برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
کلینیک تخصصی زیبایی شمال تهران, دکتر پوست و مو در شمال تهران

کلینیک تخصصی زیبایی شمال تهران, دکتر پوست و مو در شمال تهران

 

علاوه بر جوان سازی پوست صورت و کاشت مو، یکی دیگر از اهداف مراجعۀ افراد مختلف به کلینیک های زیبایی پوست و مو شمال تهران از بین بردن و بر طرف کردن موهای زائد است. بهترین دکتر پوست شمال تهران و بهترین دکتر مو در شمال تهران در کلینیک متخصص زیبایی شمال تهران خدماتی در زمینۀ رفع موهای زائد ارائه می دهند. دکتر پوست و مو در شمال تهران باید قبل از انجام لیزر موهای زائد، توضیحاتی در این زمینه به شما ارائه دهدو شما را از کم و کیف این کار مطلع سازد. برای اطلاع از قیمت لیزر موهای زائد، نگاهی بر لیست کلینیک های زیبایی شمال تهران بیاندازید و به قیمت هایی که هر یک از کلینیک ها در این زمینه ارائه داده اند، با توجه به تخصص و تجربه پزشک و همچنین دستگاه های به کار گرفته شده، کلینیک مورد نظرتان را از میان کلینیک تخصصی زیبایی شمال تهران انتخاب کنید.

راهنمایی از بین بردن موهای زائد با استفاده از لیزر

درمان موهای زائد

حذف موهای زائد با استفاده از  لیزر در ده سال گذشته بسیار موثر بوده است. در حال حاضر، این روش، روش ترجیحی حذف موهای زائد است که دلیل آن ایمنی روش و موثر بودن آن است؛ به علاوه، استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد، دائمی تر از هر روش دیگری مانند اپیلاسیون، تراشیدن، اصلاح و الکترولیز می باشد؛ همچنین در اکثر کشورها قیمت ها مناسب است. امروزه لیزرهایی وجود دارند که با موهای تیره در پوست های تیره نیز کارگر هستند.

البته روش استفاده از لیزر برای حذف موهای زائد هنوز هم برای موهای خاکستری، موهای بور و همچنین زنانی که مشکلات هورمونی مثل بیماری تخمدان پلی کیستیک دارند، مناسب نیست. همچنین، اگر شما فقط کمی موهای ضخیم بر روی چانه خود دارید، یک الکترولیز خوب، نسبت به لیزر مقرون به صرفه تر خواهد بود.

از لیزر برای برطرف کردن موهای صورت، زیر بغل و بیکینی، پا و ساعد استفاده می شود.

لیزر چگونه کار می کند؟

لیزر پرتویی از نور را در یک طول موج  بسیار ویژه منتشر می کند که در ملانین مو و/ یا در مرکز رشد فولیکول (به نام لامپ مو) هدف قرار می گیرد. ملانین ماده ای است که موجب ایجاد رنگ مو و پوست ما می شود. پرتو لیزر از پوست عبور می کند و توسط ملانین در فولیکول مو جذب می شود.

بنابراین، ایده آل ترین افرادی که می توانند از روش لیزر برای حذف موهای زائد خود استفاده کنند، افرادی هستند که مو و پوست تیره تر دارند. اگر رنگ پوست و مو مثل هم باشد، کار برخی از لیزرها را مختل می کند.

چرا درمان با لیزر در چند مرحله انجام می شود؟

در هر زمان خاص، درصد مشخصی از موها در مرحله "استراحت" قرار دارند و رشد نمی کنند. لیزر بر روی موهای در حال استراحت موثر نخواهد بود، به همین علت، به طور متوسط، برای رسیدن به حداکثر نتایج، در هر منطقه پنج مرحله لیزر ضروری است.

درمان های بیشتر می تواند به زودی به عنوان رشد مو به نظر می رسد انجام می شود. با توجه به تنوع در تعداد موهای در مرحله استراحت، بخشهای خاصی از بدن سریعتر پاسخ خواهند داد، در حالیکه برخی بخش ها ممکن است طول عمر بیشتری داشته باشند تا اثرات خود را نشان دهند. به عنوان مثال، پاسخ یا واکنش صورت به لیزر موهای زائد، نسبت به خط بیکینی، معمولا دیرتر  و طولانی تر است.

به یاد داشته باشید که درمان های یک مرحله ای موثر نخواهد بود. شما جهت دست یابی به شرایط ایده آل، نیاز به یک سری درمان در حدود 5 مرحله نیاز دارید.

در طول درمان ناراحتی یا درد خفیفی وجود دارد، این طبیعی است و نگران درد ناشی از لیزر در حین درمان نباشید.

مقالات مرتبط: کلینیک تخصصی زیبایی شرق تهران، کلینیک تخصصی زیبایی غرب تهران، کلینیک تخصصی زیبایی در تهران, دکتر پوست و مو در تهران