برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
خرید لوازم جهیزیه عروس در شمال تهران

خرید لوازم جهیزیه عروس در شمال تهران

خرید جهیزیه عروس در شمال تهران یکی از مهم ترین کارهایی است که برای آغاز زندگی مشترک ضروری لازم است، پس در خرید آن می بایست دقت فرمایید. برای خرید جهاز عروس در شمال تهران ابتدا باید لیست خرید جهیزیه با قیمت روز در شمال تهران را به کمک خانواده ها نوشت و پس از برآورد قیمت شروع به خرید کردن کنید. داشتن لیست جهیزیه ساده و معمولی عروس در شمال تهران می تواند به شروع یک زندگی بی استرس و بدون دغدغه مالی کمک کند، پس می توانید با تدبیر درست یک زندگی سراسر عشق را آغاز کنید. و توصیه ما به عروس داماد ها در این است که تمام پول خود را صرف تجملات نکنند و بخشی را برای پس انداز کنار بگذارند. به طور مثال هیچ کس با خرید بهترین لوازم خانگی عروس در شمال تهران خوشبخت نشده و در واقع بردن جهیزیه چند صد میلیونی تضمینی برای خوشبختی نمی باشد و باید در هر اموری تعادل را برقرار کنید.

قدیم ترها برای خرید جهاز مناسب هیچ کس وسواس به خرج نمی داد و هر کسی با توجه به توان مالی خود وسایلی از ضرورات را خریداری می کرد. اما امروزه متاسفانه با چشم و هم چشمی که در بین خانواده ها و جوان ها وجود دارد در واقع خرید جهیزیه را کمی سخت کرده است.

به خاطر تورم و گران شدن وسایل و لوازم خانه و درآمد کم پدر عروس اصلا نیازی نیست یک لیست بلند و بالا بنویسید و تک تک لوازمی که در بازار وجود دارد را خریداری کنید و با توجه به این که یک زندگی مشترک را قرار است آغاز کنید بهتره خانواده داماد هم یک کمک هرچقدر کم در خرید لوازم انجام دهند.

خرید جهیزیه با توجه به رسم و رسومات هر شهری در ایران متفاوت است و می توانید تنها هرچیزی را که مورد نیاز داشتید خریداری کنید و نه بیشتر.

جهیزیه در شمال تهران

لیست جهیزیه

در این بخش می خواهیم یک لیستی از جهیزیه را در اختیار شما قرار دهیم که نسبت به سلیقه و بودجه ای که در نظر گرفته اید می توانید خریداری کنید و حتما همه ی این وسایل نام برده شده ضروری نمی باشند.

تلویزیون، میز تلویزیون، فرش، پرده، مبلمان، لوسر، سرویس تخت خواب به همراه آیینه میز آرایشی، بوفه، میز چرخ خیاطی، 4 پایه، جا کفشی، کتاب خوانه، رخت خواب، میز تلفن، صندلی راحتی، جا لباسی، انواع حوله برای سرویس بهداشتی و آشپزخانه، مسواک، تشک تخت خواب، دکوری، جا جورابی، چوب لباسی، رو فرشی، جارو برقی، پتوی مسافرتی و ... .

یخچال، گاز، ماکروفر، چایی ساز، پلو پز، سرخ کن، ماشین ظرف شویی، ست چاقو، قاشق و چنگال، ظروف چینی، ظروف پیرکس، وسایل پلاستیکی اعم از : آبکش، سطل، لگن و ... ، جای ادویه جات، ظرف یخ، رنده، پارچ، لیوان، سینی، فلاسک، سینی در سایزها مختلف، دستمال پارچه ای و کاغذی، قندان، کتری، قوری، دمکن، چایی صاف کن، تخم مرغ پز، جا نانی، کیسه زباله، کبریت، فندک، قالب یخ، قالب کیک، اسفند دود کن، قابلمه، ماهی تابه، سبد میوه، کلمن آب، سفره پاک کن، زیر قابلمه ای، شعله پخش کن و ... .