برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
برگزاری مراسم عقد و عروسی در هتل

برگزاری مراسم عقد و عروسی در هتل

برگزاری مراسم عقد و عروسی در هتل

انتخاب مکان برگزرای جشن عروسی امری کاملاً سلیقه ای است. علاوه بر اینکه بودجه شما در برگزار کردن یک جشن عروسی در باغ، باغ تالار، تالار یا هتل مؤثر است، با این حال روحیات و سلیقۀ شخصی افراد را نمی توان در این امر نادیده گرفت.

اگر مشکلی در انتخاب مکانی برای برگزاری جشن عروسی دارید و با هزینه و خرج و مخارج پیشِ رو نیز مشکلی ندارید، چرا هتل را در نظر نمی گیرید؟ روز عروسی شما باید کاملاً بدون استرس باشد. با این حال، برگزاری عروسی دوندگی های مختص خود را دارد و تدارکات آن می تواند سنگین باشد. به همین دلیل انتخاب هتل به عنوان محل برگزاری مراسم عروسی می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد. هنگامی که یک هتل را به عنوان محل برگزاری خود انتخاب می کنید، به طور پیش فرض شما یک تیم حرفه ای حرفه ای را انتخاب کرده اید که آشنایی کامل با این صنعت دارند. هر بخش نقش مهمی در روز عروسی شما ایفا می کند و این اعضای تیم آموزش دیده به طور متناوب با هم کار می کنند تا مراسم ازدواج شما به بهترین نحو پیش رود؛ همه کارها از صفر تا صد بر عهدۀ هتل است از تهیه میوه و شیرینی، تهیه گل و گل آرایی تا کارهای جانبی دیگر.

مزایا

اگر با هزینۀ برگزاری مراسم عروسی خود در هتل مشکلی ندارید، در اینجا شما را با مزایایی که برگزاری مراسم عروسی در هتل دارد آشنا می کنیم.

  از مزایای برگزرای جشن عروسی در هتل این است که شما در یک زمان به تمامی امکانات لازم دسترسی دارید؛ به عنوان مثال، در هتل ها لابی های بزرگی وجود دارد که شما می توانید هر زمان که از حضور در مراسم خسته شدید در دقایقی از وقت خود را این مکان گذرانده و استراحت کنید.
اگر مهمانانی از شهرهای دور و یا خارج از کشور دارید، می توانید ترتیبی فراهم کنید تا مهمان ها پس از اتمام مراسم در همان هتل اسکان کنند.

سالن های برگزرای مراسم در هتل ها بزرگ است، بنابراین شما از نظر بالا بودن تعداد مهمانان در مضیقه نخواهید بود، به تبعِ آن، پارکینگ هتل ها نیز معمولاً بزرگ است و شما ازلحاظ پارک اتومبیل مهمانانتان با مشکلی مواجه نخواهید شد.

هتل ها دارای جایگاه های زیبا و خلوت با دکوراسیون مناسب هستند که مکان های خوبی برای گرفتن عکس و فیلم برداری از عروس و داماد است.

معایب

برگزاری جشن عروسی همانطور دارای مزایایی است، محدودیت هایی هم در پی خواهد داشت؛ علاوه بر بالا بودن هزینه ها و قیمت عروسی در هتل های تهران و دیگر هتل ها که قبلاً هم به آن اشاره شد، به دلیل اینکه هتل یک مکان عمومی است و صرفاً برای برگزاری عروسی در نظر گرفته نشده است، شما نمی توانید از یک گروه موزیک پر سر و صدا و جنجالی استفاده کنید؛ از محدودیت ها یا معایب دیگر آن، خصوصی نبودن مکان برگزاری جشن، یعنی هتل است. هتل ها همیشه و در هر زمان از شبانه روز مشتری های خود را دارند و رفت و آمد در سالن ها و لابی هتل همیشه وجود دارد. اگر خواهان برگزاری یک جشن عروسی پر سر وصدا هستید که تا نیمه های شب هم ادامه داشته باشد، ما رزرو هتل را به شما پیشنهاد نمی کنیم؛ بهتر است چنین جشن هایی را در باغ تالارها بر پا کنید.

اگر به دنبال یک هتل خوب متناسب با آنچه که در ذهن خود دارید می گردید و اگر با برگزرای مراسم عروسی در هتل ها آشنایی چندانی ندارید با شرکت های خدمات مجالس یا تشریفات عروسی که در این زمینه متبحر هستند مشورت کنید.

با همۀ مواردی که گفته شد، اگر خواهان برگزاری مراسم عقد و عروسی در هتل هستید و به دنبال هتل های درجه 1 شمال تهران هستید، چنین هتل هایی را از لیست بهترین هتل های تهران خود در آورده و با بررسی همۀ جوانب، هتل مورد نظر خود را انتخاب کنید. در حین جستجو، ممکن است هتل برای عروسی ارزان و لوکس هم یافت می شود.