برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
بهترین سرویس طلا و جواهرات سفید و زرد عروسی شرق تهران

بهترین سرویس طلا و جواهرات سفید و زرد عروسی شرق تهران

خرید سرویس طلای عروسی (سرویس طلای بدون نگین یا نگین دار)  یا جواهرات عروسی از دیر باز در ایران رواج داشته است. گرچه امروزه سرویس طلا سفید عروس بخش اعظمی از بازار طلا و جواهرات را به خود اختصاص داده است، در گذشته سرویس طلا زرد عروس و به طور کلی طلای زرد، تمام بازار طلا فروشان را در بر می گرفت. همانند طلای سفید، حلقه های با جنس پلاتین نیز به اندازۀ طلای زرد قدمت چندانی ندارند و چند سالی است که مردان هنگام خرید حلقۀ ازدواج به خصوص در ایران تمایل به خرید حلقۀ پلاتین نشان می دهند.

جهت راهنمایی برای سهولت در خرید بهترین سرویس طلا و جواهرات سفید و زرد عروسی شرق تهران و بهترین حلقه های ازدواج اعم از حلقۀ ازدواج پلاتین و طلا، نیم ست طلا ارزان قیمت در شرق تهران و همچنین سرویس طلای عروس بدون نگین با قیمت در شرق تهران  پیشنهاد می شود لیست بهترین جواهرات و سرویس طلای شرق تهران را از سایت های مرتبط پیدا کنید و با دیدن قیمت های به روز و طرح های جدید سرویس طلا عروسی اعم از سرویس طلا زرد عروس، سرویس طلا سفید عروس، جواهرات عروسی، نیم ست طلا ارزان قیمت، سرویس طلا عروس بدون نگین با قیمت، سرویس طلا عروس نگین دار و انواع حلقه های ازدواج و انگشترهای نامزدی، مقداری از سختی انتخاب خود در هنگام خرید بکاهید.

در صورتی که تمایل به خرید سرویس طلایی را دارید که به صورت جواهر باشد، یعنی کانی های قیمتی بر روی آن ها به کار گرفته شده باشد، از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید. یکی از کانی های معروف و گران قیمت که طرفداران بسیاری هم دارد، الماس است که معمولاً بر روی طلاها به ویژه انگشتر به کار گرفته می شود و البته به دلیل هزینۀ بالایی که دارد افراد معدودی قادر به خریداری جواهرات الماس دار هستند. در ادامه به راهنمایی کوتاهی در مورد این کانی کمیاب، پر طرفدار و گران قیمت پرداخته شده است.

الماس

ارزش الماس براساس چهار معیار است: رنگ، برش، وضوح و قیراط. رنگ الماس، از بی رنگ به طرف زرد درجه بندی می شود، منظور از برش درست کردن و شکل دادن به آن است، وضوح یا شفافیت نشان می دهد که چگونه الماس بی عیب و نقص و عاری از میانبار است، و قیراط، وزن بلور الماس است.

وزن الماس به صورت اعشار یا کسری از قیراط بیان می شود. ارائۀ وزن الماس به صورت کسری ممکن است طیف وسیعی از وزنها را نشان دهد. به عنوان مثال، یک الماس که به صورت ½ قطعه کاراته علامت گذاری شده است، می تواند وزنی بین 47 تا 54 قیراط داشته باشد. اگر وزن الماس به صورت کسری عنوان شود، خرده فروش باید دو چیز را افشا کند: وزن دقیق نیست و دامنه یا محدوۀ معقولی که برای وزن بیان می شود، معین گردد.

الماس های تقلبی، مانند زیرکونیا مکعبی، به شکل الماس ظاهر می شوند اما بسیار ارزان تر هستند. برخی از سنگهای قیمتی ساخته شده از آزمایشگاه نیز شباهت به الماس دارند و ممکن است از آشکارسازهایی که ابتدا برای شناسایی زیرکونیا مکعبی استفاده می شوند فرار کنند. در هنگام خرید الماس،از جواهر فروش خود بپرسید اگر او تجهیزات آزمایشگاهی مدرن برای تشخیص الماس و سایر سنگ های قیمتی دارد در اختیار شما قرار دهد تا از خرید خود اطمینان لازم را کسب کنید.

برای اطمینان از خرید عاقلانه، این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

اگر از جمله افرادی هستید که علاقۀ زیادی به الماس دارند و برای پرداخت هزینه های خرید این کانی قیمتی مشکلی هم ندارند، قبل از اینکه اقدام به خرید کنید، وقتی بگذارید و تحقیقات لازم را در مورد آن به عمل آورید و اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنید.

هنگام بحث در مورد درجه الماس با یک فروشنده، بپرسید که آیا الماس آنها را برآورده می کند، چه تحصیلات و تجربه آن شخص و چه تضمین های دیگر درجه بندی ارائه شده است. نظر دوم همیشه مفید است.

هنگام مشاهده الماس، از پس زمینه سیاه استفاده نکنید. رنگ سیاه درک چشم از رنگ را تغییر می دهد. همیشه الماس را در بزرگنمایی مشاهده کنید و اطمینان حاصل کنید که چه چیزی را می بینید.

اطمینان حاصل کنید که آیا در هنگام خرید خودتان به تنهایی می توانید چهار ویژگی مهم الماس یعنی برش، رنگ، وضوح (شفافیت) و وزن آن را بر آورد کنید و از آن اطمینان حاصل کنید.

از فروشنده در مورد پرداخت الماس بپرسید. الماس می تواند پرکاشن یا لیزر باشد که برای بهبود ظاهرشان پرداخت می شود.

اطمینان حاصل کنید که همه چیز را در نوشتن می کنید. رسید یا ارزیابی فروش با کیفیت الماس ذکر شده قرارداد محسوب می شود و تنها وسیله ی اثبات کیفیت الماس شما همان چیزی است که شما گفته اید.

قبل از خرید الماس، تمام ضمانت ها را بخوانید.

درخواست گواهی هزینه جایگزینی یا ارزیابی که ویژگی های الماس خود را همراه با رسید خود ثبت کنید.

اگر الماس شما با یک گواهی گوهرشناسی همراه باشد، ابتدا مطمئن شوید که اصل را دریافت کرده اید و این گواهی گوهر شناسی را با رسید خود نگه دارید.