برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
سینی فینگر فود برای تولد و مهمانی ها

سینی فینگر فود برای تولد و مهمانی ها

فینگر فود چیست؟

به غذاهایی که بتوان به راحتی با انگشت بر داشت و خورد، «فینگر فود» گفته می شود؛ به عبارت دیگر، فینگر فودها غذاهای انگشتی هستند (غذا= food؛ انگشت=finger). فینگر فودها به علت اینکه ظاهر میزهای مهمانی را جذاب و شیک و زیبا می کنند، به این دلیل کخه به راحتی سرو می شوند، به دلیل آنکه مورد علاقه کودکان حتی کودکان بد غذا هستند و دلایل دیگر، امروزه جایگاه ویژه ای در مهمانی ها؛ جشن های تولد، جشن های عروسی و سایر مراسم پیدا کرده اند. از غذاهای سنتی ایران که می توان نام فینگر فود را به آن ها داد، می توان به انواع کوکوها، ته چین، پیراشکی های خانگی و غیره اشاره کرد. به طور کلی فینگر فودها به دو دستۀ فینگرفود گرم و فینگر فود سرد تقسیم می شوند که شما می توانید با توجه و در نظر گرفتن محیط و فضای جشن خود و همچنین در نظر گرفتن سلایق و علایق مهمانان خود و اینکه قصد سرو آن را در آغاز یا پایان جشن یا مهمانی خود دارید، سینی فینگر فود مورد نظر خود را سفارش دهید.

فینگر فودها یا غذاهای انگشتی یک راه سرگرم کننده برای تغذیه و پذیرایی مهمانان شما در جشن ها و مهمانی ها و مراسم عروسی است. فینگر فودهای عروسی را می توان در حال حرکت خورد، بنابراین شما نیازی به تنظیمات صحیح میز و صندلی ندارید. بعضی از مهمان شما خوشحال خواهند شد که در حال حرکت یا راه رفتن و صحبت کردن، غذا بخورند. شما می توانید از فینگر فود برای تولد و مهمانی هم استفاده کنید.

فینگر فود در مراسم عروسی

شما می توانید در جشن ها، مهمانی ها و مراسم عروسی انواع متنوعی از فینگر فودها را انتخاب کنید (سینی فینگر فود سرد,فینگر فود گرم، فینگر فود ساده) و زیبایی ظاهری مجلس خود را با انتخاب این غذاهای رنگارنگ کوچک بیشتر کنید. اگر در انتخاب فینگر فودها آشنایی چندانی ندارید و این کار شما را دچار سرگردانی می کند، می توانید با شرکت های تشریفات مراسم مشورت کنید؛ ما نیز در اینجا به تعدادی از فینگر فودهایی که می توانید در میز مراسم عروسی خود داشته باشید اشاره می کنیم.

در مجموعه ای از فینگر فودها، ساندویچ جزء اصلی فینگر فود است؛ می توان آن ها را به صورت پیچ و تاب خورده و مدرن درست کرده و جذابیت آن ها را انجام داد.

کلوچه های میوه دار کوچک یا مینی کیک ها، از جمله فینگر فودهای ایده آل برای مراسم و جشن های عروسی است.

میوه های اسلایس شده یا بریده شده با ظاهری زیبا را می توان پس از چیدمان در ظروف زیبا به عنوان فینگر فود استفاده کرد.

قاشق های چینی یک راه کاربردی و جدید هستند جهت سرو غذاهای داغ یا غذاهایی که خوردن آن های سخت است.

دسرهای مینیاتوری، کیک پنیر و کیک شکلاتی از ایده آل هایی هستند که همیشه می توان برای جشن های عروسی به عنوان فینگر فود استفاده کرد.

در میان انواع غذاهای ایرانی، شما می توانید از الویه (فینگر فود سرد) به عنوان فینگر فود استفاد استفاده کنید ؛ به این صورت که آن ها در داخل یا بر روی نان های کوچک گذاشته و به راحتی استفاده کنید.

نان برای هر نوع قفسۀ فینگر فودی لازم است. شما ی توانید از انواع نان ها در این قفسه استفاده کنید.