برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
سینی فینگر فود برای تولد و مهمانی ها در تهران

سینی فینگر فود برای تولد و مهمانی ها در تهران

امروزه با توجه به مشغله های زیادی که وجود دارد درست کردن غذا برای مهمانی ها و دورهمی ها کاری سخت و زمان بر است، از این رو مراکز متنوعی برای تهیه ی انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و همچنین سفارش فینگر فود در تهران وجود دارد. فینگر فود برای تولد، مهمانی و حتی عروسی ها کاربرد دارد و دیده شده که بسیار هم از آن استقبال می شود.

فینگر فود چیست؟

معنای لغوی آن یعنی غذای انگشتی که البته به دور از معنای اصلی آن نمی باشد. به طور کلی انواع خوراک و غذاهایی که در ابعاد کوچکی درست می شوند را فینگرفود می گویند. فینگرفود را می توانید بدون قاشق و چنگال و حتی کارد با دستتان بردارید و نوش جان کنید. این غذاها بیشتر به عنوان پیش غذا و دسرها در جشن ها، مهمانی ها و حتی رستوران ها استفاده می شود که اکثرا از قیمت های مناسبی برخوردارند.

طرفدار فینگرفودها از کودکان 4،5 ساله هستند تا بزرگسالان. در واقع هر رنج سنی از میل کردن فینگرفود ساده در تهران لذت می برد و جایگزین بسیار مناسبی برای یک عصرانه ی فوق العاده به همراه دوستانتان می باشد.

فینگرفودها انواع مختلفی دارد که مواد تشکیل دهنده ی هرکدام از آن ها متفاوت بوده و در واقع دستور یا قانون مخصوصی ندارد و هر شهر یا کشوری با توجه به مزاجشان فینگرفودهای خوشمزه و لذیذی درست می کنند.

برای کسانی که به تازگی نام سینی فینگرفود سرد در تهران را می شنوند با خود فکر می کنند که شاید نام غذایی جدید است، اما اینطور نیست . در واقع فقط بر روی لقمه ها ، ساندویچ ها و خوراک هایی با ابعاد کوچک تر نام گذاری کرده اند. به طور کلی هر غذایی را که بتوان با ابعاد کوچک تری طبخ کرد به آن فینگرفود می گویند.

فینگرفود در تهران

از کجا فینگرفود تهیه کنیم

امروزه مراکزی برای آماده سازی و طبخ این نوع از غذاها وجود دارد که به راحتی برای جشن ها، مراسم ها و مهمانی هایتان می توانید سفارش فینگرفود دهید. فینگرفود تهران شامل انواع کلاب ها، اسنک ها، سمبوسه، کوکو، کتلت، انواع نان و پنیر، ژله، چوب هایی از زیتون، خیار شور و گوجه، ساندویچ و ... می باشد که بنا بر سلیقه تان می توانید آن ها را سفارش دهید.

مهم ترین نکته ای که آشپزان غذاهای فینگرفود باید به آن اهمیت دهند تزیین کردن و خلاقیت در درست کردن سینی های فینگر فود است که بسیار برای مشتری با اهمیت بوده و می تواند نظر اور ا جلب کند. پس علاوه بر داشتن دست پختی عالی و درجه یک می بایست خلاق و با سلیقه نیز باشید تا بتوانید از این فینگرفودهای شگفت انگیز درست کنید.

فینگرفودهای دریایی نیز بسیار پر طرفدار بوده و اگر به این نوع خوراک ها علاقه دارید می توانید با میگو و انواع ماهی فینگرفودهای خوشمزه ای درست کنید و برای تزیینشان می توانید آن ها را به سیخ های چوبی بزنید و مانند یک گلدان درون ظرفی قرار دهید و وسط میز خود بگذارید که بسیار می تواند نظر مهمان ها را جلب کند.