برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
خرید ساعت عروسی از گالری های شرق تهران

خرید ساعت عروسی از گالری های شرق تهران

پیشرفت هایی که در علم به وجود آمده است سبب شده است ساعت هایی بسیار دقیق و ظریف به لحاظ فنی تولید شوند و تنوع زیادی در ساخت و برند ساعت های مچی اعم از ساعت مچی مردانه و ساعت مچی زنانه به وجود آید. اولین چیزی که هنگام خرید ساعت مچی عروسی باید در نظر بگیرید، بودجه شما است. با در نظر گرفتن بودجه و تعیین آن، شاید بتوان گفت نصف راه را رفته اید و قدرت انتخاب تان را بالا برده اید. مراکز خرید ساعت مچی در تهران به تعدد وجود دارد. بیشتر افراد برای خرید ساعت مچی عروسی شان به بازار تهران می روند زیرا در آنجا تعداد زیادی مغازۀ ساعت فروشی وجود دارد که با قیمت مناسب، انواع برندها را دارا هستند و با یک گشت و گذار چند ساعته و دیدن انواع ساعت ها تکلیفتان برای انتخاب ساعت عروسی یا ساعت عروس و داماد مشخص می شود. با این حال، اگر زمان و وقت کافی برای رفتن به بازار تهران را ندارید، اول سری به ساعت فروشی های شرق تهران بزنید. در این ساعت فروشی ها با انتخاب های متنوعی برخورد می کنید؛ با برندهای ساعت مچی و ساعت های مچی لوکس مواجه خواهید شد و ممکن است در این خرید دچار سر درگمی شوید، پس قبل از اقدام به خرید، تحقیقات لازم در مورد ساعت مچی مد نظرتان را انجام دهید.

ساعت های با بند استیل

استیل با درجۀ  L 316 یا بالاتر: مایکل آیرس معتقد است که استیل ایده آل باید حداقل از L316 ساخته شده باشد که مانع از زنگ خوردن ساعت شده و همچنین نسبت به مغناطیس و در برابر خوردگی آب دریا و مایعات اسیدی مقاوم باشد.

هنگام خرید یک ساعت مچی با بند استیل، استیل واقعی بودن آن مهم است. دلیل ارزان بودن بسیاری از ساعت های بند فلزی استفاده از درجه یا مقادیر کم استیل در بند ساعت است. از طرف دیگر، بند برخی از ساعت ها با تکه های نازک فلز به هم پیوند خورده اند در حالیکه در برخی دیگر از اتصالات فلزی قوی و مقاوم استفاده شده است که این امر نیز بر قیمت ساعت مؤثر است.

ساعت مچی عروس و داماد

از آنجا که سبک صفحه ساعت های مچی متنوع است و از آن جا استخوان بندی خانم ها و آقایان متفاوت است، علاوه بر زیبایی و ظاهر ساعت مچی، دو عامل مذکور را نیز باید در هنگام خرید ساعت مچی عروسی در نظر گرفت. مهم نیست صفحۀ ساعت گرد، بیضی، مربع یا مستطیل باشد، این ها موارد سلیقه ای است، بلکه مهم اسن است که صفحۀ ساعت متناسب با انداز (بزرگی و کوچکی و یا ظرافت) مچ و دستان شما باشد. علاوه بر شکل صفحۀ ساعت، رنگ صفحۀ ساعت نیز مهم است. برای انتخاب رنگ صفحۀ ساعت، علاوه بر اینکه به رنگ بند ساعت توجه می کنید، بهتر است به رنگ پوستتان هم توجه کنید. معمولاً بر حسب نوع استفادۀ ساعت یعنی انتخاب آن با توجه به موقعیت مکانی، مقاومت و دوام بند ساعت ها متغیر است. مثلاً بند ساعت مچی که صرفاً برای مهمانی ها طراحی و ساخته شده است، نسبت به بند یک ساعت مچی اسپورت ممکن است دوام کمتری داشته باشد. با توجه به اینکه بند ساعت های مچی فلزی و یا چرمی است در صورتی که پوست دستتان به فلزات حساسیت دارد، از ساعت های بند چرم استفاده کنید. عامل حساسیت در ساعت های فلزی، عنصر نیکل است.

مقالات مرتبط: خرید ساعت عروسی از گالری های شمال تهران، خرید ساعت عروسی از گالری های تهران؛ خرید ساعت عروسی از گالری های غرب تهران، 30 برند شاخص ساعت مچی لوکس، ساعت مچی عروسی