برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
خرید ساعت عروسی از گالری های شمال تهران

خرید ساعت عروسی از گالری های شمال تهران

خرید ساعت عروسی از جمله خریدهای عروسی است که همانند خرید حلقۀ ازدواج اغلب به صورت جفت خریداری می شود. ویژگی یک ساعت مچی خوب این است که با هر مارک یا برندی که باشد، هرگز از چشم نیوفتد. ساعت های مچی مختلفی در بازار وجود دارد: ساعت مچی دیجیتال، سات مچی عقربه ای، ساعت مچی با بند چرم در انواع رنگ ها، ساعت مچی با بند فلزی (طلایی یا نقره ای)، ساعت مچی صفحه گرد، ساعت مچی صفحه مربع- مستطیل و.... اینکه آیا ساعت مچی که برای عروسی خود می خرید به صورت جفت یا مجزا باشد یا نه، به صورت ساعت مچی زنانه و ساعت مچی مردانه با شکل متفاوت باشد، به خودتان بستگی دارد. ممکن است قصد اشته باشید ساعت مچی عروسی جفت خریداری کنید اما زمانی که به قصد خرید وارد بازار می شوید ساعت مچی مورد نظر و دلخواه تان را پیدا نکنید و نظرتان عوض شود. بنابراین قبل از رفتن به بازار، قیل از جستجو برای خرید ساعت عروسی و قبل از کشیدن کارت اعتباری خود، زمان کوتاهی را صرف بررسی و تحقیق در مورد ویژگی های یک ساعت مچی خوب داشته اختصاص دهید و با آگاهی این خرید را انجام دهید تا بعداً دچار پشیمانی نشوید. در رابطه با ساعت های مچی لوکس که اتفاقاً در ساعت فروشی های شمال تهران هم با تنوع زیاد وجود دارد، آنچه که سبب بالا بودن قیمت آن ها می شود، مواد درجه یک به کار رفته و طراحی منحصر به فرد ظاهری و فنی است.

البته که ظاهر فیزیکی ساعت مچی عروسی بسیار مهم است، اما خرید صرفاً بر اساس زیبایی شناسی یک بازی خطرناک است! همانطور که در هنگام خرید خودرو گذشته از ظاهر آن، به ویژگی ها و مشخصات داخلی و فنی آن توجه دارید، در هنگام خرید ساعت مچی هم به چنین مشخصاتی توجه داشته باشید. از طرف دیگر خرید ساعت مچی خود را بر حسب محیطی که با آن سر و کار دارید و ساعت را بیشتر در آن محیط استفاده خواهید کرد نیز انتخاب کنید. اگر قصد دارید از ساعت مچی که به عنوان ساعت عروسی خریداری می کنید، بعدها به صورت روزانه و مداوم استفاده داشته باشید و در طول روز در دستتان باشد، ساعت مچی را انتخاب کنید که به لحاظ وزنی زیاد سنگین نباشد تا در استفادۀ روزمره از آن دچار مشکل یا خستگی نشوید. به اندازۀ مچ دست خود توجه داشته باشید. صفحۀ برخی ساعت ها بزرگ است، اگر مچ دستتان ظریف یا کوچک است از خرید ساعت مچی با صفحه نمایش بزرگ اجتناب کنید.

بند ساعت مچی

ساعت مچی با بند چرم

در کنار صفحۀ ساعت، بند ساعت یکی از کاراکترهای اساسی و اصلی است که به راستی می تواند بر جذابیت ساعت های مچی بیافزاید و حتی ممکن است نظر شما را طوری تغییر دهد که خرید یک ساعت مچی معمولی را بر خرید یک ساعت مچی با ویژگی های تخصصی حرفه ای ترجیح دهید.

اگر می خواهید از ساعت مچی عروسی که خریداری می کنید، بعدها استفاده روزانه داشته باشید، بندی را انتخاب کنید که در برابر سایش و مقاومت و باز و بسته کردن مقاوم باشد و دوام قابل توجهی داشته باشد. پر واضح است که ساعت های مچی بند فلزی مقاومت بیشتری در برابر این عوامل دارند، پس در خرید ساعت های بند چرم یا ساعت هایی که بند آن ها از جنش فوم است این موارد را در نظر بگیرید. البته اگر از جمله افرادی هستید که تنوع گرا هستید و دوست دارید هر از چند گاهی بند ساعت مچی خود را تعویض کنید و در این تعویض، از نگ های مختلف استفاده کنید، ممکن است این مورد چندان مهم نباشد.

ساعت ها مچی زنانه با بند طلاییساعت مچی زنانه با بند طلایی

در رابطه با ساعت های مچی زنانه، اگر به ساعت های پر زرق و برق طلایی رنگ علاقه مند هستید، به خاطر داشته باشید که این ساعت ها ممکن است با گذر زمان رنگ و درخشش و جذابیت اولیه خود را از دست بدهند؛ البته برندهای معتبری وجود دارد که از لحاظ رنگ بدنه و بند ساعت قوی هستند. از طرف دیگر، نگین هایی که بر روی بند برخی از این ساعت ها کار شده است نیز ممکن است به دلایل مختلف از جمله گذر زمان سقوط کنند. اگر این موارد (از بین رفتن یا کمرنگ شدن رنگ ساعت های طلایی  و سقوط و افتادن نگین های روی بند ساعت یا اطراف صفحۀ آن) برایتان مهم نیست که هیچ اما اگر تمایل دارید ساعت مچی که در خرید عروسی تان تهیه کرده اید برای همیشه ظاهری مثل روز اول داشته باشد، در هنگام خرید چنین ساعت هایی، این موارد را در نظر بگیرید.

مقاله مرتبط: 30 برند معتبر شاخص ساعت های مچی لوکس، خرید ساعت عروسی از گالری های غرب تهران، خرید ساعت عروسی از تهران، خرید ساعت عروسی از شرق تهران