برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
سینی فینگر فود برای تولد و مهمانی ها در غرب تهران

سینی فینگر فود برای تولد و مهمانی ها در غرب تهران

اولین سوالی که می تواند ذهن شما را درگیر کند این است که ، اصلا فینگرفود در غرب تهران شامل چه نوع غذاهایی می شود؟ ممکن است هر کسی اولین بار که نام فینگرفود و یا سینی فینگرفود سرد در غرب تهران را می شنود گمان کند نام یک غذای جدید و فرنگی است اما این طور نیست، به طور کلی تمامی غذاها و خوراک هایی که در ابعاد کوچکتر و لقمه ای هستند را فینگر فود در غرب تهران می گویند. فینگرفودها را می توان بدون قاشق و چنگال و با دست برداشت و میل کرد. از بیانی دیگر هرغذای کوچک و ساده ای را که بتوان بدون با دست و بدون کارد و چنگال میل مرد را فینگرفود در غرب تهران می گویند.

امروزه می توانید خودتان با وسایل ساده و مواد غذایی اولیه فینگرفودهای خوشمزه ی زیادی را درست کنید و هم می توانید به مراکزی که از این سبک غذاها درست می کنند سفارش فینگر فود در غرب تهران دهید و یک سینی پر از غذاهای کوچک و خوش طعم داشته باشید.

کاربرد فینگرفود

کاربرد فینگرفود بسیار گسترده است و در هر مراسم، جشن، مهمانی، عروسی، دورهمی و ... می توانید از آن ها استفاده کنید و با توجه به پر طرفدار بودن این غذاهای خوشمزه می توانید شاهد استقبال مهمان هایتان باشید. امروزه با توجه به درگیری های زیاد روزانه شاید خانم ها وقت و حوصله ی  آشپزی نداشته باشند ، پس می توانید برای زیبا تر کردن سفره ی غذایتان از این فینگر فودها سفارش دهید که البته با توجه به زیبا بودن ظاهری این غذاهای انگشتی جلوه ی سفره تان چند برابر می شود.

امروزه فینگر فود ساده از محبوبیت ویژه ای در بین مردم برخوردار شده است که البته علت های مشخصی نیز دارد. طعم بسیار لذیذ و خوشمزه، ابعاد کوچک این غذا، دیزاین و طراحی سینی های فینگرفود و راحت میل کردن آن ها بدون نیاز به قاشق، چنگال و کارد است که به سرعت در بین مردم توانست طرفداران زیادی را به خود جذب کند.

فینگرفود در غرب تهران

انواع فینگرفود

فینگرفودها رسپی و یا طرز تهیه خاص و مشخصی ندارد و به طور کلی می توانید با هر مواد اولیه غذایی که در دست دارید فینگرفود ساده یا سینی فینگرفود سرد و گرم درست کنید. از فینگرفودهای ایرانی می توان به : انوااع کتلت، کوکو، کوکو سبزی، بادمجان، الویه ،خاگینه، ساندویچ، امواع نان و پنیر، تست به همراه سوسیس، مالباس، پنیر پیتزا، اسنک و ... اشاره کرد. اما در هر کشوری فینگرفودهای مخصوص به خود وجود دارد که در بیشتر رستوران ها و فست فودهایشان موجود است و می توانید به عنوان دسر و یا پیش غذا سفارش دهید.

درست کردن و یا سفارش فینگرفود برای مهد کودک ها، دورهمی ها و به عنوان پیش غذا برای مراسم های با شکوه می تواند بهترین گزینه باشد، زیرا که علاوه بر زیبایی و چشمگیر کردن میز شام می تواند بهترین انتخاب به عنوان دسر و یا پیش غذا محسوب شود.

طرفداران این سبک غذاهای انگشتی علاوه بر بزرگسالان کودکان 5 تا 10 سال هستند که البته استقبال خوبی از فینگرفودها می کنند.

و در آخر هم به کسانی که فینگرفود درست می کنند ( در خانه)، مراکزی که به اندازه ی زیاد برای فروش و رستوران ها این لقمه های کوچک را آماده می کنند می بایست به طراحی و دیزاین آن توجه ویژه ای داشته باشند زیرا که اولین و تنها قانون در درست کردن فینگرفودها داشتن ظاهری اشتها آور است.