برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
خرید لوازم جهیزیه عروس در شرق تهران

خرید لوازم جهیزیه عروس در شرق تهران

یکی از شیرین ترین و در عین حال سخت ترین کارهایی که عروس و داماد قبل از ازدواج باید انجام دهند خرید جهیزیه عروس در شرق تهران می باشد. برای سریع و راحت تر شدن کار های عروس و داماد می بایست ابتدا یک لیست خرید جهیزیه با قیمت روز در شرق تهران را تهیه کنند و سپس از روی آن و با برنامه ریزی درست و زمان بندی شده خرید خود را آغاز کنند. قیمت جهیزیه کامل عروس را نمی توان از پیش تعیین کرد و بستگی به بودجه ی پدر عروس دارد و این که چند قلم خریداری می شود.

جهیزیه چیست

به طور کلی جهاز عروس در شرق تهران به کلیه ی وسایلی که برای خانه شان تهیه می کنند گفته می شود که طبق توافق طرفین می توان برخی از این اقلام را خانواده ی آقای داماد تهیه کنند تا این که کمکی به پدر عروس کرده باشند. از دیرباز خرید لوازم خانگی عروس به عهده ی پدر عروس بوده و بسیار ساده برگزار می شده است اما امروزه متاسفانه چشم و هم چشمی زیاد شده و خانواده ها به سوی تجمل گرایی رفته اند که این امر هزینه های سنگینی را نیز در پیش دارد اما به طور کلی ما به زوجین پیشنهاد می کنیم زندگی مشترکشان را ساده و در عین حال با سلیقه و دقت شروع کنند و از تجملات پرهیز نمایند.

قیمت جهیزیه کامل عروس را نمی توان از پیش تعیین کرد زیرا که متاسفانه قیمت کالاها در ایران بسیار متغیر بوده و البته به لیست خرید شما نیز بستگی دارد. اما شما از 30 تا 300 میلیون تومان می توانید خرید داشته باشید که کاملا به بودجه ی عروس و داماد بستگی دارد.

جهیزیه در شرق تهران

همان طور که گفته شد خرید بهترین لوازم خانگی عروس علاوه بر هزینه ی زیادی که دارد نیازمند صرف وقت و ذوق و سلیقه است که در این میان برخی از خانواده ها با مشکل کمبود وقت مواجه می شوند که از این رو ممکن است خرید برخی از لوازم را فراموش کنند. که در این بخش یک لیست جهاز عروس که شامل کالاهای ضروری می باشد را در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهیم :

وسایل آشپزخانه:

یخچال ، فریزر، گاز، ماشین لباس شویی، ماشین ظرفشویی، ماکروویو، سرخ کن، پلو پز، قاشق، چنگال، کارد، چایی ساز، تستر، آبمیوه گیری، چرخ گوشت، آرام پز، سماور، غذا ساز، سرویس کریستال، سرویس ظروف دم دستس، سویس ظروف برای مهمان ها، ظروف مخصوص ادویه جات، ظروف مخصوص قند و شکر، سماور، قابلمه، سرویس چینی، سرویس پلاستیک، همزن، انواع کفگیر و ملاقه، سرویس دم کنی، قوری، کتری، سینی، جای زعفران، زعفران ساب، پارچ و لیوان، استکان، جای نان، بستنی خوری، اسفند دود کن، رنده، جای سیب زمینی و پیاز و ...

وسایل خانگی:

سرویس مبلمان، تلویزیون، میز تلویزیون، فرش (به تعداد مساحت خانه)، میز تلفن، ساعت، سرویس خواب، ضبط صوت، میز غذاخوری، لوسر، خوشخواب، رو تختی، آباژور، بوفه، جا کلیدی، آویز لباس، سطل زباله، جاروبرقی، پادری، جارو و خاک انداز، لوازم تزیینی مانند تابلو و مجسمه، کاور مبلمان، کوسن، جارو شارژی، بخارشور، اتو، میز اتو، جا کفشی، پتو، رخت خواب برای مهمان و ...

لیست بالا تنها بخشی از یک جهیزیه است و انتخاب هر کدام به نیاز و سلیقه شما بستگی دارد، پس در انتخاب وسایل با دقت باشید و از خرید لوازم غیر ضروری خود داری فرمایید.