برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
بهترین سرویس طلا و جواهرات سفید و زرد عروسی غرب تهران

بهترین سرویس طلا و جواهرات سفید و زرد عروسی غرب تهران

عروسی و خرید طلا و جواهر

جواهر یک عنصر کلیدی برای تکمیل عروس در روز عروسی است. اگر در پی خرید حلقۀ پلاتین، سرویس طلا سفید عروس یا سرویس طلا زرد عروس و به طور کلی بهترین جواهرات و سرویس طلای غرب تهران هستید، لیست بهترین طلا فروشی ها و بهترین سرویس طلا و جواهرات سفید و زرد عروسی غرب تهران را با جستجو در سایت ها پیدا کنید. سرویس طلای عروس بدون نگین با قیمت در غرب تهران و نیم ست طلا ارزان قیمت غرب تهران همچنین در لیست بهترین طلا فروشی های غرب تهران دیده می شود.

مهم نیست انگیزۀ شما از خرید طلا و جواهرات چیست، اینکه آیا می خواهید آن را هدیه بدهید، برای خودتان بخرید و یا هدف از آن، خرید سرویس طلا عروسی است؛ در هر صورت خرید طلا همواره حس خاصی را در خریدار بخصوص خانم ها به وجود می آورد، به ویژه اگر این خرید جزء خریدهای عروسی باشد.

حلقۀ ازدواج

خرید حلقۀ ازدواج

خرید حلقه معمولاً از اولین خریدهای مشترک عروس و داماد است و بعد از آن سرویس طلا یا سرویس جواهر قرار دارد. حلقه های ازدواج امروزه تنوع زیادی پیدا کرده اند و این امر، خرید حلقه را کمی با سر در گمی مواجه کرده است. از طرف دیگر، بر خلاف گذشته های نه چندان دور که فقط طلای زرد رایج بود، ورود طلای سفید به بازار نیز اندکی بر سختی خرید طلا افزوده است. حلقه های ازدواج از جنس طلا هستند. از آنجا که حلقه های طلا و در کل، استفاده از طلا در دین ما و همچنین از نظر پزشکی برای مردان مناسب نیست، خرید حلقۀ پلاتین گزینۀ بسیار مناسبی برای دامادها است. شما می توانید حلقۀ ازدواج جفت اما با دو جنس متفاوت تهیه کنید، برای این کار کافی است حلقه ای را که طرح و مدل آن را در ویترین مغازۀ طلافروشی دیده اید سفارش دهید؛ حلقۀ عروس از جنس طلا و حلقۀ داماد از جنس پلاتین باشد اما ظاهر و شکل آن یکسان و مشابه باشد.

برای خرید جواهرات عروسی  یا سرویس طلا  که معمولاً پس از خرید حلقه انجام می شود، به این نکته توجه داشته باشید که یا لباس عروسی خود را متناسب با جواهرات عروسی انتخاب کنید، یا اینکه پس از انتخاب لباس عروس، به دنبال خرید سرویس طلای عروسی بروید و یکی از معیارهایتان جهت خرید سرویس طلای عروسی، علاوه بر سلیقۀ شخصی خودتان، سبک لباس عروس نیز باشد. به عنوان مثال، معروف است که اگر لباس عروس ساده ای دارید، بسیار بهتر است که سرویس جواهری را انتخاب کنید که با یک گردنبند الماس زیبا کار شده است، البته لازم نیست که این گردنبند الزاماً با الماس نگین دار شده باشد، برلیان یا نگین های اتمی مصنوعی نیز گرچه اصل نیست ولی می تواند ظاهری همانند الماس داشته باشد. سعی کنید در هنگام خرید با فرد با تجربه ای همره باشید. عیار طلایی که می خواهید بخرید می تواند 22 یا 24 عیار باشد. تفاوت این دو در آن است که مقدار عنصرطلا در طلای 24 عیار نسبت به طلای 22 عیار بیشتر است.

پس از اینکه طلای مورد نظرتان را خریداری کرده و هزینه آن را پرداخت کردید، حتماً رسید خرید خود را همراه با مشخصات کامل طلای خریداری شده از فروشنده دریافت کنید، به ویژه اگر نگین های کار شده بر روی طلای شما اصل است و از فروشنده بخواهید که جنس نگین ها را نیز در فاکتور فروش ذکر کند. بعلاوه از آنجا که فروش طلا به طور کلی با ضرر همراه است، به ویژه طلاهایی که نگین دارهستند در هنگام فروش با ضرر بیشتری همراه خواهند بود. میزان ضرر احتمالی را که در آینده و در هنگام فروش طلا متحمل خواهید شده را در هنگام خرید از طلا فروش جویا شوید. البته به دلیل نوسان داشتن قیمت طلا، ضرری که فروشنده برای شما تخمین می زند در آینده بسیار متغیر خواهد شد. با این حال، توصیه می شود سرویس طلای عروسی خود را هیچ گاه نفروشید و آن را نگاه دارید، همچنان که حلقۀ ازدواجتان را...