برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
خرید لوازم جهیزیه عروس در تهران

خرید لوازم جهیزیه عروس در تهران

خرید جهیزیه عروس در تهران همیشه و همیشه یکی از جذاب ترین بخش های ازدواج عروس و داماد بوده. این که برای خانه خودتان شروع به خرید لوازم خانگی عروس در تهران کنید و زندگی مشترکی را در آن آغاز کنید می تواند بسیار لذت بخش باشد. برای خریداری جهاز عروس در تهران می بایست یک لیست از خرید بهترین لوازم خانگی عروس در تهران با قیمت روز بنویسید و با توجه به بودجه ای که دارید شروع به خریداری کنید. خرید ارزان جهیزیه عروس در تهران می تواند مقدمه ی یک زندگی بدون دغدغه مالی را برای شما فراهم کند و بعد از مدتی زن و مرد به کمک هم می توانند پیشرفت کنند و لوازم جدیدی خریداری کنند ، پس در ابتدای زندگی و شروع بدون قرض و استرس در خرید مناسب آن کوشا باشید.

جهیزیه چیست

به طور کلی جهیزیه به دارایی و بودجه ای که پدر عروس برای خرید بهترین لوازم خانگی عروس در تهران و وسایل دیگر خانه در نظر گرفته است می گویند. در کشور ما بردن جهاز تکمیل می تواند از بهترین کارهایی باشد که خانواده عروس می تواند انجام دهد. و هر عروسی جهاز بیشتری ببرد از ارج و ارزش بالایی برخوردار است. اما امروزه این نوع تفکر ها تا حدودی کم رنگ شده و البته با تورم زیاد عروس و داماد با خرید وسایل ساده زندگی خود را آغاز می کنند.

تهیه جهیزیه در هر کدام از شهرهای ایران متفاوت بوده و با توجه به رسم و رسومات خود جهاز عروس را جمع می کنند اما نمی توان گفت لیست مشخصی برای آن وجود دارد زیرا که خرید لوازم به بودجه و سلیقه زوجین بستگی دارد. در زمان های قدیم جهیزیه عروس بسیار بسیار ساده بوده و به دور از هرگونه چشم و هم چشمی و به راحتی راهی خانه عشق می شدند. اما امروزه با توجه به این که نیمی از مردم رو به تجمل گرایی رفته اند و به قول معروف نمی خواهند از کسی عقب تر باشند هزینه های زیادی بابت خرید لوازم آشپزخانه عروس، مبلمان، تخت و ... می پردازند.

جهیزیه در تهران

لیست اقلام جهیزیه

در این جا یک لیستی از جهیزیه در اختیار شما قرار می دهیم که البته بیشتر لوازم لازم و ضروری در آن نوشته شده است:

یخچال، گاز، فرش (که البته تعداد آن به ابعاد خانه بستگی دارد)، مبلمان، سرویس خواب ،زودپز، آبمیوه گیری، چایی ساز، سرخ کن، سرویس قاشق و چنگال، کارد، قابلمه، سرویس پلاستیک، قوری، کتری، سطل زباله، ماشین ظرف شویی، تخم مرغ پز، تستر، پلو پز، سرویس چینی، جای ادویه قنند و شکر، اتو، میز اتو، غذاساز، آبمیوه گیری، لوازم حمام، وسایل سرویس بهداشتی، خرید مقداری مواد غذایی ( گوشت، برنج، مرغ، ماهی، کره، پنیر، روغن، ادویه، سبزی، میوه و ...) ، سینی، آبکش و البته خیلی چیزهای دیگر.

تصمیم با شما!

شما می توانید از 20 میلیون تا چند صد میلیون خرید جهیزیه داشته باشید که تماما به نیازها و هزینه ای که بابت آن در نظر گرفته اید بستگی دارد. یعنی به طور مثال می توانید یک سرویس خواب با قیمت 800 هزار تومان خریداری کنید و یا یک سرویس خواب 8 میلیون تومانی را خریداری کنید پس تصمیم آن به عهده ی خود عروس و داماد و خانواده ها می باشد.