای مهمان ها و لذت بردن آن ها در نظر گرفته می شود که طبق سلایق افراد شروع به نواختن آهنگ های جدید و قدیم می کنند. دی جی برای مجالس در تهران از تنوع بی شماری برخوردار است یعنی افراد زیادی به همراه گروهی از نوازندگان تشکیل یک بند می دهند و در مراسم های شما شروع به نواختن می کنند. دی جی خوب و ارزان در تهران نیز وجود دارد و با کمی جست و جو در شبکه های اجتماعی و اینترنت می توانید با توجه به هزینه ای که می خواهید پرداخت کنید بهترین آن ها را انتخاب کنید.

انتخاب بهترین دی جی عروسی

به شما پیشنهاداتی برای انتخاب بهترین دی جی در تهران معرفی می کنیم. می توانید در یکی از مراسم هایی که قبل از مراسم شما است بروید و از نزدیک شاهد نحوه ی میکس موزیک ها توسط دی جی باشید و ببینید که مهمان ها تا چه حد از موسیقی لذت می برند. خود شما می توانید لیستی از آهنگ های درخواستی که با یکدیگر با آن خاطره دارید را به دی جی بدهید تا در شب عروسی پخش کنند. عروس و داماد نیز می توانند سبک موسیقی اجرا شده را نیز تعیین کنند. به طور مثال از دی جی بخواهید از موزیک های رپ و جاز در پخش آهنگ ها استفاده نکند. برای رقص 2 نفره نیز می توانید از یک آهنگ عاشقانه ایرانی و یا خارجی استفاده کنید. لیست دی جی های عروسی در تهران را که در اینترنت جستجو کنید قطعا با تعدادی بیش از 200 گروه موسیقی رو به رو خواهید شد که از بین آن ها انتخاب می تواند بسیار سخت به نظر آید. پس بهتر است این کار را به گروه تشریفاتی که قرار است مراسم شما را برگزار کند بسپارید، اما اگر زمان کافی دارید و از گروه موسیقی تشریفات مجالس خود راضی نیستید می توانید با بند موسیقی که در نظر گرفته اید قرار داد ببندید که البته اجازه ی مدیر سالن نیز مهم است.

دی جی عروسی در تهران

ویژگی های موزیک مجالس

بهتر است بدانید موزیک مجالس عروسی در تهران و دی جی تنها به پخش و میکس آهنگ ها ختم نمی شود ، بلکه مجموعه ای از نورپردازی ها ، فلش ها، افکت نور، افکت بخار و بلک لایت می باشد که هر کدام نیز هزینه ی مجزا به خودش را دارد. هرچه گروه موسیقی معروف تر باشد میزان دست مزدش هم بالاتر است. این که یک بند موسیقی تمامی امکانات روز را داشته باشد نشانه ی حرفه ای بودن آن هاست. دی جی خانم در تهران نیز به تازگی از محبوبیت ویژه ای برخوردار شده است که در مراسم های غیرمختلط و فقط برای بانوان اجرا می کنند و گاها گروه رقص و نوازندگان با اجرای زنده نیز در بندشان هستند.