برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
کارت عروسی لوکس

کارت عروسی لوکس

کارت عروسی لوکس

پس از پشت سر گذاشتن دغدغه هایی که عروس و داماد برای خرید جهیزیه، لباس عروس، کت و شلوار دامادی، حلقه و طلا و جواهر پشت سر می گذارند، آخرین خرید مربوط به جشن های عروسی  معمولاً به خرید «کارت عروسی» مربوط می شود. خرید کارت عروسی برای برخی آسان و بی دغدغه است، آما عده ای هم حساسیت خاصی در این مورد به خرج می دهند و به همین سادگی ها نمی توانند کارت مورد نظر خود را انتخاب کنند. این انتخاب امروزه به دلیل تنوع زیاد کارت های عروسی، به راستی برای مشکل پسندان کمی هم سخت شده است.

چگونه یک کارت دعوت خوب انتخاب کنیم؟

اگر قصد دارید برای مراسم عقد، حنابندان و عروسی خود به طور جداگانه کارت تهیه کنید، پیشنهاد می شود بهترین انتخابتان را به کارت مراسم عروسی اختصاص دهید؛ گرچه نیازی نیست برای مراسم حنابندان کارت جداگانه در نظر بگیرید، این کار هزینه اضافی برای شما ایجاد می کند. به دلیل اینکه مراسم حنابندان معمولاً یک شب قبل از عروسی انجام می شود، می توانید زمان و مکان برگزاری این مراسم را در همان کارت عروسی، در بالا و قبل از مکانی که زمان و مکان عروسی را قید می کنید، بنویسید. کارتی که برای مراسم عقد انتخاب می کنید بهتر است ساده باشد، اما در حین سادگی با شیک بودن آن هم توجه کنید؛ در مورد کارت دعوت مراسم عقد می توانید از کارت های فانتزی هم استفاده کنید. در هر صورت، بهترین و زیباترین انتخاب خود را در مورد کارت عروسی به خرج دهید.

طرح کلّی

اگر در انتخاب کارت عروسی دچار وسواس شده اید و کمی سرگردانی در شما پدید آمده است، بهتر است به جای اینکه در مغازه های مختلف با دیدن کارت های مختلف و رنگارنگ این سرگردانی را در خود بیشتر کنید، کمی صبر کنید؛ در محیطی خارج از بازار خرید این کارت ها و زمانی که در آرامش هستید، یک طرح کلّی از کارت ایده آل خود را در ذهنتان پیاده کنید! چه نوع کارت و با چه طرح و رنگی مد نظر دارید؟ یک کارت عروسی لوکس، کارت عروسی فانتزی، کارت های مقوایی، پارچه ای، براق، چوبی، سه بعدی، گرد، مربع، مستطیل و... می بینید که تنوع زیاد است، پس با در نظر داشتن یک طرح کلی شما می توانید راحت تر انتخاب کنید و از سرگردانی رهایی یابید. در ضمن می توانید طرح و ایدۀ خود را به تولیدی کارت عروسی سفارش دهید تا کارت دعوتی به همان شکل دلخواهتان را داشته باشید.

هزینه

اگر تمایل ندارید جهت خرید کارت عروسی هزینۀ زیادی متحمل شوید و به دنبال کارت عروسی ارزان قیمت هستید، به سراغ این کارت ها نروید:

  • کارت های عروسی با کاغذ براق و آن هایی که نمای ابریشمی دارند.
  • کارت های عروسی پنبه ای
  • کارت های عروسی که در نوشتار متن از فونت برجسته استفاده شده است.
  • کارت هایی عروسی که گرد هستند یا گوشه های آن ها گرد است.

نوشتار متن کارت عروسی

شما با دادن کارت دعوت عروسی به دوستان و اقوام، در واقع به آن ها احترام گذاشته و با احترام  آن ها را به جشن عروسی خود دعوت می کنید؛ پس بهترین متن را برای این دعوت را انتخاب کنید، متن انتخابی شما می تواند منعکس کنندۀ شخصیت شما باشد.

آدرس و زمان برگزاری مراسم عروسی را به طور دقیق و خوانا در کارت عروسی درج کنید. سعی کنید کوتاه ترین فاصلۀ مکانی و سر راست ترین آدرس را در کارت عروسی خود قید کنید.

مقالات مرتبط: کارت عروسی لوکس در شمال تهران، کارت عروسی لوکس در تهران، کارت عروسی لوکس در غرب تهران، کارت عروسی لوکس در شرق تهران