برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
رستوران های لوکس برای مراسم های عقد و مهمانی

رستوران های لوکس برای مراسم های عقد و مهمانی

رستوران های لوکس برای مراسم عقد، عروسی و مهمانی

کلمۀ رستوران معمولاً تداعی کنندۀ محلّی جهت سرو غذا برای نهار و شام است، برخی رستوران ها در زمینۀ صبحانه هم خدماتی ارائه می دهند. با این حال، در سرتاسر شهر، می توان رستوران هایی را پیدا کرد که در زمینۀ برگزرای مراسم عروسی نیز خدماتی را ارئه می دهند و شما می توانید از آن رستوران ها برای برگزاری جشن عروسی خود استفاده کنید. واضح است که هزینه ای که هر رستوران بابت برگزاری هر جشن عروسی دریافت می کند، در درجۀ اوّل به موقعیت مکانی و منطقه ای که آن رستوران در آنجا قرار گرفته است مربوط می شود. اگر قصد برگزرای مراسم عروسی خود را در رستوران های تهران دارید، رستوران های شمال و غرب تهران هزینۀ بیشتری را در این مورد دریافت می کنند. علاوه بر مراسم عروسی، رستوران برای مراسم عقد هم می تواند به شما خدماتی ارائه می کند. اگر قصد رزرو رستوران برای جشن عقد یا عروسی دارید و می خواهید بهترین رستوران را انتخاب کنید، لیست رستوران های لوکس را تهیه کنید و با در نظر گرفتن همۀ جوانب اقدام به رزرو کنید.

اگر قصد برگزاری مراسم عروسی خود را در رستوران دارید، بهتر است بدانید که رستوران ها نیز مانند تالارها، باغ تالارها و هتل ها هزینه ای را به عنوان ورودی از شما دریافت خواهند کرد؛ علاوه بر این، تمام عوامل و وسایلی را که برای برگزرای جشن در تالار یا باغ تالار لازم است، مثل ارکستر، جهت برگزاری در رستوران نیز لازم است؛ بنابراین، هزینه های مربوط به گل آرایی، تهیۀ میوه و شیرینی، نورپردازی، غذا، نوشیدنی و دسر و.... را در نظر داشته باشید. پس برای اینکه بتوانید یک رستوران خوب و با توجه به بودجۀ خود انتخاب کنید، تحقیقات لازم را به عمل آورید.

پذیرایی در رستوران: آنچه شما باید بدانید

تصمیم گیری برای برگزاری مراسم عروسی در محلی مناسب، ممکن است برای شماچالش برانگیز باشد. آیا پذیرایی خود را در یک هتل، تالار پذیرایی، سالن غذاخوری یا یک باغ  برگزار می کنید؟ این تصمیم، البته، بستگی به زمانِ سال، تعداد مهمانان، بودجه شما و غیره دارد و اگر غذای استثنایی در بالای لیستِ غذاها قرار داشته باشد و شما آن را سفارش دهید، مهمانان شما مطمئنا از یک وعده غذایی فراموش نشدنی لذت خواهند برد!

اما یکی دیگر از گزینه هایی که ممکن است شما را به برگزرای مراسم و جشن عروسی در رستوران بر انگیزد، تمایل به سرو غذاهای بروز، تمایل به شیک بودن محیط رستوران و داشتن محیط صمیمی است، همۀ این ها را می توان یکجا در رستوران ها داشت. شما با برگزاری جشن عروسی تان در رستوران، از یک فضای دلپذیر، غذاهای لذیذ و بدون شک هزینه ای به طور قابل توجه کمتر برخوردار خواهید شد. بسیاری از رستوران ها دارای اتاق های خصوصی برای پذیرایی های کوچک هستند و برخی از رستوران ها مانند Sepia - یکی از رستوران های بزرگ در شیکاگو - محل برگزاری جداگانه ای برای موارد خاص دارند.

بهترین زمان سال برای داشتن یک عروسی در رستوران چیست؟
زمانی که می خواهید تصمیم بگیرید که آیا عروسی خود را در رستوران برگزار کنید یا نه، شما باید فصل های پر مشغله در صنعت رستوران را در نظر بگیرید. به طور معمول، سالن های عروسی در ماه های بهار و تابستان پر رونق تر هستند، در حالی که در صنعت رستوران، پرجمعیت ترین و شلوغ ترین ماه ها ماه نوامبر و دسامبر است.

تعداد ایده آل مهمان برای پذیرایی از رستوران چیست؟
در نظر داشته باشید که رستوران ها فضاهای کوچکتری نسبت به تالارها دارند، بنابراین مهمانان با تعدادی در محدوده و حول و حوش 100 نفر پیشنهاد می شود. البته این تعداد یک تعداد کلّی است و در مورد برخی از رستوران های بزرگ که فضای بیشتری هم دارند، تعداد ذکر شده متغیّر خواهد کرد.

دکوراسیون
با توجه به اینکه عروسی خود را در یک رستوران در برگزار می کنید، می توانید دکور خوبی برای جشن عروسی خود داشته باشید زیرا امروزه رستوران ها تزئینات زیبایی را در دکوراسیون به کار می گیرند. علاوه بر این، شما می توانید ایده های شخصی خود را جهت داشتن یک دکوراسیون منحصر به فرد به مدیر رستوران ارائه دهید؛ مثلاً می توانید از شمع های کوچک و بزرگ با مدل های مختلف استفاده کنی. شمع ها و نورپردازی حالت جادویی را در محیط ایجاد می کنند!