برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
دفترخانه اسناد رسمی ازدواج شمال تهران

دفترخانه اسناد رسمی ازدواج شمال تهران

دفترخانه اسناد رسمی ازدواج شمال تهران

ازدواج آسان

پس از برگزاری مراسم خواستگاری و شیرینی  خوران، نوبت به مراسم عقدکنان می رسد. مراسم عقد کنان ممکن است در منزل و یا در محضرخانه های اسناد رسمی ادواج و طلاق برگزار شود. برای برگزاری مراسم عقد در منزل شما ملزم به تهیۀ سفره عقد خواهید بود. این سفره عقد می تواند به صورت کرایه ای تهیه شود و یا این که شما تمام اجزا و لوازم مورد نیاز یک سفرۀ عقد را تهیه کنید و خودتان آن را بچینید. بسیاری از افراد و خانواده ها مراسم عقد ازدواج فرزندانشان را در دفترخانه های اسناد رسمی ازدواج برگزار می کنند؛ اگر شما هم جزء این دسته از افراد یا خانواده ها هستید و در شمال تهران سکونت دارید، فهرست دفاتر اسناد رسمی ازدواج و طلاق شمال تهران یا لیست دفاتر ازدواج شمال تهران را جهت یافتن یک دفتر ازدواج شیک در شمال تهران جستجو کنید. در صورتی که به دنبال لیست دفترخانه های ازدواج ارزان شمال تهران هستید نیز می توانید از این طریق دفترخانه های ازدواج ارزان در شمال تهران را پیدا کنید. دسترسی آسان برای خودتان و افرادی که به محضر خانه دعوت می کنید از جمله ملاک هایی است که در هنگام انتخاب مراکز اسناد رسمی ازدواج در شمال تهران باید به آن توجه کنید؛ با بررسی لیست دفاتر ازدواج شمال تهران و بررسی آدرس هر یک از دفترخانه های ازدواج شمال تهران این امر آسان می شود. برای اینکه بتوانید مراسم عقد ازدواج خود یا فرزندتان را به دور از دغدغه و استرس و با کمال آرامش به انجام برسانید بهتر است یک ماه قبل از روزی که برای عقد مد نظر دارید، به دفترخانه مورد نظرتان مراجعه کنید و هماهنگی های لازم را با سردفتر یا نمایندۀ او انجام دهید. این کار به ویژه زمانی که شما قصد دارید در ایام خاصی جشن عقد خود را انجام دهید مهم می نماید زیرا در ایام خاص، دفتر خانه های ازدواج سریع تر از روزهای عادی جهت رزرو زمانی برای عقد پر می شوند.

قیمت دفترخانه های ازدواج

در مناطق مختلف تهران، هزینه ای که جهت مراسم عقد ازدواج به یک دفترخانه اسناد رسمی ازدواج و طلاق باید پرداخت شود متفاوت است. پرداخت این هزینه در مورد دفترخانه اسناد رسمی ازدواج شمال تهران بیشتر است. بدیهی است که یک دفتر ازدواج شیک در شمال تهران بالاترین هزینه را در بر خواهد گرفت. اما علاوه بر موقعیت محلی و مکانی یک دفترخانه، چه عامل دیگری در قیمت و هزینه ها تأثیر گذار است؟ زیبایی و شیک بودن سفرۀ عقد و همچنین مدرن بودن آن، نورپردازی، گل آرایی، متراژ سالن عقدو تمییز و شیک بودن محیط همگی از دیگر عواملی است که در تعیین هزینه ها تأثیر گذار است.

عقد نامه ازدواج و گواهی نامه ازدواج

سندی که به موجب آن شرایط پیوند زناشویی بین دختر و پسر بر قرار می شود «عقد نامۀ ازدواج» نام دارد. صرفاً داشتن شاهد و نوشتن در یک برگه و امضا کردن دو طرف عقد و شاهدان، عقد ازدواج را شرعی و دینی می کند.

«گواهی نامۀ ازدواج» طرحی است که در سال 1387 در دولت احمدی نژاد مطرح شد. در این طرح، یک سامانۀ الکترونیک به نام «ساج» برای ازدواج در نظر گرفته شد که در آن، افرد با طی یک دورۀ آموزشی (به مدت سه دوره) گواهی نامۀ ازدواج دریافت می کنند.