برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
گل آرایی و خرید دسته گل عروس در تهران

گل آرایی و خرید دسته گل عروس در تهران

برای خرید بهترین دسته گل عروس در تهران بیشمار گل فروشی درجه یک در سرتاسر شهر وجود دارد که انتخاب یکی از آن ها به سلیقه و بودجه ای که در نظر گرفته اید بازمی گردد. خرید دسته گل عروسی و عقد در تهران از سویی کاریست راحت زیرا تنها با انتخاب عکس مورد نظر از آلبوم گل فروشی و یا عکسی از دسته گل مورد نظرتان می توانید سفارش دهید. این که چه نوع و چه رنگ گلی را برای دسته گل خود انتخاب کنید کاملا به سلیقه شما برمی گردد و حتی در هر اندازه ای که مد نظرتان است می توانید سفارش دهید. در واقع گل آرایی و خرید دسته گل عروس در تهران هیچ قوانینی ندارد و عروس خانم تنها به سلیقه خود می توانید این دسته گل زیبا را سفارش دهد. پس به حرف کسی اهمیت ندهید و جسورانه  چیزی را که علاقه دارید سفارش دهید.

انتخاب درست

در واقع انتخاب درست دسته گل می تواند به بیشتر دیده شدن و جلوه ی لباس عروس هم بیفزاید پس با رعایت نکات ریز مانند الماس در شب عروسیتان بدرخشید. اگر علاقه دارید لباس عروس مخصوصا دامن آن بیشتر به چشم آید می بایست از دست گلی با رنگ ملایم و کوچک و جمع و جور استفاده کنید.  اگر لباس عروستان پارچه ای ساده و بدون دنباله دارد از گل هایی با رنگ تند و مدل آبشاری استفاده کنید. اگر که علاقه دارید دسته گل شما بزرگ باشد مشکلی ندارد و اصلا هم زشت نیست اما این را در نظر داشته باشید که ممکن است طی ساعت های زیادی که برای عکاسی و رقص در سالن در دست شماست احساس خستگی کنید و در اواسط مراسم حتی دچار دست درد شوید که می تواند بسیار دردناک باشد.

دسته گل عروس تهران

قیمت دسته گل عروس

قیمت دسته گل عروس به تعداد شاخه ها و نوع آن بستگی دارد. از همه متداول تر و رایج تر نوع گل، در دسته گل عروس رز سفید و رز قرمز می باشد که البته از قیمت مناسبی هم برخوردار است. دسته گل عروس رز سفید در تهران، دسته گل عروس رز قرمز در تهران، دسته گل عروس ارکیده در تهران و دسته گل عروس لیلیوم در تهران از بیشترین محبوبیت برخوردار است. البته امروزه دسته گل عروس اروپایی در تهران در بین عروس خانم ها طرفدار زیادی پیدا کرده است که البته با توجه به زحمتی که دارد از قیمت بالایی نیز برخوردار است و اگر بابت هزینه ها مشکلی ندارید می توانید از این قبیل دسته گل های به روز برای جشن خود استفاده کنید.

به طور کلی گل آرایی می تواند بر زیبایی هرجایی بیفزاید و چشمگیر بودن محل مورد نظر را دوچندان کند. پس در انتخاب گل آرایی در هر جایی از مراسم عروسی خود سلیقه به خرج دهید و از 2 تا 3 رنگ بیشتر هم در دیزاین استفاده نکنید. اگر هم بیش از 3 رنگ در دسته گل عروس و طراحی سالن قرار است استفاده کنید سعی کنید از یک تناژ رنگی مانند سفید، گلبهی، صورتی، آبی آسمانی و ... در آن به کار ببرید.