برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
اجاره ماشین عروس کرایه ماشین عروس با راننده و بدون راننده, پارسایا

اجاره ماشین عروس کرایه ماشین عروس با راننده و بدون راننده, پارسایا

اجاره ماشین عروس

در دنیای مدرن نیاز به اتومبیل برای انجام کارها و سرعت بخشیدن به آن ها بیش از پیش احساس می شود. جشن ها و عروسی ها نیز از این امر مستثنی نیستند. شما می توانید برای برگزاری جشن عروسی خو از اتومبیل شخصی تان استفاده کنید و یا اینکه اتومبیل ایده آل خود را از شرکت های اجارۀ ماشین کرایه کنید. این شرکت ها برای عروسی شما و بر حسب نیازتان، ماشین هایی با راننده و بدون راننده به شما اجاره می دهند.

به موارد زیر توجه کنید:

در زیر پنج مورد کلی وجود دارد که باید در هنگام اجاره ماشین عروسی مورد توجه قرار گیرند:

  1. اندازه – اندازۀ ماشین عروسی که قصد کرایۀ آن را دارید با توجه به سلیقه و همچنین جایگیر بودن یا نبودن لباس عروس تعیین کنید. همچنین تعیین کنید که می خواهید از ماشین های شاسی بلند برای اجارۀ ماشین عروس استفاده کنید یا ماشین های معمولی.
  2. اجارۀ ماشین عروس با راننده یا بدون راننده- بسته به نیاز و خواست و تمایل شما، شرکت های کرایۀ ماشین عروس، ماشین عروس با راننده و بدون راننده را در اختیار شما قرار می دهند. پیشنهاد می شود اگر قصد اجارۀ ماشین های کلاسیک قدیمی را به عنوان ماشن عروس دارید، سعی کنید چنین ماشین هایی را با راننده مخصوص خودش اجاره کنید تا اگر ماشین به لحاظ فنی دچار مشکل شد، راننده خودش مشکل را رفع کند.
  3. زمان: اگر شخص آن­تایم و دقیقی نیستید، پس از اجارۀ ماشین عروس، رویۀ خود را تغییر دهید و آن­تایم شوید! نرخ کرایۀ ماشین علاوه بر اینکه به مدل ماشین بستگی دارد، به مدّت زمانی که در اختیار شما قرار می گیرد نیز وابسته می شود.
  4. اعتبار شرکت - بخشی از موفقیت عروسی بر روی شرکت اجاره ماشین مورد نظر تکیه می کند. شرایط و ضوابط باید به صورت کتبی، روشن  و مشخص شده و مورد امضای دو طرف قرار گیرد. بهتر است نقطه نظرات و پیشنهادات شرکت را نیز بررسی کرده و از آن استفاده کنید.
  5. . قیمت - البته، نرخ تعیین کننده هنگام اجاره ماشین عروس است. قیمت ها را با بودجۀ خود تطبیق دهید. تعیین کنید که ماشین عروس با راننده  یا بدون راننده می خواهید، این عامل نیز بر هزینه ای که شما باید پرداخت کنید تأثیر گذر است.

برای یک انتخاب هوشمندانه جهت کرایۀ ماشین عروس چه مواردی را در نظر بگیریم؟

زوج های عروسی باید از موارد زیر در تصمیم گیری برای یک انتخاب هوشمندانه برای کرایۀ ماشین عروس استفاده کنند:

- کدام مدل ماشین برای موضوع و نوع عروسی ما مناسب است؟ ماشین عروس شاسی بلند یا معمولی؟

- آیا ماشینی با مدل جایگزین و ارزان تر از انتخاب اول ما وجود دارد؟

- ما چند ساعت از ماشین استفاده می کنیم؟ آیا راهی برای کوتاه شدن زمان آن آن وجود دارد؟

- مبلغ اضافی را که از زمان یا تایم مورد توافق از شما دریافت خواهند کرد، چقدر است؟

- آیا هزینه اضافی برای انجام سفرهای اضافی وجود دارد؟ قیمت آن چقدر است؟

- آیا ماشین منحصراً برای عروس و داماد تنها است یا راننده هم الزامی است و ماشین عروس فقط با راننده اجاره  داده می شود؟

- آیا شرکت اجاره می تواند طراحی برای تزئین ماشین عروس ارائه دهد؟ هزینه این طراحی و تزئین چقدر است؟

- آیا شرکت اجاره دهنده ماشین، به مشتریان اجازه می دهد تا ماشین را مشاهده و بازرسی کنند؟

- آیا نرخ اجاره در تعطیلات و تعطیلات آخر هفته تغییر می کند؟

- چه مدت باید رزرو کنیم و پرداخت اولیه را انجام دهیم؟

- شرکت های اجاره چه نوع پرداختی را قبول می کنند؟

- اجارۀ ماشین عروس شاسی بلند مستلزم هزینۀ بالاتری است.

 

ملاحظات اضافی

  • برخی از اتفاقات پیش بینی نشده وجود دارد که ممکن است در روز عروسی رخ دهد و برنامه های شما را به هم بزند. بنابراین زمان از دست شما در خواهد رفت؛ از این رو پیشنهاد می شود در رابطه با کرایۀ ماشین عروس برای مدت زمانی یا ساعات یا روزهایی که می خواهید قرار داد ببندید کمی تجدید نظر کنید، شما هرگز نمی دانید که آیا در جاده ای که به محل عروسی شما ختم می شود ترافیکی سنگین وجود دارد یا نه! برای حفظ امنیت، برای هر سفری که در روز عروسی انجام می دهید، یک تایم 20 دقیقه ای اضافه کنید.
  • جهت تزئین ماشین عروس، از شرکتی که ماشین عروس را کرایه می کنید بپرسید که آیا می توان آن را مانند یک ماشین عروسی سنتی تزئین کرد. شرکت های اجاره اتومبیل می توانند بسیار دقیق باشند، آن های می توانند گل فروشی هایی را به شما معرفی کنند که ماشین عروس خود را در آنجا تزئین کنید و یا اینکه ماشین عروس را با تزئینات کامل در اختیار شما و به شما کرایه دهند.