برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
بهترین سرویس طلا و جواهرات سفید و زرد عروسی در تهران

بهترین سرویس طلا و جواهرات سفید و زرد عروسی در تهران

خرید طلا و جواهرات عروسی

خرید طلا و جواهرات عروسی معمولاً از مهم ترین و هیجان انگیزترین بخش های خرید های عروسی، به ویژه برای عروس خانم هاست. به استثنای انگشتر نشان که معمولاً به سلیقۀ داماد و خانوادۀ داماد انتخاب و تهیه می شود و در روز شیرینی خوران برای عروس خانم برده می شود، دیگر جنبه های اصلی خرید طلا و جواهرات عروسی شامل خرید حلقه (حلقۀ طلای سفید، حلقۀ طلای زرد، حلقۀ پلاتین) و سرویس جواهر یا سرویس طلا عروسی در تهران است. البته بسته به فرهنگ ها و تمایلات شخصی، جنبه های فرعی مثل خرید النگو یا انگشتر به صورت اضافه بر سازمان، بر این جنبۀ اصلی افزوده می شود. بسته به سلیقه، سرویس طلا و جواهرات عروسی تهران ممکن است به صورت سرویس طلا زرد عروس، سرویس طلا سفید عروس باشد و همچنین ممکن است سرویس طلای عروس بدون نگین یا نگین دار باشد. در صورتی سرویس طلای عروس بدون نگین باشد، در واقع، سرویس عروسی، سرویس طلا نامیده می شود نه سرویس جواهر؛ زیرا زمانی صحبت از سرویس جواهر می شود و از آن به این نام یاد می شود که طلا با نگین و کانی های طبیعی گران قیمت زینت داده شود. سرویس طلای بدون نگین با قیمت های متنوع و سبک های متنوعی در بازار یافت می شود و از مزیت های سرویس طلای بدون نگین نسبت به سرویس طلای نگین دار یا همان سرویس جواهر، این است که اگر زمانی مجبور به فروش آن شدید، ضرر چندانی در قبال فروش متحمل نخواهید شد. در صورتی که برای خرید بهترین سرویس طلا و جواهر سفید و زرد عروسی در تهران در مضیقه هستید، می توانید از نیم ست طلا ارزان قیمت در تهران استفاده و آن را خریداری کنید. سرویس های طلا و یا جواهر از گوشواره، گردنبند، دستبند و گاهی انگشتر تشکیل شده اند. برخی از سرویس های طلا و جواهر دارای انگشتر و برخی نیز بدون انگشتر هستند. نیم ست ها نیز شامل گوشواره، گردنبند (که معمولاً ظریف است) و انگشتر یا بدون انگشتر هستند.

طلا و جواهر سفید

اگر به جواهرات علاقه مند هستید و تمایل دارید سرویس عروسی شما از جواهرباشد، در هنگام خرید دقت کنید که از مکان های معتبر خرید کنید و نگین یا به عبارت دیگر کانی را که فروشنده به عنوان یک سنگ قیمتی (البته بر خلاف آنچه که در عموم رایج است،  اصطلاح سنگ مناسب نیست، کانی صحیح است) به شما معرفی می کند و شما متقبل هزینۀ آن می شوید، حتماً اصل باشد. کانی هایی که قیمتی هستند و معمولاً به عنوان نگین بر روی گردنبند، گوشواره، دستبند و انگشتر استفاده می شوند، شامل الماس، یاقوت (کبود، دانه اناری یا سرخ)، زبرجد و در درجات بعد، فیروزه، عقیق و غیره است. الماس و یاقوت از گران قیمت ترین کانی ها هستند و سختی آن ها در حدی است که به راحتی بر روی شیشه خط می اندازند. این دو کانی بر روی عقیق و فیروزه هم خط می اندازند.

اگر شما هم این روزها قصد سرویس طلا و جواهرات عروسی را دارید پیشنهاد می کنیم که سرویسی را انتخاب کنید که اولاً هزینه آن متناسب با بودجه شما باشد؛ سرویسی را انتخاب کنید که متناسب با سن شما باشد و طرح و سبک آن متناسب با سیستم بدنتان باشد. در صورتی که اندامی ظریف دارید، از سرویس های طلا و جواهر ظریف با نگین های ظریف استفاده کنید، در غیر این صورت، می توانید از سرویس هایی که سبک یا طرح درشت  یا حجیم دارند هم استفاده کنید. سرویس هایی حد واسط (نه ظریف و نه حجیم و درشت) برای هر دو گروه می تواند استفاده شود.

همانند حلقۀ ازدواج، خرید سرویس طلا و جواهر عروسی، خواه بهترین جواهرات و سرویس طلای تهران باشد، خواه یک سرویس طلای ارزان قیمت، از معدود خریدهای عروسی است که تکرار ناپذیر و خاطره انگیز می باشد. بنابراین این خرید را طوری انجام دهید که ان را برای تمام عمر زندگی مشترکتان به عنوان یادگاری از بهترین روزهای زندگی تان به یادگار نگه دارید.