برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
آتلیه عکس نوزاد، کودک، و بچه در تهران

آتلیه عکس نوزاد، کودک، و بچه در تهران

مادر باردار، نوزاد، کودک، عکس

دوران بارداری مادران اگرچه ممکن است گاهاً برای خودشان کمی سخت و طولانی شود، امّا با همۀ لحظات سخت، حتماً با دقایق و روزهای شیرینی هم توأم خواهد بود؛ بنابراین ممکن است ناگهان به خودتان بیایید و ببینید که این روزهای خاص به اتمام رسیده است؛ نوزاد شما به دنیا می آید، رفته رفته کودکی نو پا می شود و به سرعت رشد می کند. ثبت این دوران با عکس، از گذشته های دور انجام می شده است و عکاسی از کودکان توسط پدر و مادرها از گذشته رواج داشته است؛ آما آتلیه های عکس نوزاد، کودک و بارداری، امروزه رواج بیشتری یافته است و برخی مادران باردار تمایل دارند از زمان بارداری تا تولد نوزاد و بعد از آن ، یعنی در حین رشد نمو و کودک خود نیز عکس هایی از او داشته باشند.

با توجه به تمایل افراد به ثبت عکس از نوزاد یا کودکان شان، تعداد زیادی آتلیه عکس نوزاد و بارداری در تهران، آتلیه عکس کودک در تهران یا آتلیه تخصصی عکس کودک و بچه در تهران رواج یافته است؛ بهترین آتلیه عکس کودک در تهران آمادۀ عکاسی از کودکان، نوزادان و مادران باردار هستند. اگر پرداخت هزینه های مربوط به این عکس ها برای شما سنگین است، با جستجو در اینترنت، آتلیه ارزان عکس کودک در تهران را بیابید و از خدمات این آتلیه ها استفاده کنید.

راهنمایی برای عکاسی از مادر باردار و نوزاد

برخی از مادران باردار تمایل دارند از روند رشد جنین در بدن خود و به مرور زمان عکس هایی تهیه کنند، یا اینکه فقط یکبار در طول دوران بارداری خود به آتلیه های عکس نوزاد، کودک و بچه در تهران مراجعه می کنند. اگر جزء دستۀ اول هستید، هماهنگی های لازم را با عکاس خود انجام دهید و هر ماه در یک روز مشخص به او مراجعه کنید تا عکس های مورد نظرتان را تهیه کنید. هنگامی که مادر باردار در مقابل عکاس است، علاوه بر لبخند، چکار می کند؟ عکاسی که در یک آتلیه عکس نوازد و بارداری فعالیت دارد، انواع ایده های عکس بارداری را برای هر خلق و خو و هر یک از دوره های بارداری (ماه های اول، ماه های میانی و ماه های پایانی) دارد که موقع عکاسی پیاده می کند؛ ایده هایی طنز آمیز،جدی، هنرمندانه و کلاسیک.

 

در رابطه با نوزادی هم که تاز متولد شده است، بسته به خواستۀ والدین، آن ها می تواند ماهانه یا هر سه ماه یک بار، با مراجعه به آتلیه نوزاد، کودک و بچه در تهران عکس هایی تهیه کنند که رشد نشان دهندۀ رشد ماهانۀ نوزاد است؛ یا اینکه والدین می توانند سالی یک یا دو بار به آتلیه عکس نوزاد، کودک و بچه مراجعه کنند. در صورتی که گزینۀ آخر را انتخاب می کنید، بهتر و جالب تر است زمان و تاریخ مراجعه به آتلیه برای گرفتن عکس از نوزاد یا کودک، روز تولد او باشد، بدین ترتیب تغییراتی سالانه ای که در کودک و چهرۀ کودک شما ایجاد شده است دیده می شود. 

برخی از آتلیه های عکس نوزاد، معمولا هنگامی که فرزند شما 4، 8 و 12 ماهه است، از او عکس می گیرند و زمانی که تمام تصاویر را در پایان 12 ماه می بینید، از تغییرات شگفت زده خواهید شد. یک عکاس حرفه ای نوزاد و کودک، باید یک متخصص در ضبط سوژه های عکاسی از نوزاد و کودک باشد تا بدین ترتیب بتواند شخصیت کوچک شما کشف کرده، بیرون بکشد و آن را در تمام عکس ها نشان دهد و این یکی از تفاوت های مهمی است که تهیه عکس در آتلیه های نوزاد، کودک و بچه با عکس هایی که والدین از کودکان خود تهیه می کنند دارد. علاوه بر نشان دادن شخصیت کودک در عکس، کیفیت بهترعکس و کاغذ عکس، فتوشاپ و استفاده از وسایل مخصوص عکاسی از نوزادان و کودکان، از دیگر امتیازاتی است که عکاسی از نوزاد و کودک در آتلیه خواهد داشت.

برای هر جلسۀ عکاسی، چه عکاسی از مادر باردار و چه عکاسی از نوزاد یا کودک خود، حدّاقل یک هفته قبل با عکاس خود هماهنگی های لازم را انجام دهید و وقت بگیرید، به ویژه اگر تمایل دارید عکس ها در روز  و تاریخ خاصی گرفته شود.

باید انتظار داشته باشید که حدقل تقریبا یک تایم زمانی  1 ساعته در محل آتلیه برای عکاسی وقت صرف می کنید، البته این زمان بسته به تعداد عکس هایی که در هربار می خواهید بگیرید تغییر خواد کرد و در مورد عکس از کودکان نوپا، ممکن است تایم بیشتری هم لازم شود. بنابراین وقت خود را تنظیم کنید.