برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
رستوران های لوکس برای مراسم عقد، عروسی و مهمانی در شمال تهران

رستوران های لوکس برای مراسم عقد، عروسی و مهمانی در شمال تهران

انتخاب رستوران و تالار برای شام عروسی از مهم ترین کارهایی است که در انتخاب آن باید دقت ویژه ای داشته باشید. برای این کار بهتر است ابتدا لیست رستوران های لوکس در شمال تهران را نوشته و با بررسی برخی از آن ها بتوانید بهترین رستوران شمال تهران را برای عروسی و یا مراسم عقد خود رزرو کنید. لازم به ذکر است که تعداد رستوران های لوکس در شمال تهران زیاد است که از این رو انتخاب راحت و آسانی خواهید داشت.

انتخاب رستوران برای برگزاری مراسم عروسی یا عقد بهتر است یا باغ تالار؟

قبل از هرچیزی باید بگوییم در مراسم عروسی خود این شما هستید که ترجیح می دهید مراسم عروسی یا عقدتان در سالن و باغ تالار یا رستوران باشد پس به علایق خود احترام بگذارید و حرف ها را نادیده بگیرید. با توجه به بودجه ای که در نظر دارید از هردو می توانید استفاده کنید اما برای کسانی که مهمانان زیر 100 نفر دارند توصیه می شود از رستوران خوب برای شام عقد در شمال تهران استفاده کنند زیرا علاوه بر هزینه کمی که به نسبت باغ تالار دارد بهترین گزینه برای مهمانی و عروسی های خودمانی می باشد. با توجه به رقابت تنگاتنگی که بین رستوران ها وجود دارد اکثر آن ها غذاهای با کیفیت ارائه می دهند و همچنین طراحی داخلی و خارجی زیبایی نیز دارند.

مزایای رستوران برای عروسی

. دارای قیمت مناسب تری به نسبت تالار و باغ تالارها دارد

. تنوع غذایی بالا در دسر، غذا، پیش غذا دارد

. با توجه به محدودیت در تعداد سرویس دهی عالی دارند

. کارکنان ماهری جهت پذیرایی و سرو غذا

. دارای پارکینگ اختصاصی و اینترنت رایگان

. طراحی بسیار زیبا برای جایگاه عروس و داماد

. دارای بند موزیک و دی جی اختصاصی هستند

رستوران عروسی در شمال تهران

انتخاب رستوران برای مهمانی در شمال تهران، رستوران برای مراسم عقد در شمال تهران و به طور کلی رستوران لوکس برای برگزاری تمامی مراسم های شما می تواند بهترین گزینه برای میزبان و مهمان ها باشد. انتخاب غذا، پیش غذا، دسر، نوشیدنی ، انواع سالاد، فینگرفود، دیزاین میزها و جایگاه عروس با توجه به درخواست و بودجه ای که در نظر گرفته اید می تواند متغیر باشد، در واقع هرچه تعداد غذا بیشتر و مفصل تر باشد قطعا هزینه بیشتری را باید پرداخت کنید.

غذاهای رستوران

غذای اصلی : زرشک پلو با مرغ، باقالی پلو با ماهیچه، جوجه، کباب، انواع خورش، ماهی، میگو، کباب دنده، استیک، شیرین پلو، بره و ...

پیش غذا: سوپ، فینگرفود، انواع رولت گوشت و مرغ، الویه، سالاد ماکارونی، سالاد سزار، کشک و بادمجان، سینی مزه و ...

دسر: سالاد فصل، سالاد میوه، بستنی، ژله کیک، کیک بستنی، نوشیدنی و ...

لیست بالا تنها بخش کوچکی از خوراک ها و غذاهای یک رستوران لوکس در شمال تهران می باشد که شما عزیزان می توانید هرچیزی که مد نظرتان است را سفارش دهید. و در آخر هم برای زیباتر شدن رستوران در مراسم خود می توانید با کمی سلیقه و به کاربردن گل در دیزاین داخلی سالن بر زیبایی آن بیفزایید و عطر خوش گل در فضا باعث شادابی پرشور بودن مهمان هایتان می شود.