برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
گل آرایی و خرید دسته گل عروس

گل آرایی و خرید دسته گل عروس

گل آرایی و خرید دسته گل عروس

انتخاب گل های جشن عروسی از یک گل فروشی خوب، یک نقطه کانونی از دکوراسیون عروسی است که شامل انتخاب دسته گل عروس، انتخاب گل برای ماشین عروس و همچنین انتخاب گل برای سالن عروسی است. ما معمولاً  گل هایی انتخاب می کنیم که متناسب با بودجه و هزینه ای باشد که می خواهیم پرداخت کنیم. به نظر می رسد که گل های خارجی گران است، شما برای ایجاد یک دکوراسیون خوب برای دسته گل عروس، ماشین عروس و سالن عروسی، نیازی به گل های خارجی با قیمت های گزاف ندارید؛ کافی است گل فروشی را انتخاب کنید که با هنر و سلیقه خود، حتی با به کار نگرفتن گل های گران قیمت، یک طراحی منحصر به فرد به شما ارئه دهد.

 گل فروشی های زیادی در اطراف و در شهر شما وجود دارد؛ برای انتخاب گل فروشی مورد نظرتان، ابتدا بودجه خود را بررسی کنید و تعیین کنید چه هزینه ای را جهت گل آرایی در عروسی خود می خواهید صرف کنید.

قبل از تعیین گل فروشی خود تحقیقات لازم را به عمل آورید (از نظر قیمت، سلیقه و ...).

با همسر خود مشورت کنید، با هم به گل فروشی بروید و در انتخاب نوع گل هایی که قرار است در دسته گل عروس و ماشین عروس و گل های سالن استفاده شود، سلیقۀ یکدیگر را در نظر بگیرید. 

تزئین ماشین عروس

تزئین ماشین عروس معمولاً بر عهدۀ گل فروشی است که در این زمینه به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد. گل های مورد نظرتان را با توجه به نوع و رنگ ماشین و بودجۀ خود انتخاب کنید. اگر نظر و ایده ای دارید به گل فروش بگویید و در غیر این صورت از ژورنال هایی استفاده کنید که مدل هایی از ماشین عروس به صورت آماده دارند.

تزئین دسته گل عروس

به عروس خانم ها پیشنهاد می شود که قبل از رفتن به گل فروشی و سفارش گل، به لباس عروس خود توجه کنند! دوخت لباس و مدل لباس عروس خود را در نظر بگیرید و دسته گل مورد علاقه خود را هماهنگ با لباس عروس خود سفارش دهید. هیچ قاعده ای وجود ندارد، اما اگر لباس عروس شما دارای دوخت ها و خطوط طولانی است و مروارید و مونجوق دوزی آن حالتی از خطوط را در لباس شما ایجاد کرده است،  پیشنهاد می شود به گل فروش خود بگویید تا یک دسته گل آبشار مانند برای شما درست کند تا خطوط طولانی لباس شما را بازتاب دهد.

-  اگر لباس واقعا مدرن و شیک باشد، یک دسته گل مینیمالیستی تک گل، مانند نیلوفرهای مینی کلا و یا ranunculus فرانسوی نیز می تواند خیره کننده باشد.

- با یک لباس بسیار خوب، بهتر است یک دسته گل سنتی، که از شکل و نسبت دامن تقلید و تبعیت می کند سفارش دهید.

- اگر لباس عروس شما باریک است، می توانید دسته گل خود را با انواع کمتر گل ها و شاید یک ساتن دوزی یا سفارش دهید.

- اگر یک طرف لباس عروس شما ساده باشد، می توانید بافت بیشتری در دسته گل عروس به کار ببرید و نوع خاصی از پارچه های خالدار یا توری های دوزی متنوع داشته باشید.

در هر حال بهتر است به دسته گل عروس نیز به عنوان لوازم جانبی لباس عروس (مثل تور و تاج) نگریسته شود تا تناسب لازم با لباس عروس را داشته باشد.

با توضیحاتی که در بالا داده شد، شما می توانید برای داشتن گل آرایی ایده آل، چه در مورد ماشین عروس، چه در مورد دسته گل عروسی و عقد و چه گل آرایی در مجلس عروسی تان، از تجربۀ افرادی که در کادر خدمات تشریفات خدمت می کنند استفاده کنید و گل فروشی مورد نظرتان را در اسرع وقت پیدا کنید. از طریق خرید اینترنتی گل عروس نیز می توانید دسته گل مورد نظرتان را سفارش داده و خریداری کنید.

دسته گل های پر طرفدار

دسته گل عروس رز سفید، دسته گل عروس لیلیوم، دسته گل عروس ارکیده، دسته گل عروس قرمز، دسته گل عروس اروپایی از بهترین و پر طرفدار ترین دسته گل های عروس هستند.