برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
تور گردشگری و ماه عسل در شمال تهران

تور گردشگری و ماه عسل در شمال تهران

با تمام تنش هایی که  برنامه ریزی های عروسی به همراه دارد، ماه عسل باید بخش سرگرم کننده باشد. جستجو جهت پیدا کردن مقصدی برای ماه عسل؟ جستجوی تمام استراحتگاه های منطقه ای که برای ماه عسل به آنجا می روید و پیدا کردن بهترین مکان ها برای گشت و گذار روزها و شب های ماه عسل، همگی از جمله بخش های اصلی است که برای رفتن به ماه عسل باید به آن فکر کرد.  مکان ها و گزینه های زیادی برای انتخاب کردن و رفتن به ماه عسل وجود دارد. اگر مکان خاصی را در نظر ندارید، می توانید از مشاوره های شرکت هایی که در زمینۀ تور گردشگری و ماه عسل در شمال تهران فعالیت دارند، مشورت بگیرید. اگر قصد مسافرت داخلی را دارید از تور داخلی شمال تهران و در صورتی که تمایل به رفتن به مسافرت و ماه عسل خارج از کشور را دارید قیمت تور خارجی شمال تهران را ببینید و از تور خارجی شمال تهران (مثل تور استانبول و تورهای مسافرتی ترکیه و غیره) استفاده کنید. شما همچنین می توانید از تورهای خارجی لحظه آخری با قیمت های کمتر بهره ببرید.

تور گردشگری و ماه عسل

در اینجا راهنمایی برای انتخاب مقصد ماه عسل برای دامادها ارائه می دهیم تا به کمک این مقاله، همسر خود را سوپرایز کنند و بهترین تصمیم گیری را برای تعیین مقصد ماه عسل خود داشته باشند. زیرا اول و آخر، مسئولیت ماه عسل بر عهدۀ داماد است و او است که با یک انتخاب خوب می تواند شیرینی این روزها را بر کام خود و همسرش تا پایان عمر باقی بگذارد.

اولین مرحله (و تقریبا تنها مرحله)، مرحله تصمیم گیری مقصد ماه عسل است. شروع به برنامه ریزی ماه عسل کنید. "تام مارچات" صاحب یک شرکت مسافرتی، توصیه می کند 6 ماه قبل از موعد سفر، برنامه ریزی های لازم را انجام دهید. این امر به خصوص در مورد سفرهای خارجی و هماهنگی با تورهای گردشگری و ماه و عسل مهم می نماید.  

در ماه عسل، همسر خود را با چیز خاصی شگفت زده کنید. حتی اگر او می داند کجا می روید. یک تصمیم گیری خوب، یک برنامه ریزی مناسب و یک سورپرایز کوچک می تواند پیاده روی قبل از طلوع خورشید یا سوار شدن با بالون هوای گرم است.

روزهای ماه عسل را طولانی نکنید، در عوض، یک مسافرت خاص را برنامه ریزی کنید.

نگذارید ماه عسل تان فقط یک ماه عسل باشد صرفاً که به محل برنامه ریزی شده بروید و پس از چند روز گشت و گذار به خانه برگردید. ماه عسل خود را با احساس توأم کنید؛ بخصوص اگر جزء مردان تودار هستید، باید بدانید که خانم ها دوست دارند همسرشان احساس خود را به زبان بیان کند و آن را ابراز کند.

به تله ماه عسل نروید. تله ماه عسل یک مکان استعاری است که اگر قدم های ساده ای برداشته نشود، کاملا واقعی می شود.

فکر نکنید که شما باید در ماه عسل پرواز و پرواز کنید؛ بله، گذر از ابرهای پنبه ای سفید می تواند لذت بخش و هیجان انگیز باشد  اما شما هنوز هم می توانید از کوه ها عبور کنید، با دلفین ها شنا کنید و یا گوزن ها و خرگوش ها را ببینید.

اقامت در هتل های شگفت انگیز. این یک زمان است که شما نیاز دارید که جایی باور نکردنی برای اقامت پیدا کنید، مخصوصا برای شب اول. بسیاری از هتل های بوتیک و مناظر زیبا و چشمگیر دارند که می توانید شب ها پس از صرف شام وقت خود را در آنجا بگذرانید.

سعی نکنید همه را با خود بسنجید. بله، به لطف اینترنت، همه چیز در دسترس شما قرار دارد، اما یک ماه عسل (بیشتر از هر سفر دیگر) واقعا باید توسط فردی طراحی شود که بتواند توجه خود را به آن معطوف کند. بیش از حد دست نکشید و نگران نباشید یک اپراتور توریست متخصص را امتحان کنید که بتواند خلاقیت را به پروسه ماه عسل شما اضافه کند.

با توجه به تعداد روزهایی که می خواهید به ماه عسل بروید و همچنین با توجه به محلی که می روید (سرد یا گرم بودن و به طور کلی آب و هوای منطقه مورد نظرتان را در نظر بگیرید) کفش و لباس های خود را حاضر کنید و حتی برخی از لوازمی که فکر می کنید شاید کمتر به کار آید، محض اطمینان با خود همراه داشته باشید.