برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
گل آرایی و خرید دسته گل عروس در شرق تهران

گل آرایی و خرید دسته گل عروس در شرق تهران

گل آرایی و خرید دسته گل عروس از خریدهای جانبی عروسی و از جمله خریدهای خاص زندگی هر عروس است یک بار در زندگی اش اتفاق می افتد و شاید به همین دلیل گاهی در خرید آن حساسیت به خرج داده می شود. هر چند وقت یک بار طراحی جدیدی در مورد دسته گل های عروسی می بینیم و تنوعی که در این طرح های جدید وجود دارد نیز گهگاه ممکن است باعث سر درگمی در انتخاب دسته گل عروس شود. سفارش و خرید اینترنتی دسته گل عروس یکی از راه های انتخاب و خرید دسته گل عروس است که شما می توانید قبل از خرید، با جستجو در سایت های مختلف و دیدن دسته گل های مختلف از جمله دسته گل عروس اروپایی، از میان همۀ آن ها بهترین دسته گل عروس در شرق تهران را انتخاب کنید. خرید دسته گل عروسی و عقد در شرق تهران با وجود گل فروشی های بزرگی که وجود دارد کار سختی نخواهد بود. بسیاری از این گل فروشی ها تبلیغات اینترنتی دارند و این امر کا شما را برای خرید اینترنتی گل عروس در شرق تهران آسان می کند.

خرید دسته گل عروسی

گل رز قرمز

اگر در روزهای نزدیک به مراسم عروسی خود هستید و در صدد پیدا کردن یک دست گل منحصر به فرد برای روز عروسی خود هستید، علاوه بر زیبایی ظاهری، در انتخاب دسته گل عروسی خود به موارد زیر توجه داشته باشید.

  1. اولین قدم در خرید دسته گل عروسی، انتخاب نوع گل است. در انتخاب نوع گل، اگر به گل خاصی علاقه دارید و مد نظر شماست، همان را انتخاب کنید؛ اگر نه، از میان دسته گل هایی که مد شده است، آنچه را که خوشتان می آید انتخاب کنید.
  2. بعد از انتخاب نوع گل، قدم دوم رنگ گل است. دسته گل عروس رز سفید,دسته گل عروس لیلیوم,دسته گل عروس ارکیده از پر طرفدارترین دسته گل های عروس هستند. معمولاً دسته گل های عروس سفید، کرم، شیری، صورتی کم رنگ و رنگ های روشن هستند. البته دسته گل عروس رز قرمز هم انتخاب بسیاری از افراد است. ممکن است نوع گلی که برای دسته گل عروسی خود انتخاب کرده اید، تنوع رنگی نداشته باشد، مثلاً فقط صورتی باشد در حالی که شما تمایل دارید دسته گل تان سفید باشد. پس در انتخاب نوع گل به تنوع و طیف رنگی آن نیز توجه داشته باشید. در  انتخاب رنگ گل دسته گل عروسی خود، رنگ لباس عروسی و حتی رنگ مو و آرایش خود را را هم مدّ نظر داشته باشید.
  3. هنگامی که با گل فروش خود برای انتخاب دسته گل عروسی تان ملاقات می کنید، یک عکس از لباس عروس تان به او بدهید و از او بخواهید طراحی دسته گل عرسی تان را بر حسب سبک، شکل و جزئیات لباس عروس شما انجام دهد.
  4. شکل و اندازۀ دسته گل عروسی تان را نیز در نظر داشته باشید. اندازۀ دسته گل عروس باید در حدی باشد که در دست گرفتن آن و حمل و نقل آن برای شما آسان باشد.
  5. در طراحی دسته گل عروس یا انتخاب دسته گل عروسی، شکل فیزیکی بدن عروس نیز باید در نظر گرفته شود. به عنوان مثال، یک عروس ریزه اندام بهتر است دسته گل کوچک انتخاب کند، زیرا دسته گل بزرگ باعث می شود لباس عروس از دید پنهان بماند و نتواند جلوۀ خود را نشان دهد. هنگامی که در مورد طول دسته گل عروسی و بلندی یا کوتاهی آن فکر می کنید، کوتاهی یا بلندی قد خود را نیز در نظر بگیرید. عروس های بلند قد می توانند دسته گل های بزرگ تر را انتخاب کنند.

 نحوه نگه داشتن دسته گل عروسی در دست

نحوۀ نگه داشتن دسته گل عروس

یک دسته گل راحت انتخاب کنید تا نگه داری آن در طول روز تا آخر شب برایتان مشکل ساز و خسته کننده نباشد. به یاد داشته باشید که بهترین طریقۀ نگه داشتن دسته گل در دست در حالی که لباس عروس بر تن دارید به این صورت است که دسته گل خود را زیر کمر کمی دور از لباس خود نگه داریئ به طوری که جلوۀ لباس تان از دید نیوفتد و خودتان نیز بتوانید شبح لباس خود را ببینید. صاف ایستادن و باز کردن شانه ها و به طور کلی بهبود وضعيت ایستادن شما نمایی بهتر به ظاهر شما داده و حتی می تواند جلوۀ لباس عروسی که بر تن کرده اید و دسته گلی را که در دست گرفته اید را بیشتر سازد.

دسته گل خود را به صورت تازه به عصر برسانید

معمولاً از ابتدای روز تا پایان شب، دسته گل عروس در دستان عروس است و آن را با خود به این سو و آن سو می برد، آز ارایشگاه تا آتلیه تا باغ برای فیلمبرداری و عکاسی و در نهایت سالن پذیرایی. اگر می خواهید دسته گل عروسی تان به ویژه در روزهای گرم، تا پایان مراسم با طراوت و شاداب بماند می توانید آن را با برش دادن یک اینچ از ساقه ها و ظاهر شدن آن به آب، بتوانید آن را تازه کنید.

مقالات مرتبط: دسته گل عروس لیلیوم؛ دسته گل عروس اروپایی؛ دسته گل عروس رز سفید؛ دسته گل عروس ارکیده.