برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
سینی فینگر فود برای تولد و مهمانی ها در شرق تهران

سینی فینگر فود برای تولد و مهمانی ها در شرق تهران

امروزه با توجه به شاغل بودن تعداد زیادی از خانم ها، کترینگ ها و رستوران های زیادی با تنوع غذایی بالا وجود دارند که برخی از آن ها حتی به صورت 24 ساعته آماده ی ارائه ی خدمات هستند. فینگرفود در شرق تهران که یکی از بهترین انواع پیش غذا و یا دسر به شمار می روند به صورت سینی فینگر فود سرد و گرم برای جشن ها، تولد ها، مهمانی ها، دورهمی ها و هر گونه مراسمی مناسب می باشند و با قیمتی مناسب می توانید میز خود را زیبا و اشتها بر انگیز کنید.

به طور کلی فینگرفود در شرق تهران به غذاهای گفته می شود که بتوان بدون نیاز به چنگال، قاشق و یا کارد ، با دست برداشت و میل کرد که این امر به خاطر سایز و ابعاد کوچک این فینگرفود ساده در شرق تهران می باشد.

چگونه فینگرفود درست کنیم

برای درست کردن فینگر فود تنها کمی خلاقیت و سلیقه برای تزیینش نیاز است، وگرنه هیچ دستور پخت مشخص و قانونی برای آن وجود ندارد و شما می توانید با هر مواد غذایی که در یخچال در اختیار دارید یک سینی فینگر فود سرد در شرق تهران که خوشمزه نیز می باشد را درست کنید اما اگر وقت یا حوصله درست کردن فینگر فود ندارید می توانید سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید. در واقع امروزه برخی از خانم ها با درست کردن انواع فینگر فود های خوشمزه منبع درآمد خوبی را کسب می کنند.

انواع فینگر فود ایرانی شامل: لقمه، نون و پنیر، زیتون، انواع اسنک، انواع کلاب با کالباس، قارچ سوخاری، سیب زمینی سوخاری، کتلت، کوکو، کوکو سبزی، خاگینه و ... می باشد که بنا بر سلیقه و مزاجتان می توانید هم سفارش دهید و هم خودتان در خانه درست کنید. البته به ابعاد و سایز این غذاها نگاه نکنید که از درست کردن یک غذای اصلی زحمت بیشتری می برد.

فینگرفود در شرق تهران

کاربرد فینگرفودها

فینگر فود ها به طور کلی برای کودکان، مهمانی های دوستانه، جشن تولد ها، مهمانی های سلف سرویس و به عنوان پیش غذا و یا دسر برای عروسی ها به کار می رود که می تواند جلوه ی میز و سفره ی شما را دو چندان کند. با این همه ویژگی و تنوعی که در مورد فینگر فود ها برای شما گفتیم می توانید با توجه به نیازتان از آن ها استفاده کنید و با طعم بسیار لذیذ و خوشمزه و ظاهر اشتها برانگیز آن از مهمان هایتان پذیرایی عالی را انجام دهید. علاوه بر زیبایی سفره و طعم دلپذیر این سبک غذا ها می توان به مفید بودن آن ها نیز اشاره کرد. اگر از فینگر فودها به عنوان پیش غذا استفاده کنید می تواند به مقدار چشمگیری از اشتهای کاذب شما جلوگیری کند و در میل کردن غذای اصلی افراط نکنید.

و در آخر هم باید بگوییم که تنها قانونی که برای درست کردن فینگر فود ها باید رعایت کنید دیزاین کردن و یا همان تزیین سینی فینگرفود ها می باشد که نیاز به سلیقه و خلاقیت شما دارد و می توانید به راحتی و با وسایل یا مواد غذایی که در دسترس هست سینی تان را طراحی کنید و جای هیچ گونه حرفی نگذارید.