برای اجاره سالن تولد در محدوده پاسداران با شماره زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: 09122769186
باغ تالار در غرب تهران, باغ عروسی در غرب تهران, اجاره باغ تالار کوچک در غرب تهران

باغ تالار در غرب تهران, باغ عروسی در غرب تهران, اجاره باغ تالار کوچک در غرب تهران

باغ تالارهای غرب تهران

غرب تهران از جمله مناطق خوش و آب و هوای پایتخت محسوب می شود. اگر در این بخش از تهران سکونت دارید و به دنبال باغ تالار در غرب تهران هستید باید گفت که در غرب تهران به دلیل دارا بودن محیط و فضاهای بازتر و همچنین به دلیل اینکه هوای تازه از این بخش از پایتخت وارد می شود، باغ تالارهای شیک، نو ساز و متنوعی وجود دارد که در ساخت شان از از روش های مدرن ساخت و ساز استفاده شده است و به تبعِ آن، وسایل مدرن تری نسبت به باغ تالارهای سایر مناطق تهران دارد. اگربه دنبال اجارۀ باغ تالار کوچک در غرب تهران هستید یا قیمت باغ تالار در غرب تهران برایتان مهم است و در صدد اجارۀ باغ عروسی در غرب تهران و پیدا کردن باغ تالار ارزان در غرب تهران هستید، می توانید به دلیل فروانی انواع باغ عروسی در غرب تهران، به راحتی گزینه مورد نظر خود را پیدا کنید.

از ویژگی های منحصر به فرد بهترین باغ تالارهای غرب تهران می توان به نوساز بودن، دکوراسیون مناسب و مدرن، تجهیزات و دکوراسیون تشریفاتی، جایگاه های لوکس برای عروس داماد، میزهای تشریفاتی شام، سرو کیک، شمعدانهای تشریفاتی و لوسترهای متنوع، سفره خانۀ سنتی، ورودی زیبا با طاق گل، تجهيزات موزيك یا دی جی، درام، مه سرد، (مخصوص رقص تانگو عروس داماد) آتش بازی، كف LED، بكLED  و سيستم و پارکینگ اختصاصی (سر پوشیده و روباز) اشاره نمود.

در محيط بيرونی بیشتر باغ تالار های تهران، از استخر یا حوض های بزرگ و زيبا به همراه آبنما استفاده شده است و در برخی از این باغ تالارها  يك رودخانه یا جوی آب مصنوعی ساخته شده كه عروس و داماد و مهمانان از روى پلی كه بر روی استخر یا جوی آب ساخته شده است جهت ورود به محوطۀ اصلی باغ تالار، عبور می کنند. داشتن استخر یا حوض در باغ تالار به شما این امکان را می دهد که بتوانید دیزاین زیبایی در صحن ورودی عروس و داماد و مهمانان ایجاد کنید و با استفاده از انواع گل ها و شمع های کوچک و بزرگ به زیباسازی هرچه بیشتر آن کمک کنید.

اگر به دنبال باغ تالاری هستید که دارای استیج رقص سه بعدی (3D)  باشد، می توانید آن را در باغ تالارهای غرب تهران جستجو کنید.

مزایای برزگزاری جشن عروسی در باغ تالار:

  • محیطی وسیع با صفا و سر سبز که سبب ارتقای روحیه می شود.
  • داشتن محیط مناسب در باغ تالارها برای داشتن فیلم عروسی و عکس های زیباتر.
  • داشتن محیطی وسیع و مناسب جهت مراسم آتش بازی.

نکاتی که در انتخاب باغ تالار باید به آن توجه کنید:

  • دسترسی آسان و سریع از محلّ سکونت تان به باغ تالار مورد نظر.
  • مدیریت توانمند؛ پرسنل محترم و با اخلاق.
  • هماهنگ بودن تعداد مهمانان با اندازه و مساحت باغ تالار مورد نظر.
  • داشتن پارکینگ متناسب با تعداد مهمانان.
  • مجهز بودن باغ تالار به سقف کاذب (به ویژه اگر مراسم عروسی شما در فصول سرد و بارندگی برگزار می شود).
  • حدّالامکان سالن های بدون ستون یا با تعداد کم ستون.
  • ديزاين مناسب.


 

مقالات مرتبط: باغ تالار در شرق تهران، باغ تالار در شمال تهران، باغ تالار در تهران