برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
اجارۀ ماشین عروس در شمال تهران

اجارۀ ماشین عروس در شمال تهران

اتومبیلی که شما به عنوان ماشین عروس در روز عروسی شما انتخاب می کنید، می تواند اتومبیل شخصی باشد یا اتومبیلی باشد که شما از شرکت های خدمات مجالس کرایه می کنید همچنین شما می توانید ماشین عروس با راننده یا بدون راننده کرایه کنید یا کرایۀ ماشین عروس شاسی بلند در شمال تهران را از طریق اجارۀ ماشین عروس در پارسایا داشته باشید. همانطور که برای رزرو سالن عروسی خود چند ماه تا یک سال قبل از برگزرای مراسم اقدام می کنید، اگر به دنبال یک مدل خاص برای انتخاب ماشین عروس هستید نیز باید چنین مدت زمان مشابهی را به فکر آن باشید.

ماشین عروس لوکس: راهنمای شما برای انتخاب ماشین عروس در شمال تهران

گذشته از انتخاب یک گل فروشی خوب که می تواند نقش به سزایی در تزئین و زیباسازی ماشین عروسی شما داشته باشد، انتخاب نوع و مدل ماشین نیز حرف اول را می زند. شما می توانید هر نوع ماشین لوکسی را که دوست دارید از شرکت های خدمات مجالس و تشریفات عروسی کرایه کنید؛ بر حسب نیاز شما، این شرکت ها ماشین عروس مورد نظرتان را با راننده یا بدون راننده به شما ارائه می کنند. در حالی که یک اتومبیل لوکس جهت کرایۀ ماشین عروس در شمال تهران انتخاب می کنید، رانندگی در این ماشین های عروسی لوکس می تواند سبب آرامش و لذت بردن از این روز بزرگ شود. در اینجا ما مجموعه ای از اتومبیل های بسیار جذاب را  که ممکن است شما برای روز عروسی خود انتخاب کنید، معرفی می کنیم تا سبب ارتقای آگاهی شما در این زمینه شویم و به شما کمک کنیم تا بهترین ماشین عروس در شمال تهران را داشته باشید.

مرسدس بنز کلاس E

ظرافت و پیچیدگی این مدل کلاسیک عالی است. ترکیب جذابیت دنیای قدیمی با دنیای لوکس و مدرن امروزی باعث شده است این خودرو فوق العاده باشد. در داخل این مرسدس بنز به اندازه کافی برای چهار نفر جا وجود دارد، بنابراین اگر قصد کرایۀ اتومبیل با راننده دارید و می خواهید به عنوان عروس و داماد در صندلی پشت بنشینید، مرسدس بنز کلاس E گزینۀ خوبی برای کرایۀ ماشین عروس است.

مرسدس بنز کلاس S

با کلاس مرسدس بنز S، شما می توانید امنیت، ایمنی و فضای بیشتری در ماشین عروس خود داشته باشید. این وسیله نقلیه دارای امکانات بسیاری است که انتخاب مناسبی برای روز عروسی شما است. صندلی های این ماشین چرم ساخته شده است. از این رو، برای مراسم عروسی در روزهای سرد و گرم مناسب است.

برای عروس هایی که مانند شاهزاده خانم ها لباس می پوشند و لباس عروس شان پر حجم یا پر چین است، مرسدس بنز کلاس S بهترین راه حل است. اتاق مرسدس بنز کلاس S 10 اینچ بزرگ تر از دیگر کلاس هاست، بنابراین می تواند گزینۀ خوبی برای عروس هایی باشد که لباس عروس پر حجم دارند. این مدل نیز می تواند انتخاب خوبی برای کرایۀ ماشین عروس با راننده باشد؛ همچنین اگر قصد دارید پدر و مادر یا افرادی از خانوادۀ خود را نیز همراه داشته باشید، مرسدس بنز کلاس S را پیشنهاد می کنیم.

علاوه بر تمام مواردی که گفته شد، مرسدس بنز S، اتومبیلی سازگار با محیط زیست است. این ماشین دارای موتورهای آبی جهت کاهش انتشار گازهای گلخانه ای هستند. عروس و دامادهای دوست دارِ محیط زیست می توانند با افتخار از مرسدس بنز کلاس S به عنوان ماشین عروسی خود استفاده کنند.

رولز رویس فانتوم (Rolls Royce Phantom)

این ماشین یکی از بهترین ها برای جشن های بزرگ عروسی است. ظرافت و سبک استفاده شده در رولز رویس فانتوم و همچنین ایمنی لازم، این ماشین را به گزینه ای مناسب جهت انتخاب شدن به عنوان ماشین عروس شیک و مدرن تبدیل کرده است.

نشستن در ماشین از گل فروشی تا آرایشگاه، از آرایشگاه تا  آتلیه، از آتلیه تا باغ محل فیلم برداری و از آنجا تا سالن برگزاری مراسم (هتل، تالار، باغ تالار) و به ویژه زمانی که این مسیرها طولانی باشد و رفت و آمد با ترافیک توأم شود، می تواند عصبی کننده باشد؛ اما خوشبختانه Rolls Royce Phantom دارای گزینه اختیاری iPad با 4G است. این به این معنی است که شما می توانید به آهنگ های مورد علاقه تان گوش داده و آمادگی خود را جهت رفتن به سالن و دیدن عزیزانتان از دست ندهید. لذا گوش دادن به موسیقی باعث خواهد شد تا این لحظات سخت را هر دقیقه بسوزانید.

رولز رویس فانتوم (Rolls Royce Drophead)

روز عروسی شما روزی است منحصر به فرد که می خواهید برای همیشه در یادها زنده بماند و در نتیجه تمایل دارید هر لحظه از آن  با شادی و هیجان سپری شود.

رانندگی با رولز رویس به عنوان ماشین عروسی این هیجان را چند برابر می کند. هنگامی که این ماشین زیبا را انتخاب می کنید، می توانید اعتماد به نفس و روح خود را تعالی بخشید. به دلیل داشتن سقف متحرک، در روزهایی که باد زیاد است و یا هوا طوفانی یا بارانی می شود می توانید پوشش سقف را به عقب برگردانید.

این ماشین به صندلی های گرم و محافظ مجهز است؛ بنابراین اگر عروسی شما در روزهای سرد برگزار می شود و در آب و هواهای سرد هر کسی که در ماشین می ماند، می تواند گرم شود.

در حالی که این وسیله نقلیه دارای ویژگی های فانتزی است که آن را درخشش و رأی های ایمنی که حتی شگفت ترین افراد را نیز تحت تاثیر قرار می دهد، همچنین ماشین ایده آل برای یک مهمانی است. وسیله نقلیه دارای سیستم صوتی پیشرفته است.