برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
خرید لوازم جهیزیه عروس در غرب تهران

خرید لوازم جهیزیه عروس در غرب تهران

یکی از شیرین ترین و در عین حال سخت ترین مراحل ازدواج عروس و داماد خرید جهیزیه عروس درغرب تهران می باشد. معمولا برای سهولت در خرید کردن همیشه لیست جهیزیه ساده و معمولی عروس در غرب تهران تهیه می شود که بر طبق آن بدون گیج شدن و در زمان مشخص خریداری می شود. از دیرباز خرید جهیزیه عروس بسیار مهم بوده و همیشه به آن اهمیت ویژه ای می دانند ، در واقع هرچیه جهاز عروس در غرب تهران بیشتر باشد از ارج و قرب بیشتری برخوردار است.

در زمان های قدیم خرید جهیزیه عروس در غرب تهران را سخت نمی گرفتند و هرچه ساده تر زوجین زندگی خود را با عشق و علاقه شروع می کردند که البته چشم و هم چشمی نیز اصلا وجود نداشت و هرکسی به اندازه ی هر بودجه ای که داشت خرید می کرد، امروزه با توجه به این که بیشتر مردم جامعه ما نمی خواهند از یکدیگر عقب باشند در خرید جهیزیه در برخی شرایط زیاده روی می کنند و جهاز عروس چند صد میلیونی خریداری می کنند که البته اصلا کار درست و خوبی نیست.

در این بخش جهاز عروس در غرب تهران را به دو قسمت لوازم آشپزخانه عروس و لوازم برقی تقسیم می کنیم که البته قیمت جهیزیه کامل عروس در غرب تهران  متغیر بوده ، در این جا تعدادی از آن ها را برای شما نام می بریم تا بتوانیم کمک کوچکی به خرید شما کرده باشیم:

لوازم آشپزخانه:

یخچال، گاز، ماکروفر، چایی ساز، پلو پز، سرخ کن، ماشین ظرف شویی، ست چاقو، قاشق و چنگال، ظروف چینی، ظروف پیرکس، وسایل پلاستیکی اعم از : آبکش، سطل، لگن و ... ، جای ادویه جات، ظرف یخ، رنده، پارچ، لیوان، سینی، فلاسک، سینی در سایزها مختلف، دستمال پارچه ای و کاغذی، قندان، کتری، قوری، دمکن، چایی صاف کن، تخم مرغ پز، جا نانی، کیسه زباله، کبریت، فندک، قالب یخ، قالب کیک، اسفند دود کن، قابلمه، ماهی تابه، سبد میوه، کلمن آب، سفره پاک کن، زیر قابلمه ای، شعله پخش کن و ... .

لوازم برقی و خانگی:

تلویزیون، میز تلویزیون، فرش، پرده، مبلمان، لوسر، سرویس تخت خواب به همراه آیینه میز آرایشی، بوفه، میز چرخ خیاطی، 4 پایه، جا کفشی، کتاب خوانه، رخت خواب، میز تلفن، صندلی راحتی، جا لباسی، انواع حوله برای سرویس بهداشتی و آشپزخانه، مسواک، تشک تخت خواب، دکوری، جا جورابی، چوب لباسی، رو فرشی، جارو برقی، پتوی مسافرتی و ... .

جهیزیه در غرب تهران

لیست بالا تنها بخشی از خرید یک جهیزیه می باشد که بنا بر سلیقه تان برخی از آن ها ضروری و برخی دیگر شاید برای یک تازه عروس و داماد لازم نباشد و تشخیص این امر به عهده و سلیقه خودتان می باشد.

پیشنهاد

به طور کلی ما به زوجی که قرار است تازه زندگی مشترکشان را شروع کنند پیشنهاد می کنیم سخت نگیرند و به خانواده های محترمشان فشار مالی وارد نکنند و با همان هزینه و بودجه ای که در اختیار دارند خرید کنند و نه بیشتر که باعث می شود آغاز خوشبختی تان با کمی استرس و یا اعصاب خوردی شروع شود. پس در خرید جهیزیه در غرب و در هر جای تهران حدالامکان از وسایل ساده و مناسب با بودجه تان خریداری کنید.