برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
کارت عروسی لوکس در شرق تهران

کارت عروسی لوکس در شرق تهران

ازدواج و کارت دعوت عروسی

کارت عروسی لوکس

عروسی یکی از بزرگترین و مهمترین اتفاقات زندگی هر انسانی است و مسلماً هر رویداد بزرگ و مهمی مستلزم آماده سازی و برنامه ریزی های پیش از عروسی بوده و هر جنبه ای از آن، از ابتدا تا انتها، مستلزم توجه مناسب و ویژه ای است. یکی از این جنبه های مهم تصمیم گیری در مورد خرید و انتخاب کارت دعوت عروسی و محتوای آن است. برخی جوامع به کارت دعوت عروسی خود اهمیت فراوانی می دهند، زیرا ازدواج سرآغاز یک زندگی نو است. چند ماه قبل از روز عروسی و پیش از آنکه کارت دعوت های خود را پخش کنید، مهمانان و دوستان نزدیک خود را از روز و تاریخ عروسی مطلع کنید. آنچه که در نگاه اول معمولاً سبب جلب توجه افراد به کارت های دعوت عروسی می شود، رنگ و طرح کارت دعوت است. اما همانطور که این عامل می تواند سبب جلب توجه شما گردد، در مورد متن یا محتوای کارت دعوت عروسی و خوانایی آن، فونت به کار گرفته شده و همچنین رنگ قلم دقت داشته باشید. کارت دعوت عروسی مستطیل 4.5 اینچی تا 6.25 اینچی، اندازه و شکل سنتی برای یک کارت دعوت عروسی است. فراموش نکنید که بسته بندی ها و دعوت نامه های بزرگ می تواند با هزینه بیشتر برای خرید همراه باشد.

طراحی کارت دعوت عروسی

کارت های دعوت عروسی، چه یک کارت عروسی لوکس و چه یک کارت عروسی ارزان قیمت  به سبک های مختلفی طراحی می شوند. گاهی برخی از افراد کارت دوت عروسی شان را شخصی سازی می کنند و بر اساس افکار و سلیقۀ خود آن را سفارش می دهند. آیا عروسی شما یک روابط عاشقانه، شیک، رسمی، آرام است؟ کارت های عروسی به طور معمول کارت سفید و یا عاجی  رنگ با چاپ سیاه و سفید یا خاکستری هستند. اگر جزء عروس و دامادهایی هستید که تمایل به سفارش کارت دعوتی دارند که عکس شان بر روی آن حک شود، در این مورد بیشتر فکر کنید؛ آیا بعدها از این کار پشیمان نخواهید شد؟ اگر تمایل به سفارش و طراحی چنین مدلی را دارید، پیشنهاد می شود که این مدل را تنها برای فامیل های درجه یک خود اراسال کنید و برای ما بقی دوستان خود، کارت دعوتی با  طرحی به جز آن سفارش دهید و ارسال کنید. در یک تولیدی کارت عروسی در شرق تهران می توانید تنوع قیمت کارت عروسی در شرق تهران را به راحتی ببینید واگر به دنبال یک کارت عروسی لوکس یا کارت عروسی فانتزی هستید، می توانید به راحتی یک کارت عروسی لوکس در شرق تهران پیدا کنید.

افکار فصلی می تواند یکی از ایده های جالب برای طراحی کارت دعوت عروسی باشد. به عنوان مثال، افرادی که در اروپا زندگی می کنند و در زمان کریسمس جشن عروسی خود را برگزار می کنند دعوت نامه های عروسی شان را مطابق جشن کریسمس و هدایایی که در این روزها به هم می دهند و شب ها و روزهای برفی آن طراحی می کنند.

مقایسه کنید

با همۀ مواردی که در بالا ذکر شد، پیشنهاد می شود قبل از تصمیم گیری برای خرید یک کارت عروسی، کارت های عروسی مختلف را ببینید و با هم مقایسه کنید. در این مقایسه، کارت ها را براساس پارامترهای مختلف مانند ترکیب رنگ، اندازه، تم، کیفیت کاغذ و محتوا یا نوشتۀ داخل کارت دعوت مقایسه کنید.

هرمتنی را که برای محتوای کارت دعوت عروسی خود انتخاب می کنید، یادتان نرود که در پایان آن متن، پیشاپیش از مهمانان خود جهت قبول دعوت شما تشکر کنید. این کار نشان دهندۀ ادب و احترام شما به مهمانان تان است.