برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
کلینیک تخصصی زیبایی غرب تهران, دکتر پوست و مو در غرب تهران

کلینیک تخصصی زیبایی غرب تهران, دکتر پوست و مو در غرب تهران

کلینیک های زیبایی پوست و مو غرب تهران از جمله بهترین کلینیک تخصصی زیبایی غرب تهران هستند که بهترین دکتر پوست غرب تهران و بهترین دکتر مو در غرب تهران جهت رفع عوارض مربوط به پوست و مو مانند جوان سازی پوست صورت و کاشت مو در غرب تهران فعالیت می کنند. لیست کلینیک های زیبایی غرب تهران را از طریق سایت های معتبر سرچ کنید و به این ترتیب دکتر پوست و مو در غرب تهران و متخصص مورد نظر خود را پیدا کنید. کلینیک های پوست و مو را با مراکز زیبایی اشتباه نگیرید. افرادی که به کیلینک های پوست و مو مراجعه می کنند، جهت رفع عارضه ای در زمینۀ پوست و مو مراجعه کرده اند، بنابراین بیمار نامیده می شوند. در کلینیک های پوست و مو، متخصصین و پزشکان پوست و مو که در این زمینه تحصیل کرده اند حضور دارند و خدماتی را که رائه می دهند بر اساس علم پزشکی است و از این رو از مزیت ها و عوارض خدماتی که ارائه می دهند آگاهی کامل دارند. تکنسین های مراقبت از پوست در زمینۀ  درمان و مراقبت های پس از درمان فعالیت دارند: پاکسازی پوست صورت، رفع انواع بیماری های پوستی و بهبود آن، از جمله رفع کم آبی و چین و چروک ناشی از آسیب پیری و نور آفتاب. آنها به بیماران و مشتریان خود در زمینۀ درمان و مراقبت از پوست مشاوره می کنند و در صورت نیاز به مراجعه به متخصصین پوست، ارجاع به این متخصصین را توصیه می کنند.

اما در مراکز زیبایی این طور نیست. افرادی در این مراکز کار می کنند صرفاً به صورت تجربی خدمات محدودی برای پوست افراد انجام می دهند؛ در مراکز زیبایی معمولاً ماسک هایی که برای صورت مناسب هستند و روند پیری را کند می کنند استفاده می شود اما در کلینیک های زیبایی، با تجویز کرم ها، پمادها، لوسیون ها و همچنین کارهایی مثل لیفتینگ و .... به درمان چین و چروک ها و عوارض پوستی پرداخته می شود. از این رو، اگر قصد درمان پوست و موی خود را دارید، حتماً به کلینیک های تخصصی پوست و موی معتبر مراجعه کنید و به تبلیغات مغرقانه ای که مراکز زیبایی (که معمولاً آرایشگاه ها و سالن های زیبایی هستند) در زمینه درمان پوست ارائه می کنند توجه نداشته باشد.

 

درمان پوست صورت با لیزر

لیزر صورت

درمان لیزر یک راه موثر برای رفع پاره پاره های جزئی و جوان سازی پوست شما است. گزینه های متعددی برای خدمات لیزر در دسترس شما وجود دارد، مانند لیزر Fractora برای جابجایی کریستالی و لیزر Lumeca برای جوان سازی پوست IPL. برای تعیین اینکه بهترین درمان لیزر برای شما مناسب است و چگونه می توانید برای درمان آماده شوید، می توانید با یک پزشک در یک آبگرم پزشکی مشورت کنید.

بررسی تاریخچه پزشکی شما

در طول مشاوره برای درمان پوست با لیزر، تاریخچۀ پزشکی شما بررسی می شود. در صورتی که به انواع آلرژی ها مبتلا هستید، در زمان مشاوره جهت درمان پوست با لیزر، آن را به پزشک خود اطلاع دهید و در صورتی که در حال مصرف هر دارو یا مکملی هستید و یا اگر قبلا Accutane یا Retin-A را مصرف کرده اید حتماً به پزشک خود بگویید.

