برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
خرید ساعت عروسی

خرید ساعت عروسی

ساعت مچی زنانه، ساعت مچی مردانه، ساعت عروسی، ساعت عروس و داماد، ساعت های مچی لوکس، برندهای ساعت مچی، ساعت مچی اتوماتیک یا ضد آب! این ها واژه هایی است که در بازار و گالری های ساعت فروشی در هنگام خرید ساعت مچی گفته و شنیده می شود. روزانه افراد زیادی در پی خرید ساعت مچی، چه برای خرید عروسی و چه غیر از آن به گالری ها یا مغازه های ساعت فروشی مراجعه می کنند و هر گدام در صدد یافتن ایده آل خود هستند. هر یک از افراد ساعت های مچی را بر اساس دیدگاه شخصی خود انتخاب می کنند؛ عده ای در پی ساعت مچی لوکس و گران قیمت هستند، عده ای تنها به زیبایی ظاهری آن اهمیت می دهند و لوکس بودن یا نبودن ساعت مچی اهمیت چندانی ندارد. برخی ترجیح می دهند یک ساعت برند و لوکس خریداری کنند و یک عمر از آن استفاده کنند و برخی دیگر نیز تمایلی به خرج کردن پول های خود برای یک ساعت ندارند و ترجیح می دهند تعداد بیشتری ساعت اما با قیمت های مناسب تر خریداری کنند.

ساعت مچی اتوماتیک یا غیر اتوماتیک

ساعت های اتوماتیک طرفداران خاص و منحصر به فرد خود را دارند و اصولاً افرادی که به اصطلاح ساعت باز هستند به سمت چنین ساعت هایی گرایش دارند، در میان این افراد نیز معمولاً درصد بیشتر را آقایان تشکیل می دهند. شاخص ترین مزیت ساعت های مچی اتوماتیک، عدم نیاز آن ها به باطری است زیرا یک ساعت مچی اتوماتیک به لحاظ فنی و مکانیکی طوری طراحی و ساخته شده است که با استفادۀ مداوم از آن ها و حرکت مچ دست به طور خودکار شارژ شده و عقربه ها به حرکت شان ادامه می دهند. در صورتی که برای چند روز (بسته به برند ساعت) از ساعت مچی اتوماتیک استفاده نشود، عقربه ها از حرکت می ایستد. اگر پس از چند روز به سراغ ساعت مچی اتوماتیک خود رفتید و با عدم حرکت عقربه های ساعت مچی تان مواجه شدید، کافی است آن را در دستتان بگیربد و چند تکان ملایم به آن بدهید تا عقربه ها دوباره شروع به حرکت کنند. به نظر می رسد ساعت های مچی اتوماتیک برای افرادی که دوست ندارند هر از چند گاهی به مغازه های ساعت فروشی بروند و برای ساعت مچی خود باطری تهیه کنند، گزینۀ مناسبی باشد.

علاوه بر ساعت های اتوماتیک، نوع دیگری از ساعت های غیر اتوماتیک هستند که با باطری کار می کنند (منبغ تغذیۀ آن ها باطری است) و این گروه از ساعت ها مورد شناخت همه افراد است. اغلب، قیمت ساعت های مچی که با باتری کار می کنند نسبت به ساعت های مچی اتوماتیک کمتر است، البته نوع برند بر روی قیمت تأثیر گذار است.

ساعت های مچی ضد آب

همۀ ما واژۀ ساعت مچی ضد آب بارها و بارها شنیده ایم. ممکن است ساعت مچی ضد آب شما با برخورد با رطوبت یا پاشیده شدن اب بر روی آن به مشکل بر بخورد در حالیکه ساعت مچی دوستتان حتی با افتادن در مقدار کم آب هیچ صدمه ای نبیند! مشکل از کجاست؟ آیا ساعت شما واقعاً ضد آب نبوده است؟! اینطور نیست! ساعت های ضد آب درجه بندی های مخصوص خود را دارند؛ درجه بندی ساعت های ضد آب با ATM بیان می شود. بنابراین به خاطر داشته باشید در هنگام خرید ساعت مچی، درجۀ ATM ساعت مورد نظرتان را از فروشنده بپرسید. این درجه بندی به شرح زیر است:

درجه ATM 1: رطوبت و ریخته شدن اتفاقی آب بر روی ساعت مچی.

درجه ATM 3: افتادن ساعت مچی در مقادیر کم آب و یا ریخته شدن آب بر روی ساعت مچی در هنگام شستن دست ها.

درجۀ ATM 5: ریخته شدن آب بر روی ساعت مچی در زمان دوش گرفتن و یا شنا در سطح آب.

درجۀ ATM 10: شنا در عمق آب.

درجۀ ATM 15-20: شنای طولانی مدت در اعماق آب یا غواصی.