برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
تور گردشگری و ماه عسل شرق تهران

تور گردشگری و ماه عسل شرق تهران

بهترین راهنمایی های برنامه ریزی برای ماه عسل را می توانید از تورهای گردشگری جستجو کنید. معمولاً از تور گردشگری و ماه عسل شرق تهران برای راهنمایی در مورد ماه عسل های خارج از کشور استفاده می شود، اما بهتر است بدانیم مناطق زیادی در ایران وجود دارد که بسیاری از ما نمی شناسیم و می توان گفت تقریباً بکر مانده است. اگر تمایل دارید ماه عسل خود را به چنین جاهای کمتر شناخته شده بروید، تور داخلی شرق تهران اطلاعاتی در زمینه سفرهای داخلی اعم از مناطق دیدنی، هتل ها، تفریگا ها و غیره در اختیار شما قرار می دهند و همچنین با لیست قیمیتی که ازسفرهای داخلی خود ارئه می کنند، شما می توانید در لحظه تصمیم گیری کنید و بر اساس بودجه ای که برای ماه عسل خود کنار گذاشته اید به راحتی تعیین کنید که به کجا بروید. از دیگر مزایایی که استفاده و مشورت با تور گردشگری و ماه عسل شرق تهران دارد این است که هم در مورد تور خارجی و هم در مورد تور داخلی علاوه بر قیمت، مکان اقامت شما از قبل مهیا می شود و شما دیگر دغدغه ای برای تعیین مکان نخواهید داشت. بدیهی است که قیمت تور خارجی مثل تور استانبول و تورهای مسافرتی ترکیه، متنوع است و اگر می خواهید هزینه ای کمتری برای بلیط مسافرت خود پرداخت کنید، از تورهای خارجی لحظه آخری استفاده کنید.

چگونه چمدان خود را برای رفتن به ماه عسل آماده کنیم؟

چمدان ماه عسل

چمدان یا ساک! از جمله کاراکترهای مهمی است که آن را در دست همۀ مسافران می بینیم؛ مسافرانی هم که به ماه عسل می روند آن را خواهند داشت. هر یک از افراد بنا به اینکه به چه منطقه ای مسافرت می کنند و همچنین بنا بر ویژگی های شخصیتی خود، چمدان های بزرگ و کوچکی دارند که لوازم متعددی را در آن می گذارند. برای برخی وجود کتاب و مجله حتی در مسافرت های ماه عسل لازم و برای برخی دیگر اینگونه نیست. در هر صورت، همواره پیشنهاد شده است که چمدان ماه عسل خود را حدود یک هفته قبل از سفر آماده کنید. در طول این یک هفته ممکن است مواردی به ذهنتان برسد که به وسایل موجود در چمدان اضافه کنید. بستن چمدان و گذاشتن لوازم مورد نیاز از جمله کارهایی است که معمولاً خانم ها به آن علاقه دارند. پس با ماه همراه باشند.

برخی از لوازم لازم برای ماه عسل

کفش: بسته به جایی که می روید، کفش های مناسب آنجا را بپوشید و یک یا دو جفت کفش علاوه بر کفشی که پوشیده اید همراه داشته باشید.

کیسه پلاستیک: تعدادی کیسه پلاستیکی یا نایلون در چمدان یا ساک خود داشته باشید.

کارت شناسایی: بدیهی است که در سفرهای خارجی، به همراه داشتن کارت شناسایی حتمی است. در ماه عسل های داخلی نیز به ویژه زمانی که قصد اقامت در هتل را دارید داشتن کارت شناسایی لازم است. حتی اگر ماه عسل تان طوری نیست که نیاز به اقامت در هتل یا مسافر خانه را داشته باشد، به همراه داشتن کارت شناسایی و در صورت داشتن دفترچه بیمه، به همراه داشتن آن نیز خوب و لازم است.

دارو: اگر دارو یا داروهای خاصی مصرف می کنید، آن را فراموش نکنید. بهتر است داروهایی ساده مثل قرص های مسکن (استامنیفون) و سرماخوردگی و تعدادی چسب زخم با خود همراه داشته باشد. به همراه داشتن این موارد به خصوص در مورد ماه عسل های ماجراجویانه مهم است.

محصولات زیبایی: بیشتر از آقایان، این خانم ها هستند که به دلیل روحیات زنانه و خاصی که دارند، می خواهند بهترین روزها را در ماه عسل خود داشته باشند. اگر اهل آرایش کردن هستید، مطمئناً لوازم آرایش خود را فراموش نخواهید کرد. ضد آفتاب را نیز فراموش نکنید. به ویژه اگر مقصد شما مکان های ساحلی یا کوه و به طور کلی مناطقی است که به دلیل دوری از آلودگی های شهری، نور آفتاب با اشعۀ قویتری بر سطح پوست تابیده می شود، ضدّ آفتاب را فراموش نکنید. اگر به مناطق کویری هم مسافرت می کنید، علاوه بر ضد آفتاب، از کرم ها یا لوسیون های مرطوب کننده و مرطوب کننده های لب هم استفاده کنید و آن ها را به همراه داشته باشید.

در نهایت یاد آور می شود که در صورتی که تمایل دارید با اتومبیل شخصی خود به ماه عسل بروید، یک روز قبل از مسافرت تمام مشخصات فنی ماشین را چک کنید. بهتر است این کار را به کردان بسپارید و از یک مانیک ماهر بخواهید که این کار را به دقت انجام دهد. لازم به ذکر است که شما می توانید هر نوع اتومبیلی که به آن علاقه دارید را از شرکت های کرایۀ اتومبیل با تعیین تعداد روزهای ماه عسل خو، کرایه بگیرید و با آن به ماه عسل بروید.

به امید داشتن ماه عسل های خوب و شیرین و رویایی برای همۀ زوج های عاشق....