برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
لباس عروس در غرب تهران

لباس عروس در غرب تهران

از بهترین و شیرین ترین بخش های خرید برای عروسی می توان به خرید لباس عروس اشاره کرد. لباسی که هر دختری می خواهد با شکوه ترین و زیبا ترین آن را در شب عروسی اش به تن کند و مانند الماس در میان جمع بدرخشد، از این رو خرید لباس عروس در غرب تهران ازجهاتی می تواند آسان و از جهاتی سخت باشد زیرا که تنوع بسیار بالای آن می تواند هر کسی را سردرگم کند پس به شما توصیه می کنیم پس از مشخص شدن تاریخ دقیق مراسم، درست چند ماه قبل برای سفارش لباس عروس اقدام نمایید تا با صبر و شکیبایی بتوانید به ایده آل خود برسید.

چگونه لباس عروس سفارش دهیم؟

طراحی لباس عروس در غرب تهران بسیار شیک و متنوع است و شما عزیزان می توانید با اجاره لباس عروس در غرب تهران همانند نگینی بر روی انگشتر زیبا به نظر آیید. لازم به ذکر است که به دو روش می توانید لباس عروس تهیه کنید: اولین روش مشورت با طراح ، دوخت لباس و سپس خریداری آن می باشد ، روش دوم کرایه لباس و یا خرید لباس عروس دست دوم می باشد. البته میان خرید و اجاره ی لباس عروس تفاوت زیادی وجود ندارد اما برخی ترجیح می دهند تا آخر عمر لباس عروس خود را داشته باشند و به فرزندان و نوه هایشان نشان دهند و برخی برای مقرون به صرفه بودن و نداشتن کمد اضافی برای نگهداری لباسی بزرگ ترجیه به اجاره لباس عروس در غرب تهران می کنند.

لباس عروس در غرب تهران

لباس عروس یک لباس ویژ و خاص با رنگ کاملا سفید ، گاهی بسیار بلند با دنباله ، گاهی کوتاه و با چین های زیاد است که انتخاب مدل لباس عروس به سلیقه ی خود شما برمی گردد و هر مدلی که دلتان می خواهد را می توانید سفارش دهید. خیلی خوب می شود اگر این که مطابق مد روز باشید اما ممکن است پس از گذشت چند سال با از مد افتادن مدل لباس عروسیتان حتی مایل به دیدن عکس هایتان نیز نباشید پس نتیجه می گیریم لباس عروس خود را ساده اما شیک و مجلل سفارش دهید تا همیشه از دیدن فیلم و عکس عروسیتان لذت ببرید.

انواع مدل لباس عروس

لباس عروس چندین مدل کلی دارد که بیشتر لباس ها نیز حول محور این چند مدل مرجع طراحی و دوخته می شود. دکلته: مدلی که از دیرباز در بین انتخاب های عروس و دامادها محبوب بوده و هیچ وقت از مد نیفتاده است. در این مدل می توانید از گردنبندی پر نگین و زرق و برق و از مدل موی باز که بسیار جلوه دارد استفاده کنید. بند دار: مدلی پر طرفدار بوده که به سلیقه خودتان می توانید بند ها را باریک و یا پهن بگیرید و روی این بندها از مروارید و نگین استفاده کنید که بسیار به چشمگیر بودن لباس کمک می کند. آستین دار: برای افرادی که می خواهند قدشان بلندتر و اندامشان زیبا تر به نظر آید می توانند از لباس عروس هایی با آستین بلند استفاده کنند که اغلب از جنس ابریشم و دانتل های فوق العاده شیک طراحی می شوند و مانند دکلته ها همیشه رو بورس بوده اند.

پیشنهاد

یک پیشنهاد کلی و مهمی که برای تمامی عروس خانم ها داریم این است که : سعی کنید برای زیباتر و بهتر دیده شدن اندامتان از لباس عروس هایی که پشت آن بند می خورد و می توانید با سفت کردن آن لباس خود را تنگ کنید استفاده کنید زیرا به مقدار قابل توجهی کمر شما را باریک نشان می دهد و کمر باریک نیز برای تمام خانم ها ویژگی برتر محسوب می شود.