برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
بهترین سرویس طلا و جواهرات سفید و زرد عروسی

بهترین سرویس طلا و جواهرات سفید و زرد عروسی

جواهرات عروسی

خرید جواهرات از جمله خریدهای عروسی است که بیشتر باب طبع عروس ها است تا دامادها. این خرید شامل خرید حلقه ازدواج و سرویس جواهر عروس است اما خرید جواهرات دیگر مثل النگو، دستبند، زنجیر و پلاک و غیره را شامل نمی شود و افراد در صورت توانایی مالی و اضافه بر سازمان ممکن است این موارد را نیز به سبد خرید خود اضافه کنند.

حلقه ازدواج

خرید حلقۀ ازدواج از اولین خریدهای مشترک عروس و داماد است که معمولاً حساسیت زیادی نیز در این خرید به خرج داده می شود. حلقۀ ازدواج می تواند به صورت جفت یا تک باشد. معمولاً اگر در هنگام خرید حلقه سلیقه عروس وداماد در انتخاب حلقه ازدواج یکسان نباشد، حلقه ها به صورت تک خریداری می شوند اما همیشه هم اینطور نیست. ممکن است سلیقه ها همانند باشد اما عروس و داماد تمایلی به مشابه بودن حلقه های ازدواج خود نداشته باشند.

امروزه حلقه های متنوعی در بازار وجود دارد که گاهی قدرت انتخاب را پایین می آورد و شما را در انتخاب حلقه سر در گم می کند. امّا یک فاکتور اساسی که لازم است هر عروس و دامادی به آن توجه کنند، اندازه و کوتاه و بلندی انگشتان است. مردان که معمولاً انگشتان مردانه دارند اما اگر بخواهیم در مورد خانم ها بگوییم، باید گفت که اگر انگشتان ظریف و یا کوتاهی دارید، حلقه های ظریف را انتخاب کنید، زیرا حلقه های پهن باعث کوتاه تر جلوه دادن انگشتان شما خواهد شد. اگر انگشتان شما ظرافت چندانی ندارد و به اندازه کافی کشیده است، می توانید از حلقه های پهن هم استفاده کنید. در مورد حلقه های کلاسیک ساده باید گفت که این حلقه ها بیشتر برای انگشتان ظریف مناسب است.

اگر همسرتان تمایل ندارد از حلقه های با جنس طلا استفاده کند، می توانید حلقه ای از جنس پلاتین یا نقره برایش بخرید.

سرویس جواهر

برای افراد با سلیقه های مختلف، سرویس جواهر مختلف و متنوعی هم وجود دارد؛ بهترین سرویس طلا و جواهرات سفید و زرد عروسی از طرح و نقش و سبک جواهرات گرفته تا جنس و نوع فلز و سنگ های استفاده شده (سرویس طلای زرد، سرویس طلای سفید، پلاتین، یاقوت، برلیان و غیره) برای انواع سلیقه ها ساخته می شود. در هنگام خرید سرویس جواهر خود اگر در درجۀ اول بودجۀ خود را در نظر بگیرید، انتخاب برای شما آسان تر خواهد شد. زیرا مثلاً اگر تمایل ندارید هزینۀ گزافی برای خرید سرویس جواهر بپردازید، به راحتی می توانید جواهراتی که سنگین و در نتیجه گران تر هستند از ذهن خود حذف کنید و فقط چشمتان دنبال جواهرات سبک تر یا ظرف تر باشد. البته این موضوع را هم در نظر داشته باشید که همواره ظریف بودن جواهر دلیل بر سبک بودن آن و پهن بودن آن نیز دلیلی برای سنگین بودن آن نیست. ممکن است جواهری ظریف اما تو پُر و سنگین باشد، در مقابل نیز جواهراتی هستند که ظاهری پهن داشته اما تو خالی و سبک هستند. علاوه بر این ها، توجه داشته باشید که اگر می خواهید سرویس جواهری انتخاب کنید که بعد ها قصد فروش آن را دارید، جواهرات نگین دار ممکن است از نظر اقتصادی به شما ضرر برساند! زیرا در موقع فروش وزن نگین ها از وزن کل جواهر کم می شود، در حالی که در هنگام خرید وزن نگین ها محاسبه شده و شما هزینۀ آن را پرداخت کرده بودید! بنابراین اگر دوست ندارید در هنگام فروش متحمل زیان شوید، سرویس طلای عروس بدون نگین، نیم ست های بدون نگین و یا انگشترهای بدون نگین خریداری کنید.