برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
تور گردشگری و ماه عسل غرب تهران

تور گردشگری و ماه عسل غرب تهران

فرار از زمان با تور گردشگری و ماه عسل غرب تهران

اگر در مرحله برنامه ریزی عروسی و ماه عسل هستید، ممکن است دچار معضل شوید. هزینه های عروسی ممکن است از کنترل خارج شود، اما شما می خواهید همه چیز کامل باشد و عروسی شامل ماه عسل نیز باشد. مکان های زیادی برای رفتن و حضور در آن جا وجود دارد و شاید در نظر اول تصمیم گیری در مورد اینکه کجا بروید آسان باشد؛ امّا ناگهان چند ماه می گذرد و هیچ چیز مرتب نشده است. اگر به چنین جایی رسیدید که فرصتی برای فکر کردن به اینکه برای رفتن به ماه عسل کجا باید بروید را ندارید، می توانید با شرکت های تور گردشگری و ماه عسل غرب تهران مشورت کنید و از تور خارجی (تور استانبول و تورهای مسافرتی ترکیه) یا تور داخلی  استفاده کنید. اگر از نظر مالی مشکلی ندارید و فرصت چندانی هم برای فکر کردن به اینکه برای ماه عسل کجا بروید نمانده است، می توانید از تورهای خارجی لحظه آخری استفاده کنید. قیمت تور خارجی متنوع است. اگر برای رفتن به ماه عسل به خارج از کشور مشکلی ندارید، ما در اینجا تعدادی از بهترین مکان هایی که برای رفتن به ماه عسل جالب هستند را به شما معرفی می کنیم.

بهترین مقاصد ماه عسل

ماه عسل ویژه ترین زمان برای همه زوج ها است زمانی که آنها قصد دارند زندگی جدیدی را با خوشحالی شروع کنند. هر زن و شوهر می خواهد تجربه ماه عسل شان به یاد ماندنی، فوق العاده و پر هیجان باشد. چندین مقصد زیبا وجود دارد که برای ماه عسل عالی هستند. این مقاله برخی از بهترین مکان های اطراف جهان را توضیح می دهد که می توانید در صورت برنامه ریزی یک ماه عسل و یا یک گشت و گذار عاشقانه در نظر بگیرید.

پاریس، فرانسه

ماه عسل در پاریس فرانسه

پاریس به عنوان یکی از رمانتیک ترین شهرهای جهان شناخته شده است. شما به راحتی می توانید هتلی را انتخاب کنید که متناسب با بودجه شما باشد و بسیاری از مناظر شگفت انگیز که در شهر وجود دارد، برای دیدن انتخاب کنید.

ونیز، ایتالیا

ماه عسل در ونیز ایتالیا

آب راهه ها یا کانال های شهر ونیز به خاطر زیبایی آنها شناخته شده است و جذابیت منحصر به فردی برای زوج هایی هستند که از ماه ها برای ماه های خود به کشور می آیند. ونیز در بسیاری از فیلم ها برجسته شده است و جای تعجب نیست که اکثر زوج ها برای گذراندن این سفر به این شهر مراجعه می کنند.

سانتورینی، یونان

ماه عسل درسانتورینی، یونان

یونان با ساختمان های سفید باستانی خود، سواحل شنی و تاریخ پر جنب و جوش، از محبوب ترین مکان ها برای تعطیلات عاشقانه بسیاری از زوج ها در سراسر جهان است. جزیره سانتورینی یکی دیگر از جاذبه های محبوب این کشور زیبا است. روستای زیبا و عجیب و غریب جای خوبی برای یک ماه عسل خواهد داشت.

موریس

ماه عسل در موریس

موریس ممکن است خیلی مشهور باشد، اما شما مطمئنا این نام را در لیست های زیادی از مقصد های ماه عسل خاص خواهید دید. اگر شما عاشق آفتاب گرفتن و شنا در سواحل گرم، درمان در استراحتگاه آبگرم زیبا و ناهار خوری در رستوران های فوق العاده را دارید، موریس برای شما چنین جایی است.

کارائیب

ماه عسل در کارائیب

جزایر کارائیب زیبا نه تنها مکان مهمی برای ماه عسل است، اما بسیاری از زوج ها حتی تصمیم می گیرند که مراسم عروسی خود را داشته باشند. با بسیاری از استراحتگاه های عالی، رستوران های فوق العاده و سواحل آفتابی فراوان، در جزایر کارائیب همه اینها را خواهید داشت!

اسکاتلند

ماه عسل در اسکاتلند

با آب و هوای لطیف و تپه های سبز زیبا، اسکاتلند برای قرن ها یک انتخاب محبوب برای تعطیلات افراد ثروتمند و مشهور در بریتانیا بوده است. شهر ادینبورگ همه چیز دارد؛ هتل های لوکس، بسیاری از مناظر برای دیدن و رستوران های خوب و همه چیزهایی که شما برای تعطیلات واقعی و یک ماه عسل به یاد ماندنی نیاز دارید.