برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
تور گردشگری و ماه عسل

تور گردشگری و ماه عسل

پل تارو: "سفر حالت ذهن است"

یکی از بهترین قسمت های برنامه ریزی عروسی، برنامه ریزی «ماه عسل» است. همۀ ماه با واژۀ ماه عسل آشنا هستیم و از آن به «رفتن عروس و داماد به تعطیلات پس از مراسم عروسی» تعبیر می کنیم؛ تعطیلاتی صرفا برای دو نفر با هدف صریح عاشقانه، تجربه­ ای جدید، زمان استراحت، زمان بیشتر برای رشد بیشتر به عنوان یک زن و شوهر بدون افراد دیگر در پیرامون، و زمانی برای فکر کردن در مورد فصل بعدی زندگی با یکدیگر. تعاریف دیگری وجود دارد، اما این چیزی است که ما به عنوان ماه عسل می بینیم.

ماه عسل در تمام اَشکال و اندازه ها با جنبه های منحصر به فرد برای هر زن و شوهری جذاب و خاطره انگیز است. بعضی از زن و شوهرها برای رفتن به ماه عسل، برای انتخاب مکانی برای ماه عسل، فکر خود را بر جاهایی که فضایی آرامش بخش دارد متمرکز می کنند. برخی دیگر می خواهند ماه عسل خود را در یک ویلای لوکس بگذرانند. در هر صورت شما شروع به جستجو می کنید. نگران نباشید، قطعا جایی برای شما وجود دارد، اما تا زمانی که موردهایی را که در نظر گرفته بودید کاملاً بررسی نکرده اید، شما نباید آن را رزرو کنید، چون ممکن است بعد از رزرو به طور تصادفی جایی را ببینید و بپسندید که نسبت به جایی که رزرو کرده بودید شرایط بهتری داشته باشد. این که آیا شما به دنبال یک سر و صدای شلوغ در شهر هستید یا یک جزیره خلوت (فکر کنید که صندلی های کنار ساحل، استخر، کوکتل ها یا مایل های ساحل کنار دریا).

با تمام مواردی که ذکر شد، البته یکی از بزرگترین ملاحظاتی که شما می بایست نسبت به ماه عسل خود داشته باشید، بودجه است. برحسب بودجه ای که در اختیار دارید مکان سفر خود را تعیین کنید و از آن لذت ببرید چون ماه عسل سفری است به شیرینی عسل که تنها یک بار در زندگی هر فرد اتفاق می افتد.

شما برای رفتن به ماه عسل می توانید از قبل یک لیست از مکان هایی را که می خواهید در مورد آن ها بیشتر بدانید تهیه کنید، یا اینکه می توانید به جایی بروید که قبلا هم آنجا رفته و با هم بوده اید. اگر تمایل ندارید پشت اتومبیل بنشینید و رانندگی کنید و قصد کرده اید تا در ماه عسل خود فقط و فقط استراحت کنید،شما می توانید از سایت های مختلف که در زمینۀ گردشگری و تور فعالیت دارند، با مکان های دیدنی که تا به حال با آن ها آشنا نبودید، آشنا شوید و از تمامی هزینه هایی که هریک از شرکت های تور گردشگری شمال تهران از شما دریافت می کنند (هزینۀ بلیط، جایگاه استراحت، غذا و ...) و همچنین انواع تورهای ماه عسل (تورهای ماه عسل ارزان، تور ماه عسل ترکیه، تور ماه عسل دبی و همۀ تورهای ماه عسل خارجی)  آگاه شوید.

جنبه های مثبت و خوب ماه عسل

ابتدایی ترین جنبۀ مثبت رفتن به ماه عسل، رهایی از خستگی های ذهنی و جسمی می باشد که ممکن است شما در جریان مراسم عروسی و روزهای قبل از عروسی به آن دچار شده باشید. از طرف دیگر، رفتن به ماه عسل علاوه بر اینکه تأثیر بسیار خوبی بر روح و روان افراد دارد، به شما کمک می کند تا با بیشتر آن دسته از جنبه های روحی و اخلاقی همسر خود که تا آن زمان آشنا نبودید، آشنا شوید. ماه عسل به شما یاد می دهد که چطور یکدیگر را بهتر درک کنید. ممکن است در این سفر با چالش هایی روبه رو شوید که باید سعی کنید به دور از استرس با کمک یکدیگر از پس این چالش ها برآیید.

حرف آخر

برای انتخاب یک مکان خوب برای ماه عسل و در نتیجه داشتن یک ماه عسل به یاد ماندنی، انتخابی را داشته باشید که با بودجۀ شما هماهنگ باشد و در این انتخاب، تک تک هزینه های لازم و هزینه های پیش بینی نشده را هم در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین اقامت را در مکان مورد نظر خود داشته باشید، از خوراکی ها و غذاهای مختص به آن منطقه بهره مند و فعالیت های مورد علاقه و لذت بخش خود را هم داشته باشید؛ هر انتخابی که دارید باید با روحیات و افکار شما سازگاری داشته باشد؛ تا حدّ امکان رویایی ترین جایی که همیشه در ذهن خود پرورانده بودید انتخاب کنید و در این انتخاب سلایق طرف مقابل تان را نادیده نگیرید.