برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
آتلیه عکس نوزاد، کودک و بچه در شرق تهران

آتلیه عکس نوزاد، کودک و بچه در شرق تهران

آتلیه عکس نوزاد، کودک و بچه در شرق تهران، آتلیه عکس نوزاد و بارداری در شرق تهران و آتلیه تخصصی عکس کودک و بچه در شرق تهران از بهترین آتلیه های عکس کودک در تهران هستند که شما می توانید عکس های مورد نظرتان را در دوران بارداری خود داشته باشید و پس از به دنیا آمدن نوزادتان عکس هایی از نوزادی و عکس هایی از دوران کودکی او ثبت کنید. اگر تازه کار هستید و یک آتلیه عکس کودک ارزان در شرق تهران راه اندازی کرده اید، برخی از راهنمایی هایی را که ما در اینجا  در رابطه با پس زمینۀ عکس ها در عکاسی ارائه داده ایم را رعایت کنید تا مشتریان بیشتری جذب کنید و در حرفه و کار خود پیشرفت کنید.

انتخاب پس زمینه

انتخاب پس زمینه ها یکی از ساده ترین راه ها برای اضافه کردن شخصیت و سبک به عکاسی یا فیلم برداری استودیویی است.

این که آیا شما از افراد یا اشیاء عکس می گیرید، پس زمینه موجود در پشت سوژه می تواند تصویر شما را بسازد و جذاب کند، یا آن را خراب کند. پس زمینه های متضاد منحرف می شوند و توجه شما را از موضوع خود جلب می کنند. و اگر شما در حال تلاش برای فروش محصولات آنلاین هستید، یک تصویر در هم ریخته، ممکن است فروش را از بین ببرد.

انتخاب یک پس زمینه ممکن است به نظر یک کار نسبتا ساده باشد. با این حال، سبک های بی پایان از پس زمینه موجود در اندازه های مختلف، الگوهای و مواد وجود دارد.

تنظیمات اندازه تصویر زمینه

در هنگام انتخاب یک اندازه پس زمینه، از جمله اندازه استودیوی خود و اندازه موضوع شما، چند مورد وجود دارد. برای جلوگیری از سایه ها و جلوگیری از نورپردازی آسان، افراد عکاسی باید حداقل 3 "دورتر از پس زمینه خود قرار گیرند. مطمئنا، این فاصله از زمانی که موضوع مورد نظر شما از پس زمینه عکسبرداری می شود، تغییر خواهد کرد.

پس زمینۀ وینیل (vinyl backdrops) و کرباس canvas) 

گزینه ارزان تربرای انتخاب پس زمینه، پس زمینه وینیل است که انتخاب خوبی برای پس عکاسی از نوزادان و کودکان. این پس زمینه به ویژه زمانی که می خواهید از کودک در حال خورن یا آشامیدن عکس بگیرید مناسب است، زیرا سطح را می توان با پارچه ی مرطوب تمیز کرد. از طرف دیگر، جهت نگهداری نیز می توانید این پس زمینه ها رول و نگهداری کنید بدون اینکه تحت تاثیر رطوبت قرار گیرند.

پس زمینه های هنر بوم نقاشی یا کرباس (canvas ) کمی ضخیم تر از پس زمینه های وینیل هستند. این پس زمینه ها با ماشین های شوینده قابل شستشو نیست، اما می تواند با استفاده از آب و مواد شوینده منحصر به فرد و خاصی تمیز شود. این پس زمینه ها بسیار مات هستند و به راحتی می توان در نورهای زیاد با استفاده از آن ها عکاسی کرد.

پس زمینه و سایه های ناخواسته

یکی از مشکلاتی که در پس زمینه ها دیده می شود و به وجود می آید، سایه است. برای از بین بردن سایه های ناخواسته در پس زمینه، بهتر است با قرار دادن موضوع یا سوژه خود در فاصلۀ حدود 3 فوتی جلوی آن و سپس تنظیم از آن شروع به عکاسی کنید. بسته به اینکه منبع نور را در کجا  قرار دهید، باید سایه  ها را از بین ببرید.

عکاسی در پس زمینه های تاریک

برای داشتن عکس های داراماتیک  و یا  عکس های تاریک و با نور کم، از یک پس زمینۀ تیره (مشکی رنگ) استفاده کنید. علاوه بر ایجاد عکس های دارماتیک، استفاده از روشنایی کم کلید (low-key lightingن) باعث می شود توجه شما بر روی موضوع عکاسی متمرکز می شود. برای انجام این کار، پس زمینه جامد سیاه شما حداقل باید 3 برابر تاریک تر از نور در موضوع عکاسی باشد.