بحث درباره اهداف زیباشناختی شما

در طول مشاوره، دکتر پوست شما را بررسی و هر زمینه مشکوک را شناسایی می کند. از شما در مورد اهداف خود برای درمان خواسته می شود، مانند اینکه آیا شما علاقه مند به کاهش ظاهر خطوط خوب هستید. درمان های پوستی لیزر به طور کلی برای انواع پوست ها که دچار آفتاب سوختگی، جای جوش یا اسکار، خطوط ظریف و چین و چروک و دیگر آسیب های ناشی از خورشید است، موثر می باشد.

ترک سیگار

اگر سیگار می کشید، پزشک ممکن است از شما درخواست کند قبل از درمان، سیگار را ترک کنید. سیگار کشیدن مانع جریان یافتن هر چه بهتر خون در رگ ها می شود و از این طریق سبب تاخیر در بهبودی می شود. به طور کلی، گذشته از درمان پوست با لیزر، سیگار کشیدن نیز برای افرادی که در مورد مراقبت از پوست نگران هستند، بسیار موثر است، زیرا باعث شکل گیری چین و چروک می شود.

مراقبت از پوست قبل از درمان با لیزر

روزهای پیش از انجام درمان های پوستی لیزر، پزشک ممکن است یک روش معمول مراقبت از پوست را دنبال کند. او ممکن است کرم یا لوسیون خاصی را برای اعمال توصیه کند و احتمال دارد که دکتر شما به شما توصیه می کند قبل و بعد از درمان از قرار گرفتن های غیر ضروری در معرض آفتاب جلوگیری کنید.

استفاده از لیزر برای درمان پوست و داشتن ظاهری زیبا، مزایای خود را دارد. شما ممکن است هزینه زیادی جهت درمان پوست خود با استفاده از لیزر عهده دار شوید و پوست شما می بایست آسیب های ناشی از این درمان را متحمل شود و طول دورۀ درمان خود را طی کند تا به روزهای ایده آل خود باز گردد. بنابراین انتخاب کلینیک پوست و موی مورد نظرتان و همچنین پزشک متخصص پوست و مو، تحقیقات لازم و جامع داشته باشید تا بعدها دچار پشیمانی نشوید.

    آیا افراد کلینیک، اعم از پرسنل، پزشک و...  با شما ارتباط خوبی دارند و به خوبی پاسخگوی سؤالات شما هستند و در کار خود صادق هستند؟

مشاوره در کلینیک های پوست و مو

  • آیا درمان لیزر برای شما به طور جامع انجام می شود یا به طور موضعی و مناطق کوچکی را در بر می گیرد.
  • آیا کلینیک منتخب شما برای سوالات قبل از درمان و سوالات مرتبط در حین درمان، در دسترس است؟
  • آیا پزشک متخصص با استفاده از دستگاه لیزر قابل تنظیم، درمان را انجام می دهد یا مدل “point-and-shoot"؟
  • آیا فردی که عمل لیزر را انجام می دهد یک پرستار، دستیار پزشک یا خود پزشک متخصص است؟
  • آیا این دفتر به شما در تمام اهداف مراقبت از پوست تان کمک خواهد کرد یا نه؟
  • آیا مشاوره قبل از درمان و در طول درمان توسط شخص پزشک انجام می شود؟

 

درمان جامع یا درمان موضعی ؟

درمان های لیزر خوب معمولا جامع می باشند که در آنها کل صورت، گردن و کل سینه شما را درمان می کنند. دو استثناء در این مورد ممکن است درمان در اطراف رگ های بینی و یا اگر سن شما کمتر 30 سال باشید. بعضی از دفاتر یا کلینیک های کم کیفیت می خواهند به شما مقدار زیادی از درمان های موضعی داده شوند.

دستگاه  لیزر قابل برنامه ریزی یا Point-And-Shoot ؟

جهت درمان پوست با لیزر، باید از دستگاه هایی استفاده شود که برای انوع بیماران با پوست های مختلف و همچنین بیمارن خاص، قابل تنظیم باشند.

به عنوان مثال، استفاده از دستگاه لومنسین برای درمان لیزر PR. Lumenis One به پزشک اجازه می دهد که تنظیمات را به آسانی تغییر دهد، بنابراین می توانید مسائل خاصی را هدف قرار دهد. برخی از دستگاه های دیگر، همانند دستگاه کوانتومی، به راحتی اجازۀ تغییر تنظیمات را به پزشک متخصص نمی دهد. بنابراین درمان لیزر نمی تواند به خوبی انجام شود.