برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
برگزاری مراسم عقد و عروسی در هتل های تهران

برگزاری مراسم عقد و عروسی در هتل های تهران

انتخاب مکانی برای مراسم عروسی

تصمیم برای انتخاب مکانی جهت برگزاری مراسم عروسی می تواند از مهمترین تصمیم های برگزاری جشن های عروسی باشد. در صورتی که این انتخاب به طور صحیحی صورت گیرد، می تواند یک عمر خاطره ای شیرین و فراموش ناشدنی در ذهن عروس و داماد، خانوادۀ آن ها ومهمانان به جای بگذارد. از میان سالن های پذیرایی، تالار و پس از آن باغ تالار از اولین گزینه هایی است که جهت انتخاب سالنی برای برگزاری جشن های عروسی معمولاً به ذهن افراد می رسد، با این حال یکی دیگر از گزینه هایی که می توانید به عنوان محلی برای برگزاری مراسم عروسی انتخاب کنید، اما این گزینه یک گزینۀ مهجور حتی برای افراد ثروتمند است، هتل می باشد. برگزاری مراسم عقد و عروسی در هتل های تهران یکی از بهترین گزینه ها برای برگزاری جشن های عروسی است. معمولاً شما نمی توانید یک هتل عروسی در تهران یا هتل برای عروسی ارزان و لوکس در تهران پیدا کنید، زیرا هزینۀ هتل برای عروسی در تهران معمولاً بالا است. لیست بهترین هتل های تهران یا هتل های درجه 1 برای عروسی در تهران در سایت ها مرتبط وجود دارد. زمانی که هتلی را برای برگزاری جشن ها و مراسم خود رزرو می کنید، می توانید از تالار پذیرایی هتل و همچنین از تالار عروسی هتل استفاده کنید.

چه هتلی را برای عروسی انتخاب کنیم؟

هتلی را برای برگزاری مراسم عروسی خود انتخاب کنید که به محل سکونت شما نزدیک باشد یا اینکه در جایی قرار داشته باشد که رفت و آمد شما و مهمانان تان مشکل نباشد.

هزینه ها: برگزاری مراسم و جشن های عروسی در هتل ها نسبت به باغ و باغ تالار با هزینه های بالا و در مواقعی گزاف همراه خواهد بود. قبل از عقد قرار دارد جهت رزرو هتل برای عروسی، این موضوع را در نظر داشته باشید. علاوه بر این، قیمت رزرو هتل برای عروسی در مناطق مختلف تهران، متغیر است. این مورد را هم در هنگام انتخاب هتل برای مراسم عروسی در نظر بگیرید.

ظرفیت هتل: ظرفیت هتل مورد نظرتان را در نظر بگیرید. آیا این ظرفیت پاسخگوی نیاز شما و مهمانان تان خواهد بود؟ آیا این ظرفیت متناسب با تعداد مهمانان خواهد بود؟

پارکینگ: به دلیل اینکه هتل علاوه بر پاسخگویی به نیاز شما جهت برگزاری مراسم عروسی تان، می بایست پاسخگوی دیگر مراجعه کنندگان (در اغلب موارد مسافران خارجی و پس از آن مسافران داخلی) نیز باشد، معمولاً ظرفیت پاررکینگ هتل ها ممکن است نسبت به تعداد مهمانانی که دعوت می کنید پپاسخگو نباشد، این حالت به ویژه زمانی رخ می دهد که تعداد مهمانان دعوت شده از سوی شما زیاد باشد. بعبارت کوتاه تر، پارکینگ هتل ها معمولاً یک پارکینگ اختصاصی و خاصّ مسافران هتل است.

تسهیلات مازاد: برخی هتل ها تسهیلات اضافی برای برگزاری مراسم جشن عروسی در اختیار مشتری قرار می دهند. مثل انتخاب صندلی و رومیزی بنا به سلیقۀ مشتری.

ساعت عروسی: از آنجا که هتل، علاوه بر برگزاری مراسم عروسی شما، باید پاسخگوی دیگر مشتریان و مراجعه کنندگان نیز باشد، پس از اتمام ساعت تعیین شدۀ مراسم عروسی، شما موف به ترک محل خواهید بود. از این رو، اگر تمایل دارید پس از صرف شام همچنان با گروه موزیک  و مهمانان تان همراه باشید، با رزرو هتل برای برگزاری جشن عروسی با چنین محدودیتی مواجه خواهید بود. اگر این مورد برایتان مهم است، می توانید از باغ تالار جهت برگزراری مراسم و جشن های عروسی خود استفاده کنید.