برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
کلینیک تخصصی زیبایی شرق تهران, دکتر پوست و مو در شرق تهران

کلینیک تخصصی زیبایی شرق تهران, دکتر پوست و مو در شرق تهران

همانند سایر کلینیک های تخصصی زیبایی، کلینیک های زیبایی پوست و مو شرق تهران مراجعه کنندگان زیادی برای درمان پوست و موی خود دارند. بهترین دکتر مو در شرق تهران بیشتر در زمینۀ کاشت مو و همچنین رفع موهای زائد و بهترین دکتر پوست شرق تهران عمدتاً در زمینۀ جوان سازی پوست صورت و لیفتینگ پوست صورت در کلینیک تخصصی زیبایی شرق تهران فعالیت دارند. در لیست کلینیک های زیبایی شرق تهران، اسامی و آدرس بهترین دکتر پوست و مو در شرق تهران دیده می شود.

لیفتینگ صورت با استفاده از نخ!

لیفت صورت با نخ

در فرایند پیری صورت، به دلیل تضعیف بافت های نرم پوست، شکل چهره تغییر می کند و مناطق آسیب دیده شامل  مژه ها، گونه ها، فک و گردن است. لیفت صورت با نخ سبب از بین بردن چین و چروک و شکل دادن به عضلات صورت می شود. دقت داشته باشید ک در روش های قدیمی نخ توسط میلۀ نازکی در زیر پوست قرار داده می شد و بعلاوه نخ ها دیر تر جذب می شد. استفاده از نخ های دو طرفه، یک روش تهاجمی برای دوباره جوان سازی پوست صورت است، که قادر است از سه بخش صورت، بخش های میانی و پایینی پوست صورت را تقویت کند. با این حال، این روش جراحی تهاجمی است و بازسازی به زمان طولانی نیاز دارد. نخ های جدید قابل جذب تولید شده، اثرات مکانیکی کششی (اثر بلند کردن) همراه با تأثیرات شیمیایی دارد. بهبود بیمار در این نوع از روش ضد پیری، در مدت زمان کوتاهی صورت می گیرد.

جوان سازی پوست صورت یا لیفتینگ پوست صورت با استفاده از نخ های قابل جذب، یک روش ثابت شده و ایمن است و بهبودی قابل توجهی در دوره های بعد از اعمال نخ مشهود است. این یک روش نسبتا سریع و بدون درد است که می تواند با روش های دیگر و به عنوان جایگزین جراحی پلاستیک معمولی همراه باشد. عوارض جدی پس از کاربرد این روش یعنی لیفتینگ با نخ، مشاهده نمی شود و پیگیری ها حاکی از آن است که این روش اثرات طولانی مدت دارد.

بسته به تشخیص پزشک، لیفتینگ صورت با نخ یا به عبارت دیگر کشیدگی پوست و جوان سازی آن با نخ بر اساس نوع نخ، تعداد استفاده از نخ و میزان و عمق چین و چروک یا افتادگی پوست، در یک یا دو جلسه انجام می شود. بسته به اینکه از چه نخی و ساخت چه کشوری استفاده شود، هزینه لیفتینگ متغیر است.

چه افرادی می توانند از روش لیفتینگ پوست با نخ استفاده کنند؟

  1. خانم ها و آقایان که در محدودۀ سنی 25 تا 60 سال هستند می توانند از این روش استفاده کنند.
  2. روش لیفتینگ پوست با نخ برای افرادی که نمی خواهند عمل جراحی بر روی صورت خود داشته باشند بسیار مناسب است.
  3. این روش مناسب افرادی است که در ناحیۀ گردن و صورت دچار افتادگی و شل شدگی هستند.

ماندگاری روش لیفتینگ با نخ

پس از انجام لیفتینگ صورت، جهت رسیدن به ایده آل خود، در صورت لزوم بعد از 6 الی 9 ماه که نخ های جذب شدند، می توانید روش کاشت نخ را مجدّداً تکرار کنید. اما معمولاً یک بار کاشت نخ برای مدت دو سال کفایت می کند.