برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
کلینیک تخصصی زیبایی, دکتر پوست, مو

کلینیک تخصصی زیبایی, دکتر پوست, مو

کلینیک پوست و مو

کلینیک پوست و مو را با مراکز زیبایی اشتباه نگیرید. مرکز زیبایی پوست و مو مرکز اعمال روش ها و عمل های جراحی زیبایی در زمینۀ پوست و مو است، این در حالی است که کلینیک پوست و مو به طور تخصّصی بیشتر به درمان و روش های ترمیمی پوست و مو می پردازد و بهترین دکتر پوست و بهترین دکتر مو در این کلینیک ها فعالیت دارند. شما به طور اختیاری و و در زمان های دلخواه به مراکز زیبایی پوست و مو مراجعه می کنید در حالی که در کلینیک های تخصّصی پوست ومو افراد می بایست در تاریخ، روز و زمان معینی که پزشک یا دکتر پوست و مو به شما می گوید و همچنین در تعداد جلسات معین به کلینیک تخصصی پوست و مو مراجعه کنید.

یکی از کارهایی که ممکن است عروس و داماد در روزهای یا ماه های منتهی به مراسم عروسی خود انجام دهند، مراجعه به کلینیک های تخصّصی پوست و مو است. اما در این کلینیک ها چ کارهایی انام می شوند و آن ها دقیقاً چه خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهند؟

خدمات کلینیک پوست و مو

جوان سازی پوست صورت

لایه برداری (Peels)

"لایه برداری" یا Peels یک روش بسیار اثبات شده است که امکان لایه برداری کنترل شده را برای بازسازی پوست فعال می کند. آنها حاوی آلفا هیدروکسی و بتا هیدروکسی اسیدها هستند که به حذف لایه مرده سلول کمک می کند." در کلینیک های تخصصی پوست و مو به شما کمک می شود تا با توجه به پوست خود که بهترین و مناسب ترین روش را انتخاب کنید. اگر تمایل دارید در هنگام عروسی پوست شما ظاهری صاف و زیبا داشته باشد، می توانید از این روش استفاده کنید.

پرداخت (Polishing)

پرداخت یک بخش ضروری از زیبایی شما است که هدف آن از بین بردن ضایعات و علائم پیری است. در این روش سطوح مرطوب پوست به آرامی تحریک می شود تا زمینه را جهت رشد یک پوست سالم تر و جوان تر تحریک کند. این روش به ما کمک می کند چهره ای و درخشان و شفاف به شما هدیه دهیم.

لیزر صورت (Laser Facial)

این درمان باعث جوان سازی پوست به عنوان یک کار سریع و ملایم می شود. ما تکنولوژی و تخصص را برای استفاده از پالس های نور برای خلاص شدن از آسیب خورشید، چین و چروک و نقاط سن خورده داریم. در روزهایی که دنبال می کنید، پوست شما بیشتر از همیشه روشن خواهد شد ..

روش های ویژه (Special Procedures)

به یک فرایند در چهار مرحله از عصاره انگور استفاده می شود. انگور طبیعتی ضد اکسیدان دارد و از پوست شما مراقبت کرده و آن را پاک سازی می کند. بنابراین، این مرحله شامل پاکسازی، تمیز کردن، ماساژ آرام بخش و ماسک صورت / بسته بندی بدن است. این یک درمان ایده آل برای جلوگیری از پیری پوست است و کمک زیادی به شما می کند. پس از عصارۀ انگور به عنوان ماسک جوان سازی پوست استفاده کنید.

درمان مو

علاوه بر درمان یا توجه به پوست، افرادی هستند که توجهات ویژه ای به موهای خود دارند. برخی افراد از توجه به مو های خود دریغ کرده اند، در برهه ای از زندگی خود دچار مشکل شده اند و حال به فکر ترمیم یا درمان آن هاستند. برخی از خدماتی که در این زمینه در کلینیک های پوست و مو به شما ارائه می شود به قرار زیر است.

درمان شورۀ سر

در کلینیک های پوست ومو پوسته پوسته های سر که به عنوان سلول های مرده  بر روی سر و موهای شما مقاومت می کنند و در نتیجه سبب ایجاد شورۀ سر می شوند، لایه برداری انجام داده و آنها را کاملا از بین می برند.

جوان سازی پوست سر لیزر

موهای شما به ندرت و نازک تر از حد معمول است؟ شاید زمان آن است که شما رشد موهای خود را تحریک کنید. کارشناسان کلینیک های تخصصی پوست و مو انرژی لیزر را به فولیکولهای موی شما تحویل خواهند داد تا عروقی را که باعث رشد مو می شود تحریک کند. این یک درمان کاملا بدون درد است که باعث می شود فولیکول های مو در حالت خواب خود را به عمل بکشند!

  میکرو مزوتراپی

ریزش مو می تواند یک مبارزه چالش برانگیز برای مبارزه باشد. مزوتراپی یک روش غیر تهاجمی است که مواد مناسب را درست در اطراف فولیکولهای مو قرار می دهد. این به نوبه خود گردش خون را تحریک می کند و ممکن است فولیکول رشد و زنده ماندن داشته باشد. درمان به طور گسترده ای با موفقیت شناخته شده، اطمینان حاصل کنید که شما با موهای شادتر، سالم تر و متراکم تر می شوید

PRP

PRP گزینه ای برای درمان بیماران مبتلا به ریزش مو است. این یک روش جراحی غیر طبیعی است که باعث رشد مو از طریق بازسازی و ترمیم بافت می شود. یک تکنیک کاملا مطمئن و اثبات شده و ما مطمئن هستیم که شما با ما هم موافقت خواهید کرد!