برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
گل آرایی و خرید دسته گل عروس در شمال تهران

گل آرایی و خرید دسته گل عروس در شمال تهران

گل آرایی در مراسم عروسی

هر جا صحبت از شادی و سرور است، پای گل و شیرینی هم در میان است! اصولاً شیرینی و گل دو کاراکتری هستند که در مراسم شادی استفاده می شوند. گل آرایی در مراسم عروسی از دیرباز تا کنون به کار می رود. این گل آرایی شامل گل آرایی دسته گل عروس، گل آرایی ماشین عروس، گل آرایی میز عروسی و گل آرایی مراسم عروسی است. بهترین دسته گل عروس سال را با خرید دسته گل عروسی و عقد در شمال تهران تجربه کنید. شما می توانید با خرید اینترنتی گل عروس در وقت و هزینۀ رفت و آمد خود صرفه جویی کنید؛ علاوه بر این، بهترین دسته گل عروسی شمال تهران را از طریق سرچ در اینترنت می توانید پیدا کنید. دسته گل عروس اروپایی، دسته گل عروس ارکیده، دسته گل عروس رز قرمز، دسته گل عروس رز سفید، دسته گل عروس لیلیوم از جمله پر طرفدارترین دسته گل های عروس هستند که به گل فروش سفارش داده می شوند و هر گل فروشی بر اساس سلیقۀ خود، سبک خاصی را در طراحی این دسته گل های عروس به کار می گیرد. علاوه بر گل آرایی و خرید دسته گل عروس در شمال تهران، گل آرایی ماشین عروس در شمال تهران نیز به سبک های مختلف انجام می شود. در این مورد نیز، علاوه بر سلیقۀ گل فروش، ایده ها و طرح های خودتان را نیز به گل فروش و آرایندۀ ماشین عروس بگویید و آن را را پیاده کنید.

رنگ دسته گل عروس

دسته گل عروس رز سفید

رنگ دسته گل عروس معمولاً بر حسب سلیقۀ خود عروس ویا سلیقۀ عروس و داماد با هم انتخاب می شود. البته گاهی اوقات عروس بنا بر نظر گل فروش، رنگ دسته گل عروسی خود را بر اساس آنچه که مد است انتخاب می شود. پیشنهاد می شود در هنگام انتخاب دسته گل عروس و رنگ دسته گل عروس، علایق و سلایق خود را بر آنچه که فکر می کنید مد شده است، ترجیح دهید. شاید رنگی که برای دسته گل عروس در یک سال مد می شود، باب طبع شما نباشد. بیشتر عروس و دامادها دسته گل عروس سفید، شیری یا کرم رنگ، سفید با لبه های صورتی، صورتی ملایم یا قرمز را انتخاب می کنند. این ها رنگ هایی هستند که هیچ گاه از چشم نمی افتند و از گذشته های دور تا کنون همواره به عنوان رنگ های دسته گل عروس، طرفداران خود را داشته اند. بنابراین، انتخاب رنگ دسته گل عروس امری کاملاً سلیقه ای و نسبی است. اگر برای دسته گل عروسی خود، گل خاص و رنگ خاصی مد نظر ندارید و در این انتخاب سرگردان شده اید، حتماً از سایت های دسته گل عروسی دیدن کنید تا ایده های خول و جالبی نصیبتان شود.

شخصی سازی کنید

دسته گل های عروس معمولاً فقط با گل یک نهایتاً یک روبان آراسته  تزئین می شوند. اگر می خواهید خاص باشید و ز این یکنواختی خارج شوید، باید ریسک کنید و ایده های شخصی خودتان را نیز با در میان گذاشتن با گل فروش تان، در آراستن دسته گل پیاده کنید. استفاده از دانه های مروارید، خوشه ای آویزان از انگور یاقوتی در لابه لای گل ها، تورهای حریر و غیره می تواند از این دست از شخصی سازی ها باشد.

پیدا کردن گل های فصل

بعضی از گل ها فقط در زمان ها و فصل های خاصی از سال در دسترس هستند، و از این رو ممکن است کمی گران تر هم باشند. اگر از نظر هزینۀ پرداخت آن مشکلی نخواهید داشت می توانید از گل های فصل برای دسته گل عروسی خود استفاده کنید.

 

با در نظر گرفتن همۀ مواردی که گفته شد، در نهایت این شما هستید که باید از دسته گل عروسی خود لذت ببرید. به دور از تجملات و آنچه که هر روز ممکن است مد شود،  آنچه را که دوست دارید انتخاب کنید و از انتخاب خود لذت ببرید. پس از پایان مراسم ازدواج شما می توانید دسته گل عروسی خود را به عنوان یادگاری برای همیشه نگه دارید.