برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
سینی فینگر فود برای تولد و مهمانی ها در شمال تهران

سینی فینگر فود برای تولد و مهمانی ها در شمال تهران

به انواع غذاهای کوچک، لقمه ها و به طور کلی خوراک هایی با ابعاد و اندازه ی کوچک تر را فینگر فود در شمال تهران و یا غذاهای انگشتی می گویند. امروزه فینگرفود ساده در شمال تهران به طور چشمگیری در بین مردم محبوب شده است و در سفره ی تمام جشن ها و دورهمی ها می توانید شاهد انواع آن باشید.

از علت های مهم این که این غذاها را فینگرفود و یا انگشتی نامیده اند به طبع اندازه و نحوه ی سرو آن ها می باشد که بدون هیچ نوع چنگال، کارد و قاشق و تنها با دست می توانید این غذاهای را برداشته و میل کنید. با توجه به سایز کوچکی که دارند معمولا آن ها را به صورت سینی فینگر فود سرد یا گرم سفارش می دهند.

از کجا فینگر فود تهیه کنیم؟

فینگرفود برای تولد در شمال تهران، فینگر فود برای مهمانی در شمال تهران، جشن ها، عروسی ها و یا حتی دورهمی های کوچک خانواده نیز مناسب می باشد. اما به اندازه و ابعاد کوچک این فینگرفود ساده نگاه نکنید که آماده سازی انواع آن به زحمت و زمان زیادی نیاز دارد ، از این رو مراکز و آشپزخانه هایی مخصوص این سبک از دسرها و پیش غذاهای کوچک وجود دارد که با توجه به درگیری ها و مشغله های بانوان می توانید سفارش فینگر فود دهید و درب منزلتان تحویل بگیرید. چه بسا سینی فینگر فود در شمال تهران می تواند به زیبایی سفره شما بیفزاید و حتی میل و اشتهای مهمان ها را با ظاهر فوق العاده اش باز کند.

 فینگر فود در شمال تهران دارای انواع بسیار گوناگونی هستند که البته دستور و یا رسپی خاصی ندارند و شما با هر مواد غذایی که در دسترس دارید می توانید فینگرفود درست کنید.

از انواع فینگرفود های ایرانی می توان به کتلت، کوکو، کوکو سبزی، خاگینه، ساندویچ، انواع کلاب با کالباس و پنیر، نان پنیر، زیتون، قطعات کوچک گوشت، سوسیس کبابی و ... اشاره کرد که با سلیقه خودتان می توانید آن ها را به بهترین نحو تزیین کنید.

فینگرفود در شمال تهران

کاربرد فینگرفود

در ایران از فینگرفود ها به عنوان پیش غذا و یا دسر استفاده می شود که اگر به عنوان پیش غذا مد نظر قرار دهیم می تواند فوایدی نیز داشته باشد ، از جمله جلوگیری از پرخوری ، در واقع با میل کردن چند تا فینگرفود خوشمزه می توانید به قول ما ایرانی ها ته بندی کنید و از زیاده روی کردن در میل کردن غذا به دور باشید. جالب است بدانید از ماهی و میگو فینگر فود های دریایی خوشمزه ای می توانید درست کنید که تنوع بیشتری نیز به سینی شما می دهد.

از نکاتی که هر کسی باید در طرز تهیه ی فینگرفود های سرد و گرم رعایت کند طراحی و دیزاین ظاهر این سبک غذاهاست که بسیار حائز اهمیت است و می تواند جلوه ی سینی و یا میز غذایتان را دو چندان کند.

شما حتی می توانید این غذاها و خوراک ها را از شب قبل آماده کنید و درون یخچال بگذارید و اگر هم نیاز به گرم کردن داشت چند دقیقه قبل از سرو کردن درون مایکروفر و یا فر بگذارید و همان روز که مهمان دارید وقت خود را بر روی درست کردن غذا و یا خوراک های اصلی بگذارید.

پیشنهاد

و در آخر هم پیشنهاد ما به شما این است که حتما از فینگر فودها بر سر سفره تان استفاده کنید تا فردی آشپز و خوش سلیقه به نظر بیایید !