برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
آتلیه عکس نوزاد، کودک و بچه شمال تهران

آتلیه عکس نوزاد، کودک و بچه شمال تهران

عکاسی از کودکان و نوزادان تازه متولد شده جالب و البته کمی مشکل است، ولی هرگز خسته کننده نخواهد بود. گرفتن عکس هایی عالی از نوزاد یا کودک در حقیقت، پنجره و فرصتی است برای ارائۀ یک بیان عالی و یک نمایش زیبا از روند رشد او در بهترین حالت ها. نوزدان و کودکان  به سرعت رشد می کنند و بزرگ می شوند و والدین آن ها تمایل دارند هر دوره ای از رشد کودک خود را از طریق گرفتن عکس ثبت کنند. این عکس گاهی در منزل  توسط والدین . گاهی نیز در آتلیه های عکس کودک و نوزاد گرفته می شود. با  گرفتن عکس های کودک / بارداری در آتلیه عکس نوزاد، کودک و بچه در شمال تهران، می توانید لحظاتی زیبا از نوزاد خود یا لحظاتی را به همراه کودک با  خانوده تان ثبت کنید. در شمال تهران آتلیه های عکاسی زیادی وجود دارد، از جمله بهترین آتلیه عکس کودک در شمال تهران، آتلیه عکس نوزاد و بارداری در شمال تهران,آتلیه تخصصی عکس کودک و بچه در شمال تهران که هر کدام قیمت های خاص خود را دارند. نسبت به دیگر مناطق تهران آتلیه عکس کودک ارزان در شمال تهران کمتر یافت می شود.

طبعا یک عکاس نوزاد یا کودک، تمایل دارد عکس هایی بی بدیل و بی نقص خلق کند. این عکاس خوا خانواده کودک باشد خواه یک عکاس حرفه ای، می بایست نکاتی را هنگام عکاسی در نظر بگیرد. ما در اینجا شما را با پاره ای از این نکات آشنا می کنیم.

روشنایی و شیوه عکس برداری

آتلیه نوزاد

اگر یک آتلیه عکاس کودک حرفه ای دارید که مجهز به بهترین سیستم نورپردازی باشد، واضح است مشکلی برای داشتن عکس هایی ایده آل نخواهید داشت؛ اما اگر چنین تشکیلاتی هم ندارید نگران نباشید زیرا عکاسان حرفه ای هم در 99٪ موارد تنها از نور آفتاب استفاده می کنند. بنابراین اگر در منزل هم عکاسی می کنید، دیگر جای نگرانی نیست. شما می توانید یک اتاق خواب را در منزل خود به فضای شاتل تبدیل کنید. پس به یک استودیو عظیم برای عکاسی نوزاد نیاز ندارید - اتاقی کوچک با دو پنجره که نور طبیعی به اندازه کافی به آن وارد شود مناسب است.

عکس یک (سمت چپ) نگه داشتن سر نوزاد برای ایمنی. عکس دو (وسط) نگه داشتن سر نوزاد از پایین برای ایمنی. عکس سه (راست) دو ترکیب به نظر می رسد که سر نوزاد در دستانش استراحت می کند.

عکس هایی که از کودکان تهیه می شود باید تا حدّ امکان طبیعی باشد و طوری گرفته شود که نیازی به فتوشاپ نداشته باشد، زیرا این عکس ها باید طوری باشد که نمایندۀ شخصیت واقعی کودک باشد. اما در مورد نوزادان، گاهی لازم می شود برای داشتن عکس های خاص ، مثل عکس های بالا، اما با ویرایش در فتوشاپ، می توانید تصاویر ایمن را با یکدیگر ادغام کنید تا توهم هنری ای را که ممکن است برایتان ایجاد کنید. نمونه های کلاسیک از این  نوع می تواند عکس هایی باشد که در آن سر بر روی دست قرارد می گیرد، یا عکس هایی که در آن نوزاد بر روی تخت یا  هر جسم دیگری قرار دارد. در هر حال، شما هرگز نباید این عکس ها را به یک شکل بگیرید - از مسیر کامپوزیت استفاده کنید! با یک جستجوی سریع در گوگل در مورد "تصاویر کامپوزیت نوزاد" می توانید دستورالعمل های مرحله ای مربوط به چگونگی آن را انجام دهید.

 

پس پردازش (POST-PROCESSING)

در عکاسی در نور طبیعی، نور معمولا در بسیاری از عکس ها با فتوشاپ دستکاری نمی شود. بهترین تنظیمات معمولا هموار سازی و هماهنگی پس زمینه با پیش زمینه است. عکس برداری در RAW می تواند به شما کمک کند که هر گونه مواجهه با رنگ و چهره را اصلاح کنید.

پس زمینه عکس

با برخی از ویرایش ها و ترکیب های جزئی می توانید تصاویر افسانه ای را که دوست دارید ایجاد کنید. برخی از جزئیات و دستورالعمل های گام به گام  آموزش محو شدن جلوه های پس زمینه / فانتزی را با جستجو در گوگل می توانید دریافت کنید. مدرسه عکاسی دیجیتال دارای نکات پایه فتوشاپ است که افسانه ای بیش نیست